Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak to słabo? Angielska nie doswietla pobocza tylko środek jezdni a powinna odwrotnie.

Oggy nie słuchaj ich ;)

Słuchaj, słuchaj, Paweł się nie zna bo jeździ najczęściej w dzień między 10 rano, a 12 w południe, wieczorem to już tylko lubi popluskać się w stawie. Nawet jak już wyjedzie wieczorem to każdy market ma dobrze oświetlony parking :lol:

Lampa z GB w GS-ie w nocy to porażka, a przy słabej pogodzie porażka X 2.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie. A co sądzicie o tym sprzęcie? http://allegro.pl/bm...3621666884.html

To co martwi to brak zbiornika kompensacyjnego od tylnego amortyzatora, powinien być tym bardziej na wierzchu bo moto ma ABS i nie da się go schować w wolne miejsce od pompy ABS. Tylne plastiki na zadupku kombinowane, brak osłony na kierownice, migacze akcesoryjne tylna lampa również.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wstaw dla porównania zdjęcie Frankenstein'a, kto znajdzie najwięcej różnic z oryginałem

wygrywa ;-)

Ven, ty masz forumowy rzeczoznawco ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wstaw dla porównania zdjęcie Frankenstein'a, kto znajdzie najwięcej różnic z oryginałem

wygrywa ;-)

50% motocyklowych zdjęć na forum jest o Frankensztajnie, chętni nie powinni długo szukać :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

50% motocyklowych zdjęć na forum jest o Frankensztajnie, chętni nie powinni długo szukać :lol:

Dla zainteresowanych:

Zdjęć szukajcie w dziale "cos śmiesznego" ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh10 dzięki za ocene. Myślałem że za takie pieniądze będzie to porządne moto. Szukam cos innego. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaraz, zaraz, to ze ktoś ci napisał co widzi na zdjęciach to nie znaczy ze pojazd jest do dupy. Jedz, zobacz, przejedz się i jak ci bedzie pasował to bierz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukam dobrego motorka. Licze się z tym ze w tym sezonie raczej już nie poszaleje wiec na kupno mam całą zimę. Jak sie uda to wyskoczę go oglądnąć. Rozmyślam tez nad gs 1200 ale ceny są... więc szukam testuje i jak sie coś spodoba to będzie miało miejsce u mnie w garażu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukam dobrego motorka. Licze się z tym ze w tym sezonie raczej już nie poszaleje wiec na kupno mam całą zimę. Jak sie uda to wyskoczę go oglądnąć. Rozmyślam tez nad gs 1200 ale ceny są... więc szukam testuje i jak sie coś spodoba to będzie miało miejsce u mnie w garażu.

no to tu masz dobry egzemplarz, serio! :-D :

http://f650gs.pl/topic/5765-s-bmw-r1200gs-nie-adv-abs/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla zainteresowanych:

Zdjęć szukajcie w dziale "cos śmiesznego" ;-)

Zazdrościsz bo odkąd sprzedałeś simsona skuter w 88 roku za 3 miliony złotych nie Możesz znaleźć dla siebie odpowiedniego jednośladu i musisz zmieniać co rok, a ja trafiłem od razu na ten jedyny egzemplarz :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już ten wiek ze zaczynasz "magazynowac ? ;-)

To się chyba nazywa zbieradztwo ;-) nie ważne czy dobre czy złe napewo się przyda :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już ten wiek ze zaczynasz "magazynowac ? ;-)

To się chyba nazywa zbieradztwo ;-) nie ważne czy dobre czy złe napewo się przyda :-)

To są tzw "przydasie" ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale co sądzicie. Bo mam po niego jakieś 600km. I jak jest ok to dzwonię do kolesia umawiam sie i jadę nad morze !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tornado, jak coś, to w sobotę za tydzień z rana będę nie daleko tej miejscowości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukam dobrego motorka. Licze się z tym ze w tym sezonie raczej już nie poszaleje wiec na kupno mam całą zimę. Jak sie uda to wyskoczę go oglądnąć. Rozmyślam tez nad gs 1200 ale ceny są... więc szukam testuje i jak sie coś spodoba to będzie miało miejsce u mnie w garażu.

Ja to czegoś nie rozumiem. W jednych topikach piszesz, że masz 18 lat, skuter i prawko A2, a potem bierzesz pod uwagę GS1200 :roll:. Chyba, że na forum jest ze dwóch urzytkowników i nicku Tornado :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to czegoś nie rozumiem. W jednych topikach piszesz, że masz 18 lat, skuter i prawko A2, a potem bierzesz pod uwagę GS1200 :roll:. Chyba, że na forum jest ze dwóch urzytkowników i nicku Tornado :?

Złożona osobowość po prostu. Fajna sprawa, jakbyś żył dwa razy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ARG nic się nie martw. Ja mam 18 lat i chce gs 650. Ale mam też tate który powiedział że 650 bd na niego mały i chce coś wiekszego. Więc szukamy gs-a 1200. Ale miło że się o mnie martwisz :))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ARG nic się nie martw. Ja mam 18 lat i chce gs 650. Ale mam też tate który powiedział że 650 bd na niego mały i chce coś wiekszego. Więc szukamy gs-a 1200. Ale miło że się o mnie martwisz :))

Idźcie na kompromis, kupcie 800-kę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JacekJ ja mogę mieć co najwyżej 650 ze względów finansowych i ograniczenia mocy w prawku. I będą dwa moto a nie jeden bo żaden nie będzie chciał jeździć z plecakiem. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JacekJ ja mogę mieć co najwyżej 650 ze względów finansowych i ograniczenia mocy w prawku. I będą dwa moto a nie jeden bo żaden nie będzie chciał jeździć z plecakiem. :)

A A2 nie jest do 48 KM? GS650 ma 50 KM

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×