Skocz do zawartości
kasia

[S] BMW F650

Recommended Posts

My to wiemy, ale wytłumacz to jakiemuś kupującemu z poza środowiska to niestety Cię wyśmieje :/ I kupi tanio minę a potem się tutaj zarejestruje i będzie pytał. A Ty go do powitalni odeślesz ;)

Nie wkładaj wszystkich do jednego worka. Gdyby mi nie zależało na wtrysku i dakarze to zastanowiłbym się nad tym sprzętem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo wiesz i znasz historię motka w oparciu o forum. A teraz jakiś koleś, który historii moto nie zna, będzie kręcił nosem, że za drogo itp.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niewielu jest takich, którzy potrafią docenić sprzęt i powiedzieć zdecydowanie: "ten motor jest wart tych pieniędzy, kupuję go i teraz ja będę nim jeździć!". Każdy chciałby pod różnymi pretekstami, zbić cenę.

Marcin co z NATO DAY?

Edytowane przez tomasz0803

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaśka, przestań sie mazać ;-)

Mazać to ja się zacznę jak wyjedzie z garażu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak przez komin, ale to chyba czarownice i czasami św Mikołaj :)

Można nie wchodzić wcale :twisted:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję, zarobiona jestem :) jak będzie chciał to sam się pochwali

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to gratulejszyn bylemu i nowemu nabywcy. Mam nadzieje, ze bedzie kontynuowal tradycje offroadu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W przyszłym roku mogłyby być jeszcze mniejsze grosze...

A tak to jeden kłopot mniej ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że przed kolejnymi corocznymi opłatami (mam nadzieję).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... no i stało się! eFka już na północy (północnym zachodzi), bo w Szczecinie.Wczoraj oglądałem a dziś (w niedzielę) zaparkowałem u siebie w garażu. Z zamiarem zakupu nosiłem się już od jakiegoś czasu, a forum trochę dopomogło w wyborze za co wielkie dzięki. A szczególnie Kasia wystawiając eFkę na sprzedaż. Na początku chciałem ją jakoś przywieść ale stwierdziłem, że przyjechanie na kołach będzie jeszcze możliwe i ciekawsze. Tu należy zaznaczyć, że na takim motorze nigdy nie przejechałem więcej niż 20km. Tu wyzwanie było większe, bo 550-600. No cóż, ja nie dam rady? Eee! Wyruszyłem z Wawy (Ursus) o 7.25 i z kilkoma przerwami (siku-paliwo-jedzenie 15-30 min), w tym trochę dłuższą u kolegi w Poznaniu (około 1h) do domu dotarłem o 18.30. Po drodze było ciepło, 12st. choć wilgotno i czasami trochę popadało. Dopiero za Skwierzyną (około130 km do Szczecina) wyszło słonce ale za to ochłodziło się i wtedy trochę zmarzłem, bo mogłem jechać szybciej. Na początku trasy jechałem tak 80-90 km/h a potem jak się przyzwyczaiłem i aura była lepsza to i 110-120 nie było problemem. Poza tym też trochę ogłuchłem od szumu powietrza powyżej 90-100km/h - kask Nolan 103. Maszyna przez całą drogę spisywała się bez zarzutu choć dwa razy zgasła na wolnych obrotach gdy stałem przed jakąś krzyżówką.

Fakt, że udało mi się jako nowicjuszowi po raz pierwszy w życiu, tuż po zakupie swojego pierwszego motoru przejechać taki kawał bez problemów i przygód dobrze świadczy o maszynie jako takiej oraz o dbaniu o jej dobry stan techniczny przez jej już byłą właścicielkę (właścicieli). No i trochę szczęścia w tym wszystkim też było. Moto najbardziej przypadło do gustu mojemu 4 letniemu synowi Wojtkowi, który jak tylko zobaczył od razu chciał pojeździć, ale na to przyjdzie mu trochę poczekać.

Podsumowując, Kasiu, Przemku – DZIĘKI!!

post-3356-0-82384100-1381703988_thumb.jpg

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieszę się, że się cieszysz :) trzymam kciuki za jeszcze więcej podróży, mam nadzieję, że Fka będzie miała co robić. I do zobaczenia na jakimś zlocie! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×