Skocz do zawartości
JacekJ

Szukam lampy f800gs, f650gs twin, może być z anglika.

Recommended Posts

W mojej pękło szkło, a za 2 tygodnie muszę zrobić przegląd, więc poszukuję lampę do ww. motocykla.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie występuje. Lampa jest jednym elementem, a tylko na wierzchu jest plastikowa nakładka, taka niby ramka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spalony odbłyśnik. Nie wiem, czy da się prosto przełożyć samo szkło, które zapewne jest klejone konkretnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Spalony odbłyśnik. Nie wiem, czy da się prosto przełożyć samo szkło, które zapewne jest klejone konkretnie.

Wiem, dlatego cena taka. Rozebrałeś lampę? Odbłysknik nie da się dać ze starej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kup sobie od razu osłonę na lampę.

Szkoda kasy. To się prawie nie zdarza, żeby lampa dostała. Bez sensu jak zapinanie pasów w mieście.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bez sensu jak zapinanie pasów w mieście.

prowokujesz kolejną dyskusję, zaraz Seb tu coś napisze :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może chodzi i zapinanie pasów na motku w mieście?

Wytapatalkowane z magicznego pudełka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spalony odbłyśnik. Nie wiem, czy da się prosto przełożyć samo szkło, które zapewne jest klejone konkretnie.

Wstawiłeś za dużą świeczkę? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinno się udać lampę rozkleić "samochodowym" sposobem - lampę do piekarnika na 80 stopni na pół godziny żeby klej zmiękczyć i cierpliwie oddzielić szkło od reszty,

Ja upolowałem nową lampę za 550 zł, czasem się zdarzają. Całkiem nowe, bez polowania, na niemieckim ebayu po 200 eur.

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacku, jutro dopytam chłopaka, który może mieć lampę w dobrych pieniądzach, jak coś ustalę, to dam znać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki z góry za zainteresowanie.

Powinno się udać lampę rozkleić "samochodowym" sposobem - lampę do piekarnika na 80 stopni na pół godziny żeby klej zmiękczyć i cierpliwie oddzielić szkło od reszty,

Ja upolowałem nową lampę za 550 zł, czasem się zdarzają. Całkiem nowe, bez polowania, na niemieckim ebayu po 200 eur.

Jak mam kupić za 600zł (bo tyle kosztuje ta ze spalonym odblaskiem) i jeszcze ją rozklejać ryzykując zniszczenie, to wolę poszukać dobrej trochę drożej. Popatrzę, może coś znajdę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek a ty chcesz zmienić tę lampę czy zrobić przegląd? Bo mogę Tobie swojej pożyczyć ;)

Edytowane przez Jezier
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to "trochę" drożej masz tu: http://www.ebay.de/itm/BMW-F-650-F-800-GS-F800-R-SCHWEINWERFER-LAMPE-VORNE-HEADLIHGT-ERSTAUSRUSTUNG-NEU-/401107319197?hash=item5d63dbf99d:m:mEKMeJrxA65Vn7cUDo3V-Lg

Paradoks jest taki że u nas za w miarę dobre używki wołają 800-900 zł...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek a ty chcesz zmienić tę lampę czy zrobić przegląd? Bo mogę Tobie swojej pożyczyć ;)

Jeśli nie kupię szybko, to pożyczę od kogoś. W Lublinie raczej mam od kogo, ale dzięki.

No to "trochę" drożej masz tu: http://www.ebay.de/itm/BMW-F-650-F-800-GS-F800-R-SCHWEINWERFER-LAMPE-VORNE-HEADLIHGT-ERSTAUSRUSTUNG-NEU-/401107319197?hash=item5d63dbf99d:m:mEKMeJrxA65Vn7cUDo3V-Lg

Paradoks jest taki że u nas za w miarę dobre używki wołają 800-900 zł...

Dzięki. Pewnie kupię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To forum to kopalnie przydatnych informacji. Idąc po bułki, warto zapytać, które dobre i gdzie najtaniej. Dzięki.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×