Skocz do zawartości
Tomasz

Kamera Go Pro lub inna ale jaka?

Recommended Posts

Jeśli będzie ktoś naprawdę zainteresowany kupnem kamerki sj lub sjcam naprawdę orginalną , polecam chłopaka którego polecił mi JacekJ naprawdę super sprzedawca godny polecenia posiadają w sprzedaży rownież rejestratory podaje link : http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36397861

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojawiło sie u niego juz SJ5000. Niewiele drozsze.

Taką kupiłem tylko jeszcze ma wifi zobaczymy jak się będzie spisywać , jak narazie jestem zachwycony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A orientujecie się, czy wi-fi wpływa mocno na zużycie prądu? Skraca znacznie czas działania kamery, czy nie za bardzo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stratuje i dam znać mnie też to ciekawi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skraca i to znacznie.

Przynajmnoije tak jest w Gopro, mysle ze w takim sj400 bedzie podobnie.

Z wifi gopro zdaje sie dziala okolo 70min, bez wifi ponad 90 min.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojawiło sie u niego juz SJ5000. Niewiele drozsze.

Szkoda że nie ma jeszcze tych z +

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda że nie ma jeszcze tych z +

Bez problemu ci zamówi jak tylko będziesz chciał. Ja się wahałem miedzy 5000 a 5000+ proponował mi tą drugą ale wybrałem tańszą może i źle wyjdzie w praniu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez problemu ci zamówi jak tylko będziesz chciał. Ja się wahałem miedzy 5000 a 5000+ proponował mi tą drugą ale wybrałem tańszą może i źle wyjdzie w praniu.

Czemu wybrałeś 5000 a nie 5000+.

+ ma lepszą matryce i procka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wifi trzeba załączyć samemu bo przy włączeniu kamerki jest wyłączone.

Widzisz Hermes nie do końca wszystko przemyślałem ale i tak w zupełności mi ona wystarczy. Lepsze hd czyli 60 klatek na sekundę i filmy poklatkowe to jest jakiś bajer tylko to wszystko wymaga dodatkowej energi a baterie są jednakowe do tych kamer i jakość hd nie zauważalna gołym okiem.

I budżet zawsze o te kilka stówek można znaleźć coś lepszego.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie jestem w trakcie załatwiania wymiany kamery na pudełkową od SJCAM-a na podstawie niezgodności towaru z umową. Dam znać jak poszło ;]

Jakby co, to to, co wysyłali, też jest teoretycznie produktem od SJCAM, tyle, że nie brandowanym... http://www.sj-4000.pl/podrobki/

Kompranet zgodził się na wymianę na kamerę od SJCAM, czyli przynajmniej będę miał pierwszy stopień podróbki, a nie podróbkę podróbki ;D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skraca i to znacznie.

Przynajmnoije tak jest w Gopro, mysle ze w takim sj400 bedzie podobnie.

Z wifi gopro zdaje sie dziala okolo 70min, bez wifi ponad 90 min.

I to jest jedyna przewaga dwójki nad wyższymi modelami, moduł wifi ma oddzielne zasilanie :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I to jest jedyna przewaga dwójki nad wyższymi modelami, moduł wifi ma oddzielne zasilanie :-)

I na czym ma polegać ta wyższość? Że przez to 2ka jest większa i cięższa?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym nie powiedzial ze to oddzielne zasilanie, po prostu masz wifi + baterie powiekszona w 1 pleckach.

od 3 w gore masz wifi wbudowane w sama kamere - ciagnei prze to mniej pradu (wiekszy stopien zinegrowania i upakowania elektroniki) i wieksza baterie w plecach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Test przeprowadzony nagrywanie w maksymalnej rozdzielczości z włączonym wifi non-stop i podglądzie na telefonie 60 minut.

Nagrywanie w max rozdz bez wifi 67 minut.

Czyli wifi nie ma bardzo dużego wpływu na długość nagrania.

Edytowane przez yejyej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś użytkuje kamerkę Mobiusa? Konkretnie z obiektywem C.

Zależy mi na informacji o możliwości przekręcenia obiektywu o 90 stopni bez wyjmowania na zewnątrz

Link do kamerki : http://allegro.pl/mobius-actioncam-v3-kamera-sportowa-1080p-lens-c-i5147403765.html

Zamierzam ją wykorzystać w innym celu niż filmowanie podróży (ze względu na wymiary -pudełka zapałek) jednak może ktoś to ma i rozbierał.

Edytowane przez Jogi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty podglądaczu...

zgadleś .... w nagrodę otrzymujesz pierwszą sesję

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jogi, a Wolf Eye byś nie chcial? Mam taki egzemplarz tanio do sprzedania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie są jej wymiary? Jest równie mała? Głównie zależy mi na grubości - mobius ma 18mm , a całość prawie jak pudelko od zapałek

EDIT: znalazłem wszystko na jej temat. Fajna ale do moich zastosowań się nie nadaje niestety.

Edytowane przez Jogi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I na czym ma polegać ta wyższość? Że przez to 2ka jest większa i cięższa?

Nie, na wifi nie żre tyle prądu bo moduł wifi jest ładowany oddzielnie.

ja bym nie powiedzial ze to oddzielne zasilanie, po prostu masz wifi + baterie powiekszona w 1 pleckach.

od 3 w gore masz wifi wbudowane w sama kamere - ciagnei prze to mniej pradu (wiekszy stopien zinegrowania i upakowania elektroniki) i wieksza baterie w plecach.

Patrz odpowiedź powyżej.

Nie zachwalam dwójki, wiadomo, że trójka jest lepsza ale pod względem pobierana prądu nie ma znaczenie czy wifi jest on czy off

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kompranet zgodził się na wymianę na kamerę od SJCAM, czyli przynajmniej będę miał pierwszy stopień podróbki, a nie podróbkę podróbki ;D

Coby zakończyć temat mojej SJ4000, w dniu dzisiejszym kurier wziął starą i zostawił nową, już z nowej edycji, z logiem itp. Kod ze zdrapki na stronie SJCAM zadziałał, jestem szczęśliwy.

Przy okazji dalej zwracam uwagę na kwestie oryginalności kamerek SJ...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×