Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kolejny XCountry:

M2713337_1.jpg

Sprzedawca napisał:

Liczba wlascicieli: 2, ABS, zólcien, ze stali nierdzewnej uklad wydechowy, elektroniczny wtrysk paliwa, wahacz aluminiowy, odwrócony widelec, bialy szybami kierunkowskazów, ABS niepelnosprawnych, jazdy testowe w dowolnym momencie.

3 800 EUR (ca. 15 tys)

http://otomoto.pl/bmw-g-650-x-country-M2713337.html

PS. ABS dla niepełnosprawnych? Logan, maczałeś w tym palce?? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten z Gorlic to nic specjalnego, nie byłem obejrzeć (daleko, do tego brak czasu), ale telefonicznie juz mi się nie spodobał, przednie zawieszenie wymienione na to z Pegaso (up side down), sprzedający miał dosłać więcej zdjęć, jednak nic nie otrzymałem, jeśli masz niedaleko proponuje podjechać i zobaczyć, możliwe że sprzedający bedzie miał do Ciebie lepsze podejście

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tania F800 GS:

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-800-gs-M2724505.html

M2724505_2.jpg

BMW po parkingowej przewrotce, złamana klamka sprzęgła i dźwignia zmiany biegów, poza tym dwa małe otarcia wielkości paznokcia, praktycznie niewidoczne.

2010, 22 500 PLN. Wygląda ładnie mimo tych ww mankamentów. Ale w Olsztynie z rejestracją DW??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taka jakaś trochę dziwnie niska cena mimo ze netto. Czy aby na pewno tylko po "parkingówce"?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cihy nie zwrociłem uwagi na to, że cena netto. Ale i tak korzystna. Tylko te watpliwosci...

Nic to - kilka nowych sprzetow:

Jedna jaskolka wiosny nie czyni, ale gs z kuframi z 2003 za 9 tys z kawalkiem to wydaje sie nieprawdopodobnie tanie. Ale moze wart grzechu czyt. wyjazdu w okolice Rzeszowa. :D

http://m.otomoto.pl/oferta/M2727085

I drugi tylko Classic w ladnym stanie, zadbany:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1711239240

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmm, gs z 2003 z abs, kuframi itd ...to prawie niemożliwe ...musi w tym być jakiś haczyk. Taki egz w idealnym stanie to 15 koła rynkowo. Wystarczy zerknąć na mobile.de

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na ajfonie nie wiadc - przednie lagi wyglądają, jak wyglądają każdy widzi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tania F800 GS:

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-800-gs-M2724505.html

BMW po parkingowej przewrotce, złamana klamka sprzęgła i dźwignia zmiany biegów, poza tym dwa małe otarcia wielkości paznokcia, praktycznie niewidoczne.

2010, 22 500 PLN. Wygląda ładnie mimo tych ww mankamentów. Ale w Olsztynie z rejestracją DW??

Pewno to to: http://groups.google.com/group/pl.rec.m ... bdc0e0949e ? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystko pasuje, dziwne były dla mnie te wrocławiskie tablice

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i kupił go jakiś biedaczek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po parkingowej przewrotce z uszkodzonąną ramą - pięknie!

Taka k.... niespodzianka w gratisie od sprzedającego.

Powinna takimi skur...... zająć się prokuratura!

Sorki ale się zdenerwowałem. :x

Kupno pojazdu w Polsce to jednak wciąż transakcja wysokiego ryzyka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedawca odpisał, że moto sprzedane. No i z nikąd pomocy - z urzędu takich rzeczy nie ścigają - chyba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moze jednak kupującego poinformował o tym? Jeśli nie to teoretycznie można żadać zwrotu kasy i anulowania transakcji bowiem została zatajona istotna informacja o stanie technicznym. A to jest zabronione przepisami. Tylko wyegzekwowanie tego to długa i niewdzięczna sprawa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze ale chyba musieli go nieźle odpicować bo ani na plastikach ani na silniku żadnego sponiewierania nie widać może to nie to samo moto ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny frajerek-naciągacz. Tak odpisał na moje zapytanie.

Czesc,

Po pierwsze chce aby dziekuje za twoje zainteresowanie moim motocyklem. Motocykl jest w excelent warunek, nigdy brac udzial w wypadkach, czystym i czystym tytule, zadnych technicznych problemach, zadne zadrapania, wszystko funkcjonalny i to nie bedzie potrzebowac niczego w niedalekiej przyszlosci. Sprzedaje motocykl tak tani poniewaz kupilem nowy motocykl i chce pieniedzy do nowego. Motocykl jest zarejestrowany w Polsce i motocykl miec Polske tablice rejestracyjne. Jestem pierwszym wlascicielem motocykla. Motocykl byl dobrze utrzymany, zawsze wprowadzac do garazu, zadna rdza i byc ostatnio zrobiony przeglad. Silnik zapala w prawo w góre, dzwieki wielki i tam nie sa zadnymi dziwnymi halasami. Niech bede wiedziec jesli bedziesz chciec kupic motocykl i pozwole ci wiedziec jak mozemy robic transakcje .

Dziekuje!

BMW K BMW- K1200R

M2716234_4.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czesc,

Po pierwsze chce aby dziekuje za twoje zainteresowanie moim motocyklem. Motocykl jest w excelent warunek, nigdy brac udzial w wypadkach, czystym i czystym tytule, zadnych technicznych problemach, zadne zadrapania, wszystko funkcjonalny i to nie bedzie potrzebowac niczego w niedalekiej przyszlosci. Sprzedaje motocykl tak tani poniewaz kupilem nowy motocykl i chce pieniedzy do nowego. Motocykl jest zarejestrowany w Polsce i motocykl miec Polske tablice rejestracyjne. Jestem pierwszym wlascicielem motocykla. Motocykl byl dobrze utrzymany, zawsze wprowadzac do garazu, zadna rdza i byc ostatnio zrobiony przeglad. Silnik zapala w prawo w góre, dzwieki wielki i tam nie sa zadnymi dziwnymi halasami. Niech bede wiedziec jesli bedziesz chciec kupic motocykl i pozwole ci wiedziec jak mozemy robic transakcje .

Dziekuje!

Paweł czego nie zrozumiałeś ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednak przed zakupem zwróć uwagę że: "...Silnik zapala w prawo w góre..." , a co jak będziesz miał w lewo na dół ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chm chopper/cruiser dobre ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Małe te tablice w Polsce robią teraz. Chyba zarejestrowany na 50ccm. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja ufam człowiekowi i wysłałem zapytanie:

Witaj. Gdzie konkretnie można zobaczyć moto oraz sprawdzić dokumenty? Podanie VIN-u "przodem" będzie pomocne.

Z góry dziękuję."

Poczekam na odpowiedź ;) - choć nie jestem pewny czy radio ma RDS, ale może cena będzie lepsza ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tnz mam brać? ;)

No przecież sam mówisz, że na promocje nie ma wpływu... :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A ja ufam człowiekowi i wysłałem zapytanie:

Witaj. Gdzie konkretnie można zobaczyć moto oraz sprawdzić dokumenty? Podanie VIN-u "przodem" będzie pomocne.

Z góry dziękuję."

Coś dziwnie nie ma odpowiedzi - o co chodzi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×