Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja szukam z f-vat, bez tego zostaje mi xt660z albo coś innego.

Mieszkasz gdzieś w okolicy tej 800tki?

Do niej mam 200km, jakby była warta, już by stała u mnie w garażu, no i rozumiem problemy z VAT, mam to samo :-D

Pisałem o tej http://otomoto.pl/of...u-ID6ydMln.html

ale faktycznie ta raczej na fv nie jest

no i jak się tak przyjrzeć, choć zdjęcia nie są super dokładne i teraz chyba jest ich mniej jak wystawiana była poprzednio, to widać różnice w zmęczeniu materiału ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za linki, ta pomarańczową widziałem, ta niebieska mi umknęła. Poprzyglądam sie i dopytam, jak sprzedają, bo w ogłoszeniach brak info.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta czarna wygląda fajnie ale za kilka tys więcej można już chyba dostać nówkę z salonu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta czarna wygląda fajnie ale za kilka tys więcej można już chyba dostać nówkę z salonu ;)

No.... niby tak, ale jak przychodzi co do czego to z kilku robi się kilkanaście, no ale.... :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To i ja sie powtorze, bo tez post zaginal a jutro wieczorem jade go obejrzec.

http://olx.pl/i2/oferta/sprzedam-bmw-gs-650-dakar-polecam-CID5-IDbPinH.html#:474f9748a3

Ma ktos moze jakies spostrzezenia/uwagi/sugestie/porady patrzac po zdjeciach?

Bylbym bardzo wdzieczny za mniej lub bardziej obiektywna ocenienie go

Edytowane przez kiziol23

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To i ja sie powtorze, bo tez post zaginal a jutro wieczorem jade go obejrzec.

http://olx.pl/i2/ofe...tml#:474f9748a3

Ma ktos moze jakies spostrzezenia/uwagi/sugestie/porady patrzac po zdjeciach?

Bylbym bardzo wdzieczny za mniej lub bardziej obiektywna ocenienie go

nie świeci

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety nie mam mozliwosci w tygodniu obejrzec go za dnia, bo do 17-18 siedze w pracy, a do przyszlego weekendu to moze go juz nie byc. I tak fart ze dalej jest dostepny bo byl juz na dzis zarezerwowany dla jakiegos kogos, tylko ze mu cos wypadlo i nie mogl przyjechac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie wiem co Wy z tym ogladaniem wieczorem tak demonizujecie. Elektryczności nie ma czy co?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety nie mam mozliwosci w tygodniu obejrzec go za dnia, bo do 17-18 siedze w pracy, a do przyszlego weekendu to moze go juz nie byc. I tak fart ze dalej jest dostepny bo byl juz na dzis zarezerwowany dla jakiegos kogos, tylko ze mu cos wypadlo i nie mogl przyjechac.

Zwykle się tak mówi jak ktoś obejrzał i mu nie przypasował... nie napalaj się to nie jest okazja to jest 15letni motocykl...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwykle się tak mówi jak ktoś obejrzał i mu nie przypasował... nie napalaj się to nie jest okazja to jest 15letni motocykl...

Jak to mówią... dobry bajer nie jest zły :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie wiem co Wy z tym ogladaniem wieczorem tak demonizujecie. Elektryczności nie ma czy co?

Przy latarce wiele szczegółów ucieka. Najważniejsze, żeby kupujący miał chociaż jako takie pojęcie co kupuje. Z reguły jest tak, że na cały garaż to jedna żarówka 40W, latarka ma słabą baterie, itp, itd. Ja tego nie piszę, żeby kogokolwiek zniechęcać tylko ustrzec. Żeby później nie było "widziały gały co brały".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki za przestrogi. Zeby sie nie napalac i wiecej sie o nim dowiedziec, to jade ze znajomym ktory jezdzi obecnie na drugim GS 800 i ladnych 'kilka' lat na motorach juz smiga.

Wiem, że to już 15 letni motor, wiec nie ma sie co nastawiac na 'igle'. Jednak z pewnoscia jego aktualna cena jest bardziej adekwatna niz miesiac, czy dwa temu, kiedy byl wystawiony za 12 k pln.

Mam tez przygotowana przedzakupowa checkliste z tego forum, zeby o wszystko wypytac i nie zapomniec czegos sprawdzic.

Milo by jednak bylo, gdyby ktos doswiadczony w GSach 650/Dakarach napisal cos merytorycznego o tym konkretnym Dakarze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Milo by jednak bylo, gdyby ktos doswiadczony w GSach 650/Dakarach napisal cos merytorycznego o tym konkretnym Dakarze :)

Daj dobre zdjęcia. Dużo zdjęć.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z 12 tysi na 9 tys :) Fajna promocja :D :)

Co w tym dziwnego, jak nie chce sprzedawać tylko sprzedać, to czasami potrzebne jest urealnienie ceny.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza tym jakby nie patrzeć to pierwsze gs dakary czy gs maja juz 15 lat wiec to juz sie robi zabytek :) Coraz więcej świeższych moto i lepszych teoretycznie moto w tej kasie. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okazja z Żywca!

http://olx.pl/oferta...D5-IDcChmT.html

Warto? Wstępnie zaklepałem....

Panowie, co z tym nie tak? bo widzę, że i cena bardzo okazyjna i jakiś dziwny taki. A kolega chce małżonkę nawrócić na drogi gruntowe i chciałabym mu pomóc ;-)

widzę jeszcze komentarze o papierach, tylko dlatego taka niska cena? czy coś jeszcze?

Edytowane przez imnariel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bylem dzis ogladac tego Dakara, o ktorym ostatnio pisalem:

http://olx.pl/i2/oferta/sprzedam-bmw-gs-650-dakar-polecam-CID5-IDbPinH.html#:474f9748a3

Dla innych zainteresowanych nim osob moge podac moj nr tel na pw, bo az nie chce mi sie rozpisywac co bylo z nim nie tak.

Zadnych zdjec nie robilem bo szkoda mi bylo na nie pamieci w telefonie. Mam jedynie nr VIN gdyby ktos chcial.

No ale czego sie mozna bylo spodziewac za 9 k pln 'do negocjacji'. Zastanawiam sie jedynie jak ten Dakar mogl byc wczesniej wystawiony za prawie 12 k pln. No ale trzeba miec fantazje :D

Edytowane przez kiziol23
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bylem dzis ogladac tego Dakara, o ktorym ostatnio pisalem:

http://olx.pl/i2/ofe...tml#:474f9748a3

Dla innych zainteresowanych nim osob moge podac moj nr tel na pw, bo az nie chce mi sie rozpisywac co bylo z nim nie tak.

Zadnych zdjec nie robilem bo szkoda mi bylo na nie pamieci w telefonie. Mam jedynie nr VIN gdyby ktos chcial.

No ale czego sie mozna bylo spodziewac za 9 k pln 'do negocjacji'. Zastanawiam sie jedynie jak ten Dakar mogl byc wczesniej wystawiony za prawie 12 k pln. No ale trzeba miec fantazje :D

Pisz tu wszystko, Ty chciałes wszystko wiedziec na podstawie zdjęć (marnej jakości), teraz skoro widziałeś go na żywo, dobrze byłoby jakbyś pochwalił się tutaj swoją opinią, aby inni nie jeździli na darmo.

P.S. Juz ze zdjęć widać że ... ma swoje lata, w sumie to enduro więc... czego się tu spodziewać, no ale nawet kilkunastoletnie enduro może być zadbane.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ba, 25 letnie też, kiedyś Ci pokaże :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...) no ale nawet kilkunastoletnie enduro może być zadbane.

Może, tylko kto je kupi :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×