Skocz do zawartości

Recommended Posts

załóż chlapacz od ST - bardziej zabudowuje koło i powinno być ok.Kupisz na alledrogo za 50 zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze możesz też wyprodukować chlapacz np. ze starej dętki + ew. jakiegoś płaskownika :)

załóż chlapacz od ST - bardziej zabudowuje koło i powinno być ok.Kupisz na alledrogo za 50 zł

A czy czasem ST nie ma mniejszego kółka z przodu?

Edytowane przez kptBurek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się, że ma 17" tak jak z tyłu. Wysłałem zapytanie do firmy Plastbike czy mają do mojej efki lub czy zrobią chlapacz bo zajmują się takimi rzeczami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie też sypie piaskiem po oczach a jak pada deszcz to stróżka wody leje się na mnie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wypada się cieszyć Twoim nieszczęściem ale miło, że nie jestem odosobnionym przypadkiem. Wygląda na to, że ten typ tak ma... mieć skoro przez 13 lat nic z tym nie zrobili. Poczekam co mi odpisze polski producent.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie też sypie piaskiem po oczach a jak pada deszcz to stróżka wody leje się na mnie :)

Nie pamietam czy masz zainstalowany niski blotnik z przodu? Zalatwia sprawe.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie nie mam zamontowanego ....mam kupiony oryginalny ale półka w Dakarze nie ma otworów gwintowanych i muszę albo kupić półkę od zwykłego GA-a albo wiercić otworki i gwintować ....są niby nadlewy ale trochę się waham :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam niski od fabryki a sprawy nie załatwia. Albo się oswoję albo kupię to ustrojstwo z Angli.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plastbike odpisał, że nie posiada chlapacza do mojej eFki więc jakoś przy okazji przyjazdu znajomych z UK chyba zamówię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mialem cus takiego zamontowane przez poprzedniego wlasciciela. Z tego co widac w instrukcji wszystko musi pasowac bez wiercenia i innych cudow.

http://shop.touratec...-040-0235-0.pdf

no tak tylko ja już mam błotniczek więc teraz tyle samo będzie mnie kosztowała półka z otworami co cały błotnik touratecha :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale się cykasz Czarek, a półka taka sama? Jak się fizycznie poza otworami nie różni to chyba można jej zrobić małe kuku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale się cykasz Czarek, a półka taka sama? Jak się fizycznie poza otworami nie różni to chyba można jej zrobić małe kuku?

Albo skoro szkoda Ci półki zrób otwory montażowe w lagach ;-) :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale się cykasz Czarek, a półka taka sama? Jak się fizycznie poza otworami nie różni to chyba można jej zrobić małe kuku?

Alik... Czarek ma wycyckanego Dakara to montaz musi byc profi zeby estetycznie zle nie wplynal na caloksztalt :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

błotnik zamontowany :) ....fabryka by lepiej nie zrobiła :) ....piłka do metalu czyni cuda ;)

nie wiem czy pomogła modyfikacja bo jeszcze nie wypróbowałem :)

Edytowane przez gsdakar

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Szukam chlapacza - przedłużenia błotnika do f650 1996r.

Może jest ktoś kto ma na to sprawdzony pomysł, na pewno coś takiego istnieje tylko jak i gdzie to zdobyć? Znalazłem foto z takim przedłużeniem na str. http://thebikeshed.c...opic/bmw-f650/.

Założyciel tematu dał namiary na http://www.ebay.pl/i...=item2c7b8a708f , jest ktoś kto może pomóc w zakupie? :beer: będę zobowiązany.

I jeszcze przy okazji, czy mamy pomysł na osłonę amortyzatora tylnego?

post-4003-0-26275200-1420718238_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wysyłka z ebay na cały świat. Jakiej pomocy potrzebujesz w zakupie?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nigdy nie kupowałem z ebay i się obawiam żeby nie wtopić. Wolałbym np. przelać komuś złotówki w pl. Wiadomo, że może różnie być, nie dojdzie przesyłka, przedmiot nie zgodny z opisem itd. to biorę na siebie .

Może jest ktoś komu przyda się taki gadżet i zamówi dla siebie i dla mnie?

Edytowane przez woytazz-w1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakupy na Ebay sa gwarantowane. Jesli zaplacisz paypalem to zglaszasz niezgodnosc i paypal zwraca CI pieniadze. Kupowalem wiele razy i jeszcze sie nie naciagnalem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też myślę, że w tym wypadku ryzyko jest zerowe, kupowałem w USA za dużo większą kasę i pełna satysfakcja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okazuje się, że trzeba dokonać wpłaty za pomocą paypal. Nie mam takiego konta i nie chce kombinować, czytałem że trzeba mieć kartę kredytową żeby tam przelać kasę? Może tak a może nie, nie wiem i na razie nie chcę się przekonywać.

Jeszcze raz proszę o pomoc w zakupie, pieniądze wcześniej prześlę na konto bankowe - to mam opanowane i sprawdzone, hehe...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zalozenie konta paypal trwa gora 10 minut. Nie musisz miec karty kredytowej, wystarczy konto bankowe. PayPal to wiarygodna instytucja wiec nie ma najmiejszych obaw zwiazancyh z wymiana inormacji. Sam korzystam z ich uslug od klku lat i nigdy nie mialem problemu, a niejednokrotnie udalo mi sie odzyskac pieniadze korzystajac z chinskich sklepow, ktore nie zawsze wywiazuja sie z zalozen transakcji.

P: Jak działa system PayPal?

O: W systemie PayPal możesz wysyłać i odbierać płatności za pośrednictwem Internetu. Po założeniu konta w systemie PayPal, korzystając z funduszy z salda swojego konta PayPal lub karty kredytowej, możesz wysyłać pieniądze do dowolnej osoby, która dysponuje adresem e-mail. Odbiorcy są powiadamiani o otrzymaniu płatności w wiadomości e-mail.

Saldo na koncie mozesz zasilic z wlasnego konta bankowego.

Jesli chcesz to moge Ci kupic ten blotniczek, ale z racji mojego miejsca zamieszkania koszty zakupu wzrosna znacznie. Czasami warto zaryzykowac, tu ryzyko jest zadne, niz podpierac sie innymi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×