Skocz do zawartości

Recommended Posts

Forumowy? Chyba nikt tu nie miał nigdy SM.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Forumowy? Chyba nikt tu nie miał nigdy SM.

Jak forumowy jak czysty ... ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Forumowy? Chyba nikt tu nie miał nigdy SM.

skąd wiesz czy nie? Sado Maso jest dla twardzieli :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brzydszy niż normalny - ekstra! I jeszcze to siedzenie - ekstra!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jeszcze to siedzenie - ekstra!

Od teraz Falcon nie będzie Twoim kolega :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twoim już nie jestem :-D

Masz coś z oczami czycóś

a gdzie lajki dla Pawła reszty towarzystwa wzajemnej adoracji ? :-D

Edytowane przez FALCON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A te lajki to coś jak znaczki w tesco? Można wygrać patelnię? Jak tak, to ja już, teraz... :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

strasznie byłem chory na triumpha street twina 2016 , po lekturze dzisiejszego motocykla mi przeszło ;-) . gdzieś zginęło 20 kuni z poprzedniego bonneville-a :-D - pewnie euro4 je zeżarło . a taki był ślisny i mniamniuchny :-D . 55 koni to mała porażka .

1501714902288169614.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak trochę z pomarańczowej beczki, ale czy ktoś może wie coś na temat tego moto ewentualnie ma to miejsce pod nosem i mógłby zobaczyć na żywo, nie chodzi mi o jakąś super opinię techniczną, ale o ogólny stan moto . No i przy okazji poszukiwany jest LC8 950 gdyby ktoś coś wiedział to bardzo proszę o info na priv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziadek, ale za dwie dychy to szpieraj za 990

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziadek, ale za dwie dychy to szpieraj za 990

Szperam bliżej 20k niż 30k , a 990 to raczej bliżej trzech dych jakaś sensowna,

A ten z ogłoszenia powyżej odpada dotarły zdjęcia, spod dekla sprzęgła jakieś silikonowe falbany wyłażą, pewnie pan handlarz na uszczelkę nie miał ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena wysoka, jak i motocykl, kup se jeszcze stołek do wsiadania :-D brałbym tę 690tkę co ją jakiś czas temu wrzuciłeś, a nie tego "dzika" jak to piszom w internetach :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena wysoka, jak i motocykl, kup se jeszcze stołek do wsiadania :-D brałbym tę 690tkę co ją jakiś czas temu wrzuciłeś, a nie tego "dzika" jak to piszom w internetach :-D

To dla żony. Ja nie wlezę. A 690 poszłooooo.
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainteresowałem się kilka dni temu takim motkiem. F700GS, 2013 rok, ASