Skocz do zawartości
Thomas

Witam wszystkich

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Od wczoraj jestem posiadaczem Dakara rocznik 2004. W zasadzie na razie wirtualnym, bo sprzęt zabrał Jarek (znany na tym forum) na przyczepę i zawiózł do swojego warsztatu, ja zostałem z papierami i tablicą rejestracyjną - a na tym dość trudno jeździć bez całej reszty :) . Na szczęście, w tej chwili, mam Suzuki DRZ400 E - sprzęt kupiony od LosTerenos (aktywnego na forum). Od ubiegłego roku sporo razem jeździmy, możliwie najdalej jak się da od asfaltu. W planach mamy nieco dalsze wyprawy, w związku z tym nadszedł czas na zmianę sprzętu Pewnie za jakiś miesiąc lub dwa zacznę szukać chętnego na DRZ-tę (rozstanie nie przyjdzie mi łatwo, ale kasa się przyda ...).

Wracając do Jarka, to poznaliśmy się przy okazji naprawy Dakra, na którym aktualnie jeździ LosTerenos. Wczoraj przekonałem się, że poproszenie Jarka o pomoc przy zakupie sprzętu to najlepsze co mogłem zrobić. Ja spotkałem się z poprzednim właścicielem nieco wcześniej i jedyne co mogłem stwierdzić to, że sprzęt nie wygląda najgorzej. Po chwili pojawił się Jarek i przez naprawdę długi czas odprawiał nad Dakarem różne rytuały, kompletnie niezrozumiałe i nieco zaskakujące dla obserwatorów :). Po tym zrobił nam mały wykład i okazało się, że Jarek widzi wszystko to, co dla pozostałych osób obecnych na tym spotkaniu było niewidoczne. Ostatecznie zawyrokował, że można brać, w efekcie czego Dakar zmienił właściciela.

Pozdrawiam z Bydgoszczy

Tomek

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W końcu się zarejestrowałeś :)

Sprzedający (niejaki forumowy "biznes") był w lekkim szoku jak zobaczył oględziny motocykla w wykonaniu Jarka a jak jeszcze usłyszał pytanie czy możemy spuścić olej, żeby sprawdzić ewentualne opiłki na śrubie spustowej... :shock:

Zanim sprzedasz DRZ-tę musimy jeszcze pojechać do Dakarowego i zaliczyć Biały Bór.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

A ja szukam takiej drzzz

Pozdrawiam.

A

Edytowane przez Arthur71

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć i do zobaczenia! ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×