Skocz do zawartości
mirek2404

Czas na zmiany czyli ,,Mroczny przedmiot pożądania''

Recommended Posts

został i zostanie . po prostu to ostatnie chyba normalne forum motocyklowe . wszędzie masa sztywniaków i ponapinanych na swoje sprzęty gości . DL jest fajny - zajebiste to jest ducati i mv agusta :beer: , tylko to nie ta półka finansowa . fajność polega również na odpowiednim stosunku ceny do tego co w zamian - tu suzuki dobrze odrobiło lekcję . to jak urlop w egipcie - nikt ci nie da tak wiele za tak małą kasę ... . w tym roku zdążyłem przed zadymami i było jak na DL-u :beer: .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

został i zostanie . po prostu to ostatnie chyba normalne forum motocyklowe . wszędzie masa sztywniaków i ponapinanych na swoje sprzęty gości ...

Wiadomo. To forum BMW F650GS - dlatego jest fajne i dlatego ludzie tutaj tak lgną .... tylko jakoś mają wewnętrzną potrzebę nawracania nas na "swoją wiarę" ;) - jak to się mawia: "postanowiliśmy, że będziecie szczęśliwi czy wam się to podoba czy nie" :lol:

:beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

został i zostanie . po prostu to ostatnie chyba normalne forum motocyklowe . wszędzie masa sztywniaków i ponapinanych na swoje sprzęty gości . DL jest fajny - zajebiste to jest ducati i mv agusta :beer: , tylko to nie ta półka finansowa . fajność polega również na odpowiednim stosunku ceny do tego co w zamian - tu suzuki dobrze odrobiło lekcję . to jak urlop w egipcie - nikt ci nie da tak wiele za tak małą kasę ... . w tym roku zdążyłem przed zadymami i było jak na DL-u :beer: .

wszystko jest fajne, tylko czasem to trudniej zauważyć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak samo jak doskonała jest Skoda Fabia 1.2 benzyna

Można podnieść poprzeczkę wstawiając gaz i lejąc olej z Biedronki. (sam zresztą jeżdżę na LPG od zawsze, ale olej biorę z Lidla).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można podnieść poprzeczkę wstawiając gaz i lejąc olej z Biedronki. (sam zresztą jeżdżę na LPG od zawsze, ale olej biorę z Lidla).

Ja wolę od Pana Kazia ze sklepu za rogiem. Patriotą jestem!!!

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patriotą jestem!!!

A to ktoś taki z pewnością kupi DL bo to prawie PL :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to ktoś taki z pewnością kupi DL bo to prawie PL :)

Nie wątpię

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie wiem co wszyscy maja do DL-a ;-) , połowa forum już go miała / i nie chce się przyznać ;-) / , reszta /prawie/ zapewne kiedyś kupi :beer: - jak nie ten model to nastepny . poza tym nic nie jest na zawsze , człowiek jest tak zbudowany że mu się nudzą pewne rzeczy - pomijam mojego braciszka i jemu podobne egzemplarze , on nowym z salonu lanosem jeździł 15 lat i zrobił 309 tysiecy , transalpa też nie chce zamienić na inny motocykl ;-) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie wiem co wszyscy maja do DL-a ;-) , połowa forum już go miała / i nie chce się przyznać ;-) / , reszta /prawie/ zapewne kiedyś kupi :beer: - jak nie ten model to nastepny . poza tym nic nie jest na zawsze , człowiek jest tak zbudowany że mu się nudzą pewne rzeczy - pomijam mojego braciszka i jemu podobne egzemplarze , on nowym z salonu lanosem jeździł 15 lat i zrobił 309 tysiecy , transalpa też nie chce zamienić na inny motocykl ;-) .

Do DL-a trzeba dojrzeć :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo się napić :)

Wysłane z garażu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do DL-a trzeba dojrzeć :D

Pamiętasz naszą rozmowę? Pamiętasz jak Ci mówiłem, że człowiek tak ma, że jak za dużo szuka, jeździ, ogląda .... to w pewnym momencie podejmie złą decyzję. Normalne. Zmęczenie materiału, koszty, stracony czas ....

