Skocz do zawartości
slawekkepa

Kupię osłonę łańcucha wraz z ochraniaczem (pampers) - Nieaktualne

Recommended Posts

Witam - tak jak w opisie, poszukuję osłony, "małego nadkola" przykręcanego do wahacza - do GS z 1996 roku.

Pozdrawiam.

Witam, właśnie kupiłem tą część - 100zł cały komplet w dobrym stanie. Jak to mówią "szukajcie a znajdziecie" - poniżej link do ogłoszenia, gdzie jest jeszcze taki błotnik z osłoną - Gościu też odda za 100zł, może się komuś z Was przyda :)

http://tablica.pl/oferta/bmw-f650-99r-CID5-ID4y5Yn.html

Pozdrawiam

Edytowane przez slawekkepa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, chodzi Ci raczej o F 650 bo GS (oznaczenie wtrysku) produkowane są od 2000 roku. Chyba , że coś namieszałem ;) Do GS-a mam połamany przy osłonie łańcucha - częsta kontuzja. Pozdr.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj - kupiłem motocykl a nie wiem jak się nazywa :idea:, myślałem że wszystkie 650ki to GS, albo CS - przepraszam wszystkich właścicieli szacownej marki. :-)

Rozumiem Coach że masz na sprzedaż tą połamaną część ? mógłbyś podesłać foto? jeśli da się posklejac będę zainteresowany.

Pozdrawiam

Sławek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie sadze, zeby to byly te same czesci. Tu sobie sprawdz po nr www.bmwstore.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

dzięki za stronę - super, część wygląda tak samo (bez wczytywania się w szczegóły) - na podanej stronie komplet wychodzi ponad 200zł,

Może znajde cos taniej...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie sadze, zeby to byly te same czesci. Tu sobie sprawdz po nr www.bmwstore.pl

Raczej to nie to samo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

dzięki za stronę - super, część wygląda tak samo (bez wczytywania się w szczegóły) - na podanej stronie komplet wychodzi ponad 200zł,

Może znajde cos taniej...

To jeszcze znośnie, w tej cenie chodzą używki do gsa i to towar deficytowy. Tak bardzo Ci tego brakuje, bo wygląd to rzecz gustu, a praktyczne to raczej nie jest, bo łatwo to w błocie "zgubić" jak zaklei oponę. Sprawę chlapania załatwi dodatkowy, przedłużony chlapacz. Jak pooglądasz zdjęcia w necie tozobaczysz, że wiele egzemplarzy ma ułamaną tą osłonę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

nie mam tak silnego parcia na tę osłonę, ale dobrze to wygląda na kole ;-) .

Będę szukał - kiedyś pewnie znajdę

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważam że taka osłona właśnie jest praktyczna - działa jak pełny błotnik, ale żeby to zobaczyć trzeba choc przez chwilę jechac za kimś, to po pierwsze ;-)

A po drugie błotem wcale się nie zalepia i na pewno z tego powodu nie odpadnie ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważam że taka osłona właśnie jest praktyczna - działa jak pełny błotnik, ale żeby to zobaczyć trzeba choc przez chwilę jechac za kimś, to po pierwsze ;-)

A po drugie błotem wcale się nie zalepia i na pewno z tego powodu nie odpadnie ;-)

Czasem odpada, ale żeby to zobaczyć trzeba choć przez chwilę jechać za kimś :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... taka osłona właśnie jest praktyczna - działa jak pełny błotnik, ale żeby to zobaczyć trzeba choc przez chwilę jechac za kimś, to po pierwsze ;-)

Czasem odpada, ale żeby to zobaczyć trzeba choć przez chwilę jechać za kimś :lol:

No tak, ale żeby za kimś jechać i to widzieć to trzeba jechać, ale żeby głupoty pisać to wystarczy tylko pisać :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z większą kostką za dużo miejsca tam nie zostaje i z tego co wiem to najczęstsza przyczyna połamań ale u mnie tylko głupoty w głowie. Także już wiesz wszystko ... powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważam że taka osłona właśnie jest praktyczna - działa jak pełny błotnik, ale żeby to zobaczyć trzeba choc przez chwilę jechac za kimś, to po pierwsze ;-)

A po drugie błotem wcale się nie zalepia i na pewno z tego powodu nie odpadnie ;-)

Czasem odpada, ale żeby to zobaczyć trzeba choć przez chwilę jechać za kimś :lol:

Trzeba mieć motocykl dłużej niż rok, a nie tylko jechać za kimś żeby stwierdzić, że ta osłona jest do dupy :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba mieć motocykl dłużej niż rok, a nie tylko jechać za kimś żeby stwierdzić, że ta osłona jest do dupy :lol:

Czasami wystarczy zrobić podstawowy przegląd i w odpowiednim czasie dokręcić te śrubki, a nie .... tak jak Ty :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasami wystarczy zrobić podstawowy przegląd i w odpowiednim czasie dokręcić te śrubki, a nie .... tak jak Ty :lol:

Co się czepiasz? On raz na rok robi "pimp" :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasami wystarczy zrobić podstawowy przegląd i w odpowiednim czasie dokręcić te śrubki, a nie .... tak jak Ty :lol:

Nie będę z Tobą dyskutował Kolego bo Ty i tak zawsze wiesz wszystko lepiej. Psujesz atmosferę tego forum :lol: :lol: :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będę z Tobą dyskutował Kolego bo Ty i tak zawsze wiesz wszystko lepiej. Psujesz atmosferę tego forum :lol: :lol: :lol:

No fakt ... może Cię sprowadzić do swojego poziomu, a potem .... :lol:

:beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba mieć motocykl dłużej niż rok, a nie tylko jechać za kimś żeby stwierdzić, że ta osłona jest do dupy :lol:

Będę się upierał, że ona nie jest do dupy... Ja bym przynajmniej nie zaryzykował...

edit: Bajer by zapewne znalazł ciekawe zdjęcie wyrażające co chciałem powiedzieć :)

Edytowane przez manioora
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będę z Tobą dyskutował Kolego bo Ty i tak zawsze wiesz wszystko lepiej. Psujesz atmosferę tego forum :lol: :lol: :lol:

:D

wykrzyk z szajstreka przez taptataptacośtam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będę z Tobą dyskutował Kolego bo Ty i tak zawsze wiesz wszystko lepiej. Psujesz atmosferę tego forum :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×