Skocz do zawartości
ozon.00

Kamerka GoPro

Recommended Posts

Porażka, ponieważ materiał w Protune jest obrazem prosto z matrycy. Trzeba poddać to potem ręcznie post-processing'owi wedle uznania. Kupa roboty, a publika i tak powie, że film chujowy, bo nie było gleby. :D

Porównuję surowy nakręcony materiał, ale nie wiem nie znam się, sprawdziłem - nie podoba się , nagrywam dalej HD DVD TITISRI KGB NKWD HGW

:-D

Ciekawie wygląda materiał nagrany w pełnym HD wrzucony do oprogramowania GoPro Studio i wtedy załączony Protune ;-)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nagrywam dalej HD DVD TITISRI KGB NKWD HGW :-D

To zupełnie tak jak ja. :beer: :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co powiecie na taki HI-TECH-PRO-MEGA-ULTRA HOLDER? :lol:

10320266_10152610565279846_7640871273396821885_n.jpg?oh=6138c2e5a787dd1b6b0210cd39ece852&oe=545F65E1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jeszcze w kwestii wytrzymałości baterii od pilota bo Dakarowy pisał, że słabo w tym temacie. U mnie to są jakieś 2 cykle ładowania kamery czyli jakieś 5 godz. także nie jest tak źle. Ja co prawda mam gopro 2 z wifi więc może jest inaczej niż w 3.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak ktoś chce kupić hero3+ black edition i jeszcze gdzieś znajdzie , to kupujcie - już nie bedzie w sprzedaży , nastepna wersja w listopadzie . trochę lipa w środku sezonu , ale podobno dla dystrybutora to też zaskoczenie ... . u mnie w sklepie zostały white i silver , klienci robia wielkie oczy .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak ktoś chce kupić hero3+ black edition i jeszcze gdzieś znajdzie , to kupujcie - już nie bedzie w sprzedaży , nastepna wersja w listopadzie . trochę lipa w środku sezonu , ale podobno dla dystrybutora to też zaskoczenie ... . u mnie w sklepie zostały white i silver , klienci robia wielkie oczy .

a jaki niby tego powód ma być?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokładnie tak jest , natomiast dziwi wszystkich przerwa w dostepnosci . powodów oficjalnych nie znam , z przecieków wiem za szybko "wyszły" 3-ki a fabryka juz produkowała hero4 . powrotu do przeszłości w technice nie ma , wiec jest d@$a .... .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To że "na dniach" ma wyjść 4 to już wrzucałem info w innym temacie, ale że byłby to powód do zaprzestania sprzedaży 3+ i akurat black to chyba coś nie halo, nie chce mi się w to zbytnio wierzyć... no ale... :-) ogólnie w doopie to mam bo 3+ black mam, wtedy ich cena na rynku wtórnym będzie wyższa? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mail od dystrybutora - lekko skrócony .

Witajcie

Chciałem prosić o poświęcenie chwili, ponieważ mam do przekazania kilka bardzo ważnych informacji:

1. Do października 2014 niedostępne będą kamery HERO3 Black Edition w wersjach:

- Adventure

- Motorsport

- Surf

Braki spowodowane są kwestiami fabryki i niestety nie mamy na nie wpływu.

tyle w temacie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

uchwytami bedącymi w zestawie . tak naprawdę w sprzedaży była tylko jedna wersja 3w zasadzie goła nie licząc przyklejek i podstawowego złącza , resztę graciarni klient sobie kupował osobno . może na inne rynki był wiekszy wybór taki jak hero2 którą posiadam . moja wersja motorsport miała przyssawkę do szyby , hero3+ motorsport zapewne też ją ma , tylko ja tej wersji nie miałem nigdy w sklepie... :) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, mam na oku adventure z 32 MB kartą za 1530 z przesyłka z polskiej dystrybucji, to dobra oferta ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeżeli z polskiej to dobra ale oficjalna cena to 1649 pln i oni tego pilnują . wszystkie kamery na portalach aukcyjnych są z poza pl - jest oficjalny zakaz sprzedaży gopro na allegro itp rzeczach .

te kamery czasem wymagaja fabrycznej wymiany softu w serwisie , sam kilka wysyłałem . jeżeli nie jest z pl to będzie problem . polski dystrybutor nie przyjmuje paczek ze sprzętem od indywidualnych klientów . wszystko idzie przez sklep będący oficjalnym punktem sprzedaży i tam się zgłasza ewentualne reklamacje . sam parę dni temu wysyłałem kamerę sprzedaną kilka dni temu firmie ATM /kiepscy itp.../ bo fabrycznie nie chciała chodzic w wifi . tak że tu należy mieć baczenie ...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mail od dystrybutora - lekko skrócony .

Witajcie

Chciałem prosić o poświęcenie chwili, ponieważ mam do przekazania kilka bardzo ważnych informacji:

1. Do października 2014 niedostępne będą kamery HERO3 Black Edition w wersjach:

- Adventure

- Motorsport

- Surf

Braki spowodowane są kwestiami fabryki i niestety nie mamy na nie wpływu.

tyle w temacie .

To o której brak w końcu chodzi - 3 czy 3+ ? (black oczywiście) ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mail od dystrybutora - lekko skrócony .

tyle w temacie .

Daniel czytaj od początku do końca ze zrozumieniem - co jest jak 3+ lekko skrócisz :?: ;-) - :-P Pzdr :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×