Skocz do zawartości
krzysztof5

Sprzedam BMW 650 GS rok 2003

Recommended Posts

Motorek zarejestrowany w kraju, 2630 km. rok 2003. Czarny. Kufer na bagażniku. Stan normalny ze wskazaniem na dobry. Cena 10 tys zł. Kozy k/Bielska-Białej. tel 510 284 962.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyprzedzając pytania. Nie znam motka, a do tego kolega sprzedawca nie był w Przywitalni - więc sami widzicie ... - jeżeli chodzi o ja ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motorek zarejestrowany w kraju, 2630 km. rok 2003. Czarny. Kufer na bagażniku. Stan normalny ze wskazaniem na dobry. Cena 10 tys zł. Kozy k/Bielska-Białej. tel 510 284 962.

Dziń dybry Panu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motek nieważny, przebieg niewazny, stan nieważny... nie byłes w przywitalni - najwazniejsze.

Sorki ale to jedyne motocyklowe forum gdzie przywitalnia jest uber alles.... uprzedzam - BYŁEM W PRZYWITALNI :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motek nieważny, przebieg niewazny, stan nieważny... nie byłes w przywitalni - najwazniejsze.

Sorki ale to jedyne motocyklowe forum gdzie przywitalnia jest uber alles.... uprzedzam - BYŁEM W PRZYWITALNI :)

Marcin, myślę, że król Julian, tfu, Jarek, Ci tego nie wybaczy :). Pakuj forumowe manatki. Będziesz skazany na banicję :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To je amelinium, tego nie pomalujesz. Są inne fora, z innymi zasadami ale pewnie jedną mają taką samą: jeżeli nie respektujesz przyjętych, obowiązujących zasad to nie szanujesz "użytkowników" tego forum, dla których ta zasada jest ważna. Daleko posunięte stwierdzenie ale tylko taki jest wybór.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no no, jasne - bo brak wpisu w przywitalni świadczy o braku respektowania zasad i szanowania... tak chciałem tylko wtrącić swoje trzy gorsze czytając forum.

Oczywiście bez urazy :) bo przeciez w przywitalni byłem. Tylko jak ciągle czytam "nie byłeś w przywitalni" to sie zastanawiam... że komuś się chce to ciągle pisać :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motek nieważny, przebieg niewazny, stan nieważny... nie byłes w przywitalni - najwazniejsze.

Sorki ale to jedyne motocyklowe forum gdzie przywitalnia jest uber alles.... uprzedzam - BYŁEM W PRZYWITALNI :)

Zawsze wiedziałem, że to forum jest wyjątkowe - i niech tak zostanie! :)

...Jarek, Ci tego nie wybaczy :).

Nie biorę sobie do serca jak ktoś do mnie po rusku, albo po niemiecku - bo to oczywiste, że to wrogowie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... jak ciągle czytam "nie byłeś w przywitalni" to sie zastanawiam... że komuś się chce to ciągle pisać :)

To zupełnie nielogiczne zdanie.

Jakby się nie chciało to by się nie pisało, ale wyjaśniam: mnie się chce! :lol: Choć nie muszę ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli ktoś nie przywita się, ale normalnie pisze, to się go zaprasza. Fajnie jest wiedzieć cokolwiek o nowym forumowiczu. Ale jeśli zaczyna od "kupie motek za pół ceny", to jest to chamskie w każdym miejscu fizycznym i wirtualnym.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jak sprzedam za pół ceny? :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jak sprzedam za pół ceny? :)

Zasady nie mają ceny, ale niektórzy mają zasadę, że za korzyść materialną nie mają zasad ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam też nie jestem za tym żeby suszyć komuś głowę za to, że potrzebuje nagle pomocy w sprawie mechanicznej i zapomni się przywitać ale jak ktoś traktuje forum jako tablicę ogłoszeń to już jest drobna przesada. Moim zdaniem oczywiście...

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam też nie jestem za tym żeby suszyć komuś głowę za to, że potrzebuje nagle pomocy w sprawie mechanicznej i zapomni się przywitać ale jak ktoś traktuje forum jako tablicę ogłoszeń to już jest drobna przesada. Moim zdaniem oczywiście...

Chyba jednak nie będę maił czasu w przyszłym tygodniu - szczególne w połowie tygodnia :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba jednak nie będę maił czasu w przyszłym tygodniu - szczególne w połowie tygodnia :lol:

No to zaległe naprawy będą musiały poczekać, starczy czasu tylko na bieżące :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to zaległe naprawy będą musiały poczekać, starczy czasu tylko na bieżące :lol:

A poszedł do Przywitalni :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właściwie to każdy dzień powinno się zaczynać od przywitalni.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wprawdzie to jest wątek o sprzedaży, jednak zdecydowanie papierowam Jarka za jego krucjatę "dzień dobrową". Spotkałem sie już z taką zasada - na forum "puszkowym" - i osobiście uważam, ze zasady obowiązujące w danym miejscu są po to aby je przestrzegać. W końcu nie ma obowiązku nakazu siedzenia i czytania tego Forum. Jakby nie patrzyć ludzie, którzy są tutaj poświęcają swój czas, dzielą sie swoją wiedza ZA DARMO, wiec jeżeli któryś z nich jest na jakimś punkcie upierdliwy (w tym przypadku jak najbardziej słusznie) - to trzeba to uszanować.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... , wiec jeżeli któryś z nich jest na jakimś punkcie upierdliwy

Dziękuję! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W końcu nie ma obowiązku nakazu siedzenia i czytania tego Forum.

kolega się mądrzy a regulaminu nie przeczytał. Jest taki obowiązek. Punkt 7 mówi o tym jasno. Ilość nieprzeczytanych postów może wynosić najwyżej 10% ogólnej liczby postów w okresie od kiedy się zarejestrowałeś. Jest to weryfikowane co pół roku. Jeśli masz za mało to system Cię skreśla. Jest długi weekend, jeśli o tym nie wiedziałeś to weź się do roboty bo później tego nie nadrobisz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właściwie to każdy dzień powinno się zaczynać od przywitalni.

dziwię się, ze jeszcze żaden z adminów zajmujących się przywitalnią, nie zarządził odrobienia zaległych wizyt w przywitalni, uważam to za znaczne niedopatrzenie. Za każdy dzień bytności na forum, każdy forumowicz powinien umieścić oddzielny wpis w przywitalni, a dla co bardziej ortodoksyjnych to dopuścił bym dwukrotne wpisy dzienne, rano i wieczorem
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To Anglik więc na zdjęciu jest przebieg w milach.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×