Skocz do zawartości
michal-jedlicze

BMW f650 GS/ Transalp do 9tys. zł

Recommended Posts

Witam, prosiłbym o zerknięcie na ....

Dzięki za pomoc

Zapraszam do Przywitalni ...

Dziękuję za reakcję ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będę się czepiał ale brak nalepki na lewym zadupku skłania mnie do wygłoszenia opinii, że leżał na lewej stronie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PRZYWITALNIA bo nic nie powiemy :)

Sam idź przywitać kolegę ;) :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, prosiłbym o zerknięcie na to ogłoszenie http://otomoto.pl/bm...m-M3766109.html i ocenienie, na ile ten motocykl jest wart. :)

Dzięki za pomoc

Nie liczac centralki to golas. Prawdopodobnie na lewej stronie lezal, tak jak pisal Centrino i tylni lewy plastik jest od innego motka malowany. Pewnie oberwalo sie i wydechowi przez co zostal od razu zmieniony na akcesoryjny. Manetki i klamki nieoryginalne. Moje oryginaly po prawie 30tys km nie maja co najwyzej mikro-slady przetarcia farby. Manetki jakies akcesoryjne grzane z wiszacymi kablami. Przednia owiewka to w tym modelu standard. Pampers z tylu polamany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak trzeba sobie zadać pytanie albo ustanowić definicje bezwypadkowego pojazdu :)

Brak naklejki na owiewce to fakt leżał jak nic :) czy poważnie hmmm ja zaliczyłem glebę w lesie zresztą przy Przemekdab i na moim nie było ani śladu, więc sobie myślę jak trzeba glebnąć żeby połamać tylne plastiki ? :)

Ma zdjęty przedni błotnik i ma uciętego 'pampersa' znaczy się udawał Dakara i zapewne wtedy urwał plastik z tyłu :)

Ogólnie ładny, żółte są podobno szybsze ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena jest atrakcyjna, ma ABS, wygląda ładnie. Należałoby sprawdzić stan techniczny, ponieważ:

  • zużyty napęd ok. 400zł
  • uszczelnienie lag 150zł
  • sprzęgło jednokierunkowe rozruchu 500zł
  • !!! tarcze hamulcowe - przód 450zł, tył min. 250zł +klocki
  • zębatka zdawcza - zaspawana, koszt min. 1000zł
  • opony 700zł

itd., a to części bez robocizny. Piszę to po sobie, te rzeczy robiłem po kolei i tak kosztowało.

Podsumuj, może lepiej wyjść Dakar oferowany przez Ajeziera lub inny z forum, ale pewny. no i ten motek jest goły (bez dodatków, które kosztują majątek).

Cena to może być dopiero początek kosztów.

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym ABSem to nie bylbym do konca taki pewny. Nie widze czujnika z przodu i kabla.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cena używanego sprzętu, to jest prawie zawsze początek :) Koszty na pewno będą, a od twojego wyboru będzie zależeć większe czy mniejsze ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym ABSem to nie bylbym do konca taki pewny. Nie widze czujnika z przodu i kabla.

ABS jest, ale tylko w ogłoszeniu niestety.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupisz GS'a za 9, ale jest mało prawdopodobne, żeby on był w stanie nieinwestycyjnym ;) - ten czy inny !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupisz GS'a za 9, ale jest mało prawdopodobne, żeby on był w stanie nieinwestycyjnym ;) - ten czy inny !

No właśnie, a jeszcze ciuchy, paliwo, OC... Po co Ci to moto??? My już się wpakowaliśmy, ale ty chłopie ratuj się, póki nie jest za późno!

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzeszów - handlarz, który śiąga z CH motki po małych i większych dzwonkach, szykuje i sprzedaję (tak słyszałem), Zgodnie z powyższym, chyba nie jest to jakaś super okazja. Twoja decyzja. Możesz poprosić kogoś z forum z Rzeszowa, żeby go oglądnął, ale gwarancji Ci nikt nie da.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupisz GS'a za 9, ale jest mało prawdopodobne, żeby on był w stanie nieinwestycyjnym ;) - ten czy inny !

A Ben kupił i co :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ben kupił i co :)

I musialem mu pampersa do Jeziorska przywiezc ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ben kupił i co :)

Niech go odda na sprawdzenie do mnie to się dowie .... ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, daj spokój, chcesz żeby mi kolega popadł w jakąs depresję. Ma fajny motek i niech tak mysli :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym ABSem to nie bylbym do konca taki pewny. Nie widze czujnika z przodu i kabla.

Posiada natomiast tarczę ABSu w tylnym kole :shock:. Dziwne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

12 lat bez gleby?

Znam takich co przyziemiaja co chwila i innych co głebia tylko od wielkiego dzwonu.

I co, ich motocykle sa teraz gorsze? Waszym zdaniem zdarta naklejka z zadupka wielkości paczki luckie stricke definitywnie skreśla motocykl?

Halo, budzimy sie :-/

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, daj spokój, chcesz żeby mi kolega popadł w jakąs depresję. Ma fajny motek i niech tak mysli :)

Spoko ... Ci co do mnie jechali tez tak myśleli :D

Teraz nie wiem czy go do siebie zapraszać czy nie ... :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko ... Ci co do mnie jechali tez tak myśleli :D

Teraz nie wiem czy go do siebie zapraszać czy nie ... :lol:

Zaczynam się cieszyć że nie dojechałem...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×