Skocz do zawartości
kisa

fajny/niefajny g650x-country

Recommended Posts

Ostatnio rozglądam się za motocyklem będącym złotym środkiem - czyli coś na szosę, ale z opcją wypadów na szutrowe drogi. Priorytet to stosunkowo niska waga. Wybór padł na bmw g 650 x-country. Co o tym modelu sądzicie? Może ktoś ma taki sprzęt i mógłby się podzielić doświadczeniami.

Znalazłem dość ciekawe ogłoszenie, nie taję, że najbardziej ciekawa jest tu cena, jak dla mnie całkiem przystępna. Moto jest z 2007 r., czy 7 lat dla takiego sprzętu to pryszcz? Jestem ciekawy waszego zdania.

http://olx.pl/oferta/bmw-g-650-x-country-enduro-funbike-CID5-ID6YFqp.html#5ba50f0fcd

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to czy pryszcz zależy od tego jak był uzytkowany

mój miał 7 lat jak go kupowałem i w zasadzie przez kolejne 3 lata nic się nie działo z wyjątkiem zwykłych spraw eksploatacyjnych

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moj tez ma 7 a nalatane niecałe 10tys :). Od Niemca :lol:

Co do motocykla to dziadek taki uzytkuje. Ja mam bardzo podobny tylko na dluzszych nogach. Bedzie Pan zadowolony. JCNWTP.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto jest z 2007 r., czy 7 lat dla takiego sprzętu to pryszcz? Jestem ciekawy waszego zdania.

Moim zdaniem to raczej wrzód ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to czy pryszcz zależy od tego jak był uzytkowany

mój miał 7 lat jak go kupowałem i w zasadzie przez kolejne 3 lata nic się nie działo z wyjątkiem zwykłych spraw eksploatacyjnych

A co było po tych kolejnych 3 latach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co było po tych kolejnych 3 latach?

Mordor

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moto najbardziej cywilne / uniwersalne z całej rodziny

pod tym linkiem jest broszura w pdf, prezentująca rodzinę X - http://www.bmw-motor...0X_MJ09_POL.pdf podane są parametry techniczne motocykli, więc można sprawdzić ich różnice. Największa jest w tylnym zawieszeniu, wielkości kół i w układzie hamulcowym, innych raczej nie ma. no i kolor oczywiście.

znane są z tego, że raczej się nie psują

tutaj więcej o tym modelu http://f650gs.pl/topic/2204-2008-bmw-g650x-country/

popytaj się Pibyka sporo na nim jeździ :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na co temu misiu handbary?

Na wszelki wypadek.... Poza tym look... Po dodaniu najwiekszych osłonek dają rade przed wiatrem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na wszelki wypadek.... Poza tym look... Po dodaniu najwiekszych osłonek dają rade przed wiatrem.

pewnie, ma to sens o ile jest jakaś szybka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pewnie, ma to sens o ile jest jakaś szybka

Ja nie mam szybki a handbary mam :). Jesli chodzi o marzniecie łapek pomagają, na gleby tez :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajne moto, tylko tylny zawias to jakas pomylka.

Jesli bedziesz kupowal to zroc uwage czy nie ma luzow na tylnym wahaczu. Wymiana lozysk to kosztowna sprawa

A tak nawiasem to dlaczego w Polsce przyjelo sie nazywanie oslon na rece Handbarami. W oryginale to handguards, albo barkbasters (pogromcy kory drzew). A handbary kojarza mi sie z Handlebars czyli kierownica

:unsure: :? :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dlaczego w stanach na mieso krowy przyjelo sie nazwę beef, skoro to zwykla wołowina jest? Ot, co kraj, to obyczaj ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dlaczego w stanach na mieso krowy przyjelo sie nazwę beef, skoro to zwykla wołowina jest? Ot, co kraj, to obyczaj ;)

No nie do konca... Beef to slowo angielskie, a handbar to raczej zapozyczenie z obcego jezyka w mylnej interpretacji

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie racja :) ale jak to po polsku nazwac jednym słowem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W sumie racja :) ale jak to po polsku nazwac jednym słowem?

Łapochron :-)

Edytowane przez Marcin
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co było po tych kolejnych 3 latach?

nic wielkiego, padła pompa wody, ale koszt niewielki,

w zasadzie to jeden jedyny raz, kiedy motocykl mnie zawiódł w trasie i trzeba było wrócić na tarczy... znaczy na pace ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×