Skocz do zawartości
Romek

Nowy na GS 650

Recommended Posts

Witam fanów GS 650!

Od lat marzyłem o tej maszynie, w końcu poszczęściło mi się w tym roku:))

Obecnie jestem na wielkim głodzie, bo na 2OO nie siedziałem od października, kiedy jechałem do pracy na i skosiła mnie ciężarówka. Straty - złamana ręka, ale juz się prawie zagoiła, niemniej jednak serce rozdarte, że jeździć nie można:( Na szczęście zima łagodzi ból:)

GSa w warsztacie się robi, ja na rehabilitacji i tak liczę na szczęśliwą kontynuację wspólnej przygody wiosną.

Pozdrawiam,

Romek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj! Niech MOC będzie z TOBĄ :lol: :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, pechowcu! :lol:

Pochwal się skąd przybywasz, cobyśmy w tamtych rejonach na te nieszczęsne ciężarówki uważali.. :lol:

Owocnej rehabilitacji :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drogi Dakarowy i Pozostali!

Uważajcie na półciężarówki (piekarnia/cukiernia, czy cośtam) na tymczasowej przeprawie przed mostem Grota w WaWie. Nie widzą motocykli i zmieniają pasy nadzwyczaj zwinnie i bez migacza:) Jakbym ominął szerokim łukiem...eh

Tak wogóle to jestem z b. Jugosławii, śmigam też co roku w Czarnogórze na Vespie lub wypożyczonych sprzętach.

Pozdrawiam,

Romek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to bywa z handlowcami! Zawsze im się spieszy i mają gdzieś służbowe samochody i innych kierowców...

Trzeba podwójnie uważać!

Witam i szybkiego remontu ręki i motoru!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak wogóle to jestem z b. Jugosławii, śmigam też co roku w Czarnogórze na Vespie lub wypożyczonych sprzętach.

No i nam się forum międzynarodowe zaczyna robić , czy czegoś niezrozumiałem.. :?

Wracaj do zdrowia po raz wtóry i zabierz nas ze sobą do Czarnogóry w przyzłym sezonie... już na f650 :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WItam i pozdrawiam.

W tym roku w mojego kolege wjechał TIR w Czarnogórze (na zakrecie i na podwójnej ciągłej zachciało mu sie wyprzedzac). Kumpel przeżył, ale jego kolega niestety nie. Uwazaj stary...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć i czołem, spytacie skąd się wziołem,....

Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak wogóle to jestem z b. Jugosławii, śmigam też co roku w Czarnogórze na Vespie lub wypożyczonych sprzętach.

No i nam się forum międzynarodowe zaczyna robić , czy czegoś niezrozumiałem.. :?

Wracaj do zdrowia po raz wtóry i zabierz nas ze sobą do Czarnogóry w przyzłym sezonie... już na f650 :roll:

Dobrze zrozumiałeś! Będę w CG w sierpniu, zapraszam chętnych, pomogę się zadomowić etc. Na razie nie planuję tam jazdy motocyklem (mam 3 małych dzieci i tylko 3 kufry;)), ale na miejscu można wypożyczyć fajne sprzęty (GSy niestety jeszcze nie namierzyłem).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×