Skocz do zawartości
Moto Troter

Co kupić synowi na A2 i dlaczego BMW?

Recommended Posts

MT - moim zdaniem popatrz na aprilie pegaso - wersja z silniekiem yamahy xt660

Śliczny funbike za 10koła

Nie jestem pewny czy mieści się na A2, ale na OLX kilka z dopiskiem A2 jest.

1329402849-aprilia-pegaso-650-strada-107.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

50 kucy , tak jak beemwu . yamahy 660 mają wpisane 48 koników ale chyba od 2011 roku modelowego , nie pamiętam dokładnie . pegaso strada factory jest mniam , ale dalej ma 50 kucyków .

aprilia-pegaso-650-f-8w.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ważne co jest w dowodzie - mobile dobiera automatycznie do wpisywanego modelu motocykla i automat nie wnika kiedy była rejestracja . to trzeba sprawdzać niestety przed zakupem . papier prawdę powie .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak czy inaczej - na pewno jest wersja z 35KW - nawet na olx są takie. Oczywiście w papierach trzeba sprawdzić koniecznie.

Tak czy inaczej - szalenie mi się to moto podoba i moim zdaniem w 100% spełnia oczekiwania (jazda do szkoły/pracy, gymkhana, wycieczki) i jest w budżecie.

Do tego niezawodny silnik yamahy.

Oczywiście to moje zdanie, MT i jego syn mogą mieć inne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaszedłeś tu dzień po moich urodzinach sześć lat temu, znasz wszystkich, przywaliłeś 6000 postów i Ty piszesz że nie rozumiesz tego forum?!

Jacek, ja Cie proszę :-D

Nie wiedziałem, że Ty taki młody. Ale muszę Ci powiedzieć, że nie wyglądasz na sześciolatka - może dlatego dali Ci prawko :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiedziałem, że Ty taki młody. Ale muszę Ci powiedzieć, że nie wyglądasz na sześciolatka - może dlatego dali Ci prawko :)

Bo to była osiemnasta rocznica tych urodzin :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może Zika Virus?

Przynajmniej nie ma się co martwić tylnym amorem, za jednym razem wymienisz cztery uszczelniacze, jeden olej i ogień na tłoki (tłok) :-D

A że na 17'' to i skrętny być musi

a sądząc po tylnej zębatce to i na koło pójdzie, absolutnie :lol:

12573871_1244539015561229_3765243230086472422_n.jpg?oh=777b80ba0b0af0b603eb48a9f959544c&oe=56FC0F94

Temu panu proszę już więcej nie nalewać. :-D

Wiedziałem, że da się coś z Was wycisnąć.

Ta Aprilka to całkiem wesoła propozycja zwłaszcza, że miał już Aprilię RS50 kiedyś i mile wspomina.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mały gs to tylko g bo wszystkie f mają 50 kucy, a to już za dużo. Ja bym celował w nową tenerkę, zajebiście wygląda i daje radę w terenie.

F można przecież bez problemu zdławić do wymagań A2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie różne moto można zdławić ale ważne żeby mieć na to odpowiednie papierki, a to może być trudniejsze.

Ta Aprilia już widzę, że mu podpasowała i przeszukuje właśnie sieć.

Tu przejazd na gymkhanie wiadomo na czym. Zaznaczę, że jedzie na tym sprzęcie drugi raz w życiu.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie różne moto można zdławić ale ważne żeby mieć na to odpowiednie papierki, a to może być trudniejsze.

Myślę, że jeżeli moto jest przystosowane do zdławienia to powinna być możliwość wprowadzenia takiej zmiany. W każdym razie poza polską chyba jest bo mój np. ma w dowodzie 25 kW i stosunek mocy do masy 0,1316 kW.kg.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ze zdławieniem jest już podobno problem , kiedyś było łatwiej ;-) . w drugą stronę nie ma problemu bo sam sobie zrobisz . jeżeli dany model ma w papierach 50 koni to sie nie zrobi 48 bo nie ma takiej homologowanej wersji w tym roczniku . wydziały komunikacji również już dotarły do unii europejskiej . z quadami też sobie dawno poradzili .

ja bym poczekał na wiek kierowcy z poważniejszymi zakupami i poszukał pegaso strady która jest zarejestrowana na 35 kw w dowolnym kraju unijnym . ten motek fajnie jeździ i fajnie wygląda . taki jeden koleś miał w głogowie w zeszłym roku factory , chciał mi oddać za 9 koła ale wiem że już nie ma bo szukałem dla znajomego . myślał że kupił supermoto ;-) ze zdjęcia . jak zapłacił i postawili pod domem to zrozumiał że to nie jest supermoto :-D . tu jest porysowana na sprzedaż , można popytać ile ma kw w kwitach :

http://olx.pl/oferta/aprilia-pegaso-strada-factory-2008-rok-xtx660-yamaha-xt660x-CID5-IDcvGMt.html#9a109b24a5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A za młody i za glupi (bez urazy Marek ) na 200 kilogramowy motocykl o mocy 50 koni, bez dwoch zdań.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie różne moto można zdławić ale ważne żeby mieć na to odpowiednie papierki, a to może być trudniejsze.

Ta Aprilia już widzę, że mu podpasowała i przeszukuje właśnie sieć.

Tu przejazd na gymkhanie wiadomo na czym. Zaznaczę, że jedzie na tym sprzęcie drugi raz w życiu.

To on już motor ma, ale za to Ty byś mógł skorzystać z okazji i kupić dla siebie coś fajnego :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9601813100_1453875938.jpg

GS 650 po zdławieniu, tylko zastanawia mnie ta masa własna :) która zresztą została przepisana ze szwajcarskiego dowodu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczynam nie rozumieć tego forum.

Forum marki BMW, pacjent pyta co ma kupić z wyraźnym wskazaniem, że chodzi właśnie o tę markę.

A jak na razie odpowiedzi dotyczą: tenery, tenery, DLa, Trampek

I ktoś tylko skromnie wspomniał o serii G

zgadzam się z przedmówcą

to forum BMW i przyzwoitość podpowiada pisać o BMW :-)

a na marginesie gdybyś chciał małego gs-a f650 to napisz podeśle Ci zdjęcia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9601813100_1453875938.jpg

GS 650 po zdławieniu, tylko zastanawia mnie ta masa własna :) która zresztą została przepisana ze szwajcarskiego dowodu

A to ciekawe bo wg dowodu moj F650GS Dakar wazy jedynie 183 kg :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to ciekawe bo wg dowodu moj F650GS Dakar wazy jedynie 183 kg :D

a mój 193 kg :D i weź tu bądź mądry

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dokumentach są masy : masa pojazdu bez płynów, masa gotowego do jazdy oraz masa całkowita tj. gotowy i dwoje pasażerów...w Szwajcarii podają w dowodzie masę gotowego plus kierowca.... . panowie przy pierwszym przeglądzie w PL są często mało rozgarnieci i wpisują z tlumaczeń co sobie wymyślą lub im się powie :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to ciekawe bo wg dowodu moj F650GS Dakar wazy jedynie 183 kg :D

a mój 193 kg :D i weź tu bądź mądry

201kg :roll: Edytowane przez raby

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×