Skocz do zawartości
AnaBella

Prośba o rzucenie okiem

Recommended Posts

Facet chce być wiarygodny, ale udostępnienie swoich danych wraz z nr. pesel, to chyba lekka przesada...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, ale ja mam wrażenie że on ma z przodu 21 cali (jestem wręcz pewien) :shock: wygląda na to że lagi pdpd też są od Dakara :roll: i teraz trudno powiedzieć czy w tym przypadku to plus czy minus :roll:

i zbiornik kompensacyjny na trytkę jest zamontowany :cool:

Pomijam fakt, że został zarejestrowany po raz pierwszy 04.04.2003r. :-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak można przez 5 sezonów dokręcić 8000 km? Jeździć po mieszkaniu wokół kominka?

Mój jamnik robi więcej km w sezonie.

Edytowane przez Moto Troter
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak można przez 5 sezonów dokręcić 8000 km? Jeździć po mieszkaniu wokół kominka?

Mój jamnik robi więcej km w sezonie.

Jak chcesz o tym porozmawiać to wpadnij na któryś zlot. Zapewniam, że można. Jak ja mogę to każdy może, a nawet 8 kkm wydaje się mi jakimś niewyobrażalnym przebiegiem, a motocykli mam więcej niż jeden bo lubię, a nie jeżdżę bo "nie lubię" - no może nie nogę ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dyche warty

Mnie się ze zdjęć, opisu i ceny wydaje całkiem interesujący. Pewnie nie jest to motek dla niskich, ale już do 175 w górę ....

Intryguje mnie ... chyba warto go obejrzeć, popytać o przeszłość, historię, zmiany ....

Choć fakt - wygląda na hybrydę z Dakarem, ale może to nie być wada dla kogoś komy takie coś nie przeszkadza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W razie czego mam do sprzedania przednie zawieszenie od zwykłego GS-a w bardzo dobrym stanie oraz koło 19 jak trzeba będzie też. W ostateczności mogę się zamienić na to co jest przy motocyklu z ogłoszenia ;-)

EDIT: teraz widzę, że on jest cały przerobiony na Dakara więc pewnie lepiej żeby tak został ;-). Z tyłu ma lampę od 2004< więc jakaś przygoda musiała być (o braku nalepek na plastikach zadupka nie wspomnę :-D)

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W razie czego mam do sprzedania przednie zawieszenie od zwykłego GS-a w bardzo dobrym stanie oraz koło 19 jak trzeba będzie też. W ostateczności mogę się zamienić na to co jest przy motocyklu z ogłoszenia ;-)

EDIT: teraz widzę, że on jest cały przerobiony na Dakara więc pewnie lepiej żeby tak został ;-). Z tyłu ma lampę od 2004< więc jakaś przygoda musiała być (o braku nalepek na plastikach zadupka nie wspomnę :-D)

Mam nadzieję, że myślisz o mnie z tymi zawieszeniami i kołem - tak jak ja kiedyś pomyślałem o Tobie ;)

Jak trzeba to przerobimy na GS'a - możemy także obniżyć czy co tam trzeba przy okazji wymiany zawieszeń.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieję, że myślisz o mnie z tymi zawieszeniami i kołem - tak jak ja kiedyś pomyślałem o Tobie ;)

Jak trzeba to przerobimy na GS'a - możemy także obniżyć czy co tam trzeba przy okazji wymiany zawieszeń.

No oczywiście.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak chcesz o tym porozmawiać to wpadnij na któryś zlot. Zapewniam, że można. Jak ja mogę to każdy może, a nawet 8 kkm wydaje się mi jakimś niewyobrażalnym przebiegiem, a motocykli mam więcej niż jeden bo lubię, a nie jeżdżę bo "nie lubię" - no może nie nogę ... ;)

Nie twierdzę, że to niemożliwe, za to twierdzę, że to bardzo mało prawdopodobne i należy w takim przypadku wykazać zdwojoną czujność partyjną. Jakoś tak się dziwnie składa, że w naszym kraju mnóstwo sprzedawanych motocykli ma zadziwiająco lub nieprawdopodobnie niskie przebiegi (nie więcej niż 40k niezależnie od rocznika). Taki cud nad Wisłą. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale to trzeba podjechać do POZ i obejrzeć i zweryfikować .

Może akurat będzie dobry .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i łezki na zbiorniku są czarne , a powinny być w kolorze nadwozia (chyba)...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie twierdzę, że to niemożliwe, za to twierdzę, że to bardzo mało prawdopodobne......

To pewnie kwestia sposobu komunikowania myśli, ale ja tam widzę raczej "niemożliwe" w poście.

Jak można przez 5 sezonów dokręcić 8000 km? Jeździć po mieszkaniu wokół kominka?

Mój jamnik robi więcej km w sezonie.

Są tacy, co robią więcej i mniej, ale czujność jest zawsze wskazana - co do przebiegu, co do stanu, co do opowieści wszelakich ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za wszystkie pomocne opinie. Po rozmowie z Panem sprzedającym, jednak poszukuję dalej, innego egzemplarza. Istotnie, moto ma sporo wspólnego z rasą mojego psa - składak :? Co do przebiegu to już nawet szkoda na to zwracać uwagę, każdy oferowany ma 30-35 tysi :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż. Jeśli mogę coś doradzić to pytaj ludzi w firmowym serwisie. Oni najlepiej znają stan niektórych serwisowanych egzemplarzy i znają właścicieli, którzy chcą je sprzedać. Druga metoda to Niemcy, ale nie handlarze tylko właściciele prywatni. Resztę Europy sobie raczej odpuść bo sprzęt potrafi być po niezłych przygodach z lotniczymi włącznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

AnaBella - link nie działa, a nie wiem za czym się rozglądasz. Fka, GS, Dakar? Jaka kasa i który rok Cię interesuje?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dave masz rację, link nie działa. Ogłoszenie już zniknęło ze strony otomoto.pl

Nigdy nie byłam posiadaczką BMW stąd moja uboga wiedza na temat tych motocykli. Zachciało mi się poszukać małego GS-a bo i ja za wysoka nie jestem. Kasa w granicach 10-12 tys. Póki co ciśnienia nie mam... szukajcie a znajdziecie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wspominałem już na forum o tym egzemplarzu, więc Tobie też polecam:

http://otomoto.pl/bmw-gs-f650gs-M3929043.html

Sprzęt przetestowany i porządnie przygotowany do sezonu.

Nie wiem skąd jesteś, ale ten znajduje się w mazowieckim, jak Twój opis więc daleko na oględziny nie masz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×