Teraz rzeczywiście musisz dojrzeć - no i rozumiemy, że potrzebujesz trochę czasu, żeby znaleźć w głowie "te dobre cechy DL'a" ;)

Mirku ... i tak Cię kochamy :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym olejem to bym uważał... Moj kumpel pracuje na terminalu kontenerowym w Gdyni, ostatnio mi przyslal fotkę z rewizji kontenera, pełny palet z Kujawskim, tylko ze on nie wyplywal tylko świeżo przyplynal, prosto z Chin ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podróby są wszędzie , zwłaszcza w Wólce Kosowskiej .Chińczyk potrafi jak kiedyś polak :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mirek, gratuluje zakupu. Ja swoim latam juz od 2007 roku i zamieniac nie mam zamiaru. Chociaz po naszych wspolnych wojazach w Bieszczadach kiedy mialem okazje na GS1200 LC pojezdzic to jak wsiadlem z powrotem na DL to mi sie plakac chicalo...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Spokojnie GSa jeszcze nie zmieniam :) Dopiero zrobilem go pod siebie.

A halogeny ogarniemy jak tylko podjedzie. Walczylem z nimi prawie cala trase i nie rozumiem czemu same sie zapalaja. Musze to rozgryzc!

Zjawił się Mirek dziś i zaproponował rozwiązanie problemu halogenow

69fbcbd87a47fcbfb16e7bb009e783a9.jpg

wziąłem sie do pracy wiec a troche tego bylo...

8c2c0b6011defd65e8e2ecf56b90a8a9.jpg

a to winowajca

dc68dc7138dd79fbe25e5cb2762fce1c.jpg

Edytowane przez raby
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spaliłeś mu kostkę w zamian za okazane zaufanie?

ja? no gdzie ja...

DL dostal nowy wlacznik halogenow, przekaznik, przenioslem bezpiecznik na wlasciwe miejsce oraz przepiolem troche kabli...

No i instalacja pod navi wleciala. Teraz tylko jezdzic :)

Ale te halogeny to wymienil bym na cos ledowego bo przydaja sie slabo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obejrzałem z bliska ostatnio kilka nowych DLi i nawet fajnie się prezentują...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak Raby wspomniał temat halogenów został ogarnięty,a przy okazji ogarnięty został temat kabelków od GPS.Raby okazał się znakomitym fachowcem w tematach elektrycznych i nie tylko.Wielkie dzięki.Co do samych halogenów to faktycznie d...y nie urywają.Pobocze jest trochę lepiej doswietlone ale szału nie ma.Zimową porą przyjdzie czas dumania,dłubania i doinwestowywania sprzętów to się wtedy pomysli o wymianie na jakies lepsze.Przy okazji akcji halogenowej przejechałem DL-em jakies 150 km.Wrazenia z jazdy bardzo pozytywne.Przód trochę twardszy od F-ki ale bez przesady.Motek jest bardzo stabilny i żadne ,,atrakcje'' typu dołki,górki czy frezy jakie fundują nam gratis nasi drogowcy nie robią na nim wrażenia.Pozycja wygodna i nawet taki nieco już podstarzały kierownik jak ja nie męczy się.Maszynka robi dokładnie to co sobie wymyslę.Hamulce bardzo wydajne i przewidywalne.Tylny w porównaniu z tym z F-ki to po prosty cudo.SZyba z deflektorem robi swoje.Nic koło głowy nie huczy nawet przy większych prędkosciach (sprawdzałem tak do 140 km/h dalej strach mi nie pozwolił) Jazdę kończyłem po zmroku więc była okazja ocenić swiatła.Są naprawdę niezłe chociaż to co Raby sobie zamontował bije moje swieczki na głowę :)Ogólnie jestem megazadowolony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówiłem, że będziesz pan zadowolony. Jak przednia zawiecha wydaje Ci się za twarda to możesz ją spokojnie wyregulować dużym śrubokrętem. Ja też lubię miękkie zawieszenie. Co do światełek to nie są złe ale możesz zapakować żarówki Night Breaker i pewnie będzie lepiej. Ja nie zmieniałem i jakoś podczas ostatniej nocnej jazdy światła mi nie brakowało ale nowszy DL ma trochę poprawione reflektory.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaa... Mirek sprawdź sobie regulację wysokości świecenia reflektorów. Nie wiem czemu ale firmowo wycelowane są w niebo i trzeba je ustawić. Regulacja banalnie prosta i dostępna.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym to chyba ktoś rzeźbił bo są według mnie trochę za nisko.Zobaczę co będzie z kuframi i pasażerem.Zajrzeć i tak muszę bo chcę wiedzieć jak to zrobić w razie czego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×