Skocz do zawartości
klansman

Strzałeczka

Recommended Posts

Jestem już tym forum jakiś czas,ale do tej pory nie miałem okazji się przywitać wiec nadrabiam zaległości.

Posiadaczem Gs - a jeszcze nie jetem,ale myślę że niebawem powinno to się zmieć. Póki co użytkowałem Yamahe xt 660,ale pora na długo oczekiwaną zmianę;) W dziale kupię założyłem nowy wątek, wiec jeśli możecie zerknijcie tam i napiszcie kilka słów o motocyklu, który mam na oku - sprzedaje do członek forum Jerzy77.

Pozdrawiam

Paweł (Łódź)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Pierwszy hehe:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Decyzja o zmianie na GS na pewno słuszna.Każdy na tym forum się z tym zgodzi ;) Co do Dakarka z ogłoszenia to z opisu i zdjęć wynika że jest OK ale bez bliższych oględzin i jazdy próbnej ciężko coś pewnego powiedzieć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Co jest powodem zmiany Xt na GS, czyż by nie spełnił oczekiwań. Sam kiedyś dość poważnie zastanawiałem się nad 660R

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj

Co jest powodem zmiany Xt na GS, czyż by nie spełnił oczekiwań. Sam kiedyś dość poważnie zastanawiałem się nad 660R

Xt-ciak jest nadal super, ale... czas na zmianę to raz a dwa czegoś mi jednak brakuje. Jednym z powodów jest ABS w GS-ach...yamaha nie ma tego luksusu, a jak się przekonałem w tym sezonie warto mieć ten bajer:)

Poza tym, XT posiadałem na zasadach wypożyczenia, gdyż szwagier przez cały sezon siedział a Indonezji, a teraz czas na kupno swojego. Powiedzcie im, czy przy moim wzroście 176 cm Dakar będzie ok? Generalnie różnica wysokości kanapy a XT 865 a Dakarze 870 to tylko 5mm.... czyli nie wiele, właściwie nie zauważalna wysokość. Jedyne co budzi moje wątpliwości to to że w Dakarze jest wyraźnie szersza kanapa... ale zobaczymy jak sie uda w tym tygodniu jadę do Gdańska obejrzeć tego dakara http://otomoto.pl/bmw-f-650gs-dakar-04- ... 60132.html. Sprzedaje go salo, w którym sprzedawca jest jerzy 77 - koleś z tego forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strzałka.

Jeżeli chcesz śmigać w mieście, to DAKAR może niekiedy sprawić kłopot. Jeżeli staniesz na grzbiecie pomiędzy koleinami, to może zabraknąć kilku cm, żeby się podeprzeć np. na światłach. Rozwiązaniem są "papcie" na grubszej podeszwie i zatrzymywanie maszyny w koleinie. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hi :!: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Strzałka.

Jeżeli chcesz śmigać w mieście, to DAKAR może niekiedy sprawić kłopot. Jeżeli staniesz na grzbiecie pomiędzy koleinami, to może zabraknąć kilku cm, żeby się podeprzeć np. na światłach. Rozwiązaniem są "papcie" na grubszej podeszwie i zatrzymywanie maszyny w koleinie. ;)

Kurcze zobaczę we wtorek, ale nie będę ukrywał, że wersja Dakar bardziej mnie kręci.... Po XT przyzwyczaiłem się to faktu, że nie zawsze komfortowo "macam" grunt pod nogami... ale, nie spędzało mi to snu z powiek...wiec dosiąde i będę wiedział.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to DAKAR może niekiedy sprawić kłopot. Jeżeli staniesz na grzbiecie pomiędzy koleinami, to może zabraknąć kilku cm, żeby się podeprzeć np. na światłach

To nie jest do końca prawda, ja tez mam 176cm wzrostu i nic takiego nie zauważyłem, wystarczy obniżyć pokrętełkiem zawieszenie (a raczekj zrobic je bardziej miekkim) i problem znika, a w teren podnosisz i gra gitara, pokrętełko ma max 40 obrotów od min do max, więc w czym problem? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze możesz też wymienić się z kimś na obniżaną kanapę - np. ja taką posiadam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

W czasie wakacji w Czarnogórze pojeździłem trochę na XT660. Strasznie szarpie przy ruchach manetki, do tego nie czuć podłoża w zakrętach. Jak dla mnie, jeśli jeździsz głównie po asfalcie, GS to będzie bardzo dobra zmiana. Trzymam kciuki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiec tak, we wtorek obejrzałem Dakara z Gdańska. Okazało się ze kumpla kolega jest mechanikiem i pojechał ze mną go obejrzeć i osłuchać. Moto po oględzinach, które wypadły na tyle pozytywnie,że Dakarek zmienia właściciela:) Zorganizuje tylko transport i go odbieram:) Tak wiec witam ponownie, już prawie jako posiadacz Dakara:) ;) Jak odbiorę pochwale się zdjęciami. pozdro i dzięki za cenne uwagi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
już prawie jako posiadacz Dakara

Pamiętaj że "prawie" robi wieeeelllkkką różnicę ;)

Powodzenia w użytrkowaniu i gratulacje nabycia właściwego sprzęta! :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak "prawie"...ale tym razem to prawie jest równoznaczne z nabyłem:). Na dniach będę wiedział co z transportem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strzała. jerzy77 jest ok. tez kupowałem od niego i wszystko gra, a 5 sezonów przelatałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×