Skocz do zawartości
skiba

Pomoc w zakupie. Gs z zawiechą od Dakara.

Recommended Posts

(...) Znajdź kawałek autostrady i rozpędź moto do 120 - 130 km przez jakąś minutę i sprawdź czy nie zapala się kontrolka ABS.

A czemu miałaby się zapalać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego, trochę się ośmieszasz.

Chłopaki dajcie na luz. AgreSorek się nam zirytuje i będzie trzeba o koszu pomyśnleć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja myślę, że ta rolka jest skoro ktoś zdecydował się na przeróbkę. Ciekawe na którym zdjęciu wy jej nie widzicie /widzicie ? Kolega chyba myli z " uchem" do mocowania osłony łańcucha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czemu miałaby się zapalać?

Ponieważ ja po wymianie zawieszenia na kole 21 mam taki problem - jestem w trakcie rozwiązania ;-). Na 19 jest wszystko ok więc to nie uszkodzenie układu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego, trochę się ośmieszasz. To zdjęcie było poglądowe od oryginalnego Dakara i dotyczyło tylko rolki łańcucha. Poza tym nie pisałem malo używany, tylko zadbany, ale cóż nie będę cię już dobijać.

Gdzie napisałem, że od "tego" ? No i bez takich...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja myślę, że ta rolka jest skoro ktoś zdecydował się na przeróbkę. Ciekawe na którym zdjęciu wy jej nie widzicie /widzicie ? Kolega chyba myli z " uchem" do mocowania osłony łańcucha

Nie, zdjęcie, które załączył pokazuje, że wie o co chodzi. W Dakarach łańcuch blisko zdawczej delikatnie się łamie, na zdjęciu z pierwszego postu widać, że idzie prosto ale istnieje też szansa, że jest po prostu mocno podciągnięty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, zdjęcie, które załączył pokazuje, że wie o co chodzi. W Dakarach łańcuch blisko zdawczej delikatnie się łamie, na zdjęciu z pierwszego postu widać, że idzie prosto ale istnieje też szansa, że jest po prostu mocno podciągnięty.

To nawet widać, że jest. Zresztą inaczej by "chłostał", "chlastał" czy jakoś tak ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To przecież zdjęcie poglądowe, nic nie widać, nawet nie wiadomo czy to Dakar. Widać ale po drugiej stronie ramy. Tyle ja,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nawet widać, że jest. Zresztą inaczej by "chłostał", "chlastał" czy jakoś tak ;)

Chłostał Jarku, chłostał. Za rzadko bywasz na zlotach i wiele ciekawych i pouczających tematów Cię ominęło :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To przecież zdjęcie poglądowe, nic nie widać, nawet nie wiadomo czy to Dakar. Widać ale po drugiej stronie ramy. Tyle ja,

Widać, że dakar bo ma oryginalną rolkę :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... Za rzadko bywasz na zlotach i wiele ciekawych i pouczających tematów Cię ominęło :lol:

No tak, ale Wy tylko o tych motorach i motorach. No czasem tylko ktoś w jeziorze, a woda zimna :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłostał Jarku, chłostał. Za rzadko bywasz na zlotach i wiele ciekawych i pouczających tematów Cię ominęło :lol:

Dobra Panowie, to ja was zostawiam :D Obejrzę w realu jeszcze raz i się odezwę.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakbyś wczoraj napisał to dziś bym Ci pomógł, byłem w Poznaniu ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Srolkę :)

M4117927_15.jpg

To druga strona - poznałem po kostce brukowej :)

AMATORZY! :lol: :lol: :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po drugiej stronie ramy, a nie motocykla :) Ale fakt nie zawsze, u mnie nie ma osłony zębatki zdawczej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby nie było i jak na dakara to chyba za mocno naciągnięty ale to może żeby nie chłostało ;)

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie wiem w sumie czy ktoś już proponował czy nie.

Może zamiast kupować GSa z Dakarowym zawieszeniem to może lepiej kupić Dakara forumowego?? http://f650gs.pl/topic/7292-dakar-2007-w-dobre-rece/page__fromsearch__1

Nie wiem jaki masz budżet ale ten być może i w Poznaniu byłby do obejrzenia (choć Leff jak ma w opisie sam nie wie skąd jest)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie wiem w sumie czy ktoś już proponował czy nie.

Może zamiast kupować GSa z Dakarowym zawieszeniem to może lepiej kupić Dakara forumowego?? http://f650gs.pl/top...__fromsearch__1

Nie wiem jaki masz budżet ale ten być może i w Poznaniu byłby do obejrzenia (choć Leff jak ma w opisie sam nie wie skąd jest)

Było...

Tylko po co jak można kupić dakara, po co? Ven miał taki kaprys ( silna więź emocjonalna;) ) to nie miał wyjścia.

1. Jednak są ludzie, którzy zmieniają zawiechę i nie jest ich tak mało.

2. Motorek jest generalnie zadbany, wyposażony, nie mam uwag. Kupiłbym go od razu, gdyby był w oryginale, bo nie koniecznie musi być Dakar. W moich okolicach nie ma zbyt wiele tych motorków w sensownym stanie i cenie, ten jest najlepszy.

3. Jak już ktoś musi Dakar z ABSem i kuframi, to circa 3000 zł drożej.

Wystarczy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatecznie nie kupiłem, nie miał tej rolki. Kupiłem co innego. Jeszcze raz wszystkim dzięki, bo może bym się potem męczył. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co kupiłeś??

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×