Skocz do zawartości

Recommended Posts

Vengosh10 już pisałem o tym problemie. Kupie już z obniżoną mocą albo dokonam modyfikacji razem z odwiedzeniem rzeczoznawcy hamowni itp. Bo innych pomysłów nie mam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JacekJ ja mogę mieć co najwyżej 650 ze względów finansowych i ograniczenia mocy w prawku. I będą dwa moto a nie jeden bo żaden nie będzie chciał jeździć z plecakiem. :)

Kup w takim razie efkę. Ma 48KM, jest tania w zakupie i eksploatacji. Zaczynając przygodę, powinieneś dużo ćwiczyć na placu i w lekkim terenie, bo to bezpieczne i konieczne przed poważniejszą jazdą (oczywiście to moja opinia, ale ja ciągle ćwiczę manewry, hamowanie itp.). Na pewno parę razy moto się przewróci i poobciera. Może to dobra alternatywa dla 650gs?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I mniej problemow z czujnikami, ladowaniem, falowaniem obrotow...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to słabo? Angielska nie doswietla pobocza tylko środek jezdni a powinna odwrotnie.

Oggy nie słuchaj ich ;)

Można też zrobić tak http://www.lopteam.pun.pl/przerobka-lampy-z-wersji-angielskiej-na-europe-tylko-z-zarowka-h-44.htm :-P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena jak cena ale ten kosmiczny przebieg...

Przebieg jak przebieg - jedynka z przodu gdzieś się zapodziała, ale co z tym zrobisz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przebieg jak przebieg - jedynka z przodu gdzieś się zapodziała, ale co z tym zrobisz?

Nie wiem Enlil, nie wiem... :) Tak powaznie to musisz jakos z tym zyc. Nie to zeby przebieg przerazal, w koncu to boxer :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jedynka z przodu gdzieś się zapodziała,

lepsza jedynka z przodu niż na końcu ;-)

wtedy trojka z przodu :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem Enlil, nie wiem... :) Tak powaznie to musisz jakos z tym zyc. Nie to zeby przebieg przerazal, w koncu to boxer :)

Ma pewnie swoje odkręcone, ale chociaż wygląda ładnie. Cieszy oko. Ale ja nie kupuje więc przyszły nabywca będzie musiał z tym żyć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, jasne, my tu wszyscy od v-stromów ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, jasne, my tu wszyscy od x-stromów ;-)

V Danielu, vstrom'ow :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ciut ciut się zagalopowałem :D

kolega ma chyba za dużo okien w przeglądarce otwartych ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moi drodzy.

Zaprzyjaźniona formacja Akademia Enduro wyprzedaje swój stock magazynowo-Gieesowy. Motocykle oczywiście jedynej słusznej marki J w naprawdę dobrych cenach. Poniżej krótki opis co zostało jeszcze do wzięcia. Więcej na temat motocykli znajdziecie w ogłoszeniach bądź bezpośrednio u wodza Akademii Radka.

Z pozdrowieniami,

pawel.s

1. BMW R 1200 GS rok produkcji 2012 wersja Rally. Kupiony w polskim salonie. Motocykl nigdy nie był wynajmowany na treningi. Przebieg 10 000 km. Zrobiony przegląd, motocykl nadal na gwarancji. Stan techniczny i wizualny idealny.

Wyposażenie: ESA, koła szprychowane, stelaże bocznych kufrów aluminiowych, ABS, alarm, gmole Touratecha, poprzeczka mocująca GPS z Touratecha.

Cena 49 000 zł

ogłoszenie otomoto

2. BMW R 1200 GS rok produkcji 2012 wersja Rally. Motocykl kupiony z Hechlingen bez gwarancji . Przebieg 10 500 km. Zrobiony przegląd. Motocykl w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Jedyna usterka to podrapana rama od butów.

Wyposażenie: ESA, koła szprychowane, ABS, podwyższenia kierownicy z HP2, podnóżki i dźwignia hamulca od ADV, podgrzewane manetki. Wszystkie porysowane owiewki zostały wymienione na nowe. Do wyboru niska lub standardowa kanapa.

Cena 41 000 zł

ogłoszenie otomoto

3. BMW R 1200 GS rok produkcji 2012 wersja Rally. Motocykl kupiony z Hechlingen bez gwarancji . Przebieg 6000 km. Motocykl w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Jedyna usterka to podrapana rama od butów.

Wyposażenie: ESA, koła szprychowane, ABS, podnóżki i dźwignia hamulca od ADV, podgrzewane manetki. Delikatne zarysowania na owiewkach. Do wyboru niska lub standardowa kanapa.

Cena 39 000 zł

http://www.akademiaenduro.pl/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×