Skocz do zawartości
mik1046

UWAGA MINA. BMW G 650 X MOTO

Recommended Posts

post-2480-0-57704500-1429933464_thumb.pngWitam .

Nie wiedziałem gdzie wrzucić temat więc tu. oooops - szukałem tematu miny nie znalazłem ;-)

Za niedługo pojawi się aukcja na OLX BMW G 650 Xmoto ABS. z WIELICZKI - została ściągnięta dla mnie.

Jestem po oględzinach i tak oto moja litania :

Moto po szlifie i raczej grubej naprawie - z prawej strony wgniotka na ramie przy główce ramy, wygląda to tak jak by ścięło ogranicznik i półka zrobiła wgniot w ramie - oczywiście półka wygląda jak nowa.

Z prawej strony wymieniony set na nowy .

Korek wlewu paliwa spawany - nie tig czy mig tylko spawany plastik ;-)

Tylne plastiki świecą się jak nowe

Łańcuch do wymiany

B.duży luz na nitach przedniej tarczy - jak dla mnie za duży jak na przebieg 14 tyś.

Dużo miejsc korozji

Uchwyt od kostki ABS przy główce ramy pęka

Przewody hamulcowe od w/w uchwytu nadtargane a są w stalowym oplocie

Wahacz w jednym miejscu przetarty i to dość sporo jak by ktoś kontówką wjechał

AA najciekawsze moto ściąga na prawo :roll:

Serce B. Ładnie pracuje - właściciel wymienił olej ale nie wie czemu weszło mu 4 litry :shock: wg. mojej wiedzy ma wejść 2,3 L.ale co tam

Tylne zawieszenie było mało fachowo rozbierane - dr. młotek pomagał.

Tyle .

moto na 1 rzut oka ładne ale na 2 rzut oka już nie.

jak aukcja będzie na olx to dam znać.

post-2480-0-89069900-1429933389_thumb.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do ściągania w prawo

przed kupnem swojego jeździłem trzema innymi xmoto i dwoma xchallangami - tylko jeden xch nie ściągał w prawo, pozostałe bardziej lub mniej to robiły, mój też delikatnie ściąga w prawo (nie był bity), próbowałem rozgryźć temat i znalazłem kilka teorii: ustawienie tylnego koła, zużycie łańcucha, luzy na wahaczu, opory skrzyni biegów+łańcuch i zębatki po prawej stronie, itp.

sam nie mam wyrobionej opinii na ten temat, zauważyłem jedynie, że w zależności od napięcia i zużycia łańcucha ściąganie jest mniejsze lub większe, może jeszcze kiedyś pobawię się z ustawieniem tylnego koła

ogólnie nie są to objawy na tyle duże i uciążliwe, żeby przeszkadzało w jeździe (przynajmniej w moim przypadku)

ps. 14 tyś km w motocyklu z 2007 roku - z kraju wiecznej zimy ktoś sprowadził ten motocykl?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co jak co dzisiaj kupiłem x i jedzie jak po linie. A ten co opisywałem to na tyle mocno ściąga że po puszczeniu kierowcy moto nie do opanowania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok. Jakiego x -a kupiłeś, wieśniaka? Może w poszukiwaniach natknąłeś się na godnego uwagi challenga?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... dzisiaj kupiłem x ...

Poka, poka ....

Chcemy więcej szczegółów :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem 2 motocykle oba te same bmw g 650 xmoto jeden bez prawa do rejestracji o ten bez prawa do rejestracji będzie dawcą dla mojego rozbitka xchallenge

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Challenge juz się rozbiera do sprawdzenia grometri ramy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jedno zdanie mamy. Czekamy na drugie i na następne ;)

Pomiędzy którymi zdaniami pojawią się zdjęcia?

Edit: o... w międzyczasie pojawiło się drugie - więc czekamy na trzecie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem 2 motocykle oba te same bmw g 650 xmoto jeden bez prawa do rejestracji o ten bez prawa do rejestracji będzie dawcą dla mojego rozbitka xchallenge

Jak byś miał na zbyciu plastki (boczki,pokrywa airboxa,ogon) i kanapę z xmoto to byłbym zainteresowany zakupem w rozsądnej cenie :) Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw muszę odbudować rozbitka a później będę myślał co z resztą części.

Ale kanapę i pokrywę na 100% mogę oddać. reszta jest dostępna na alledrogo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mik no co ty przesadzasz chyba, przeciez pisze, ze nieuszkodzony

Co za gość, kompletny brak zaufania do ludzi. Nieuszkodzony to nieuszkodzony - prościej się nie da napisać.

Chociaż moto do Wieliczki mało pasuje ....te Prawdziwe przez duże P z Wieliczki to raczej mają niebieskie ledy, stroboskopy, różowe świecące wentyle i inne fajne wynalazki. Ten jakiś nietutejszy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chociaż moto do Wieliczki mało pasuje ....te Prawdziwe przez duże P z Wieliczki to raczej mają niebieskie ledy, stroboskopy, różowe świecące wentyle i inne fajne wynalazki.

A co? Marcin się przeprowadził do Wieliczki? :shock: ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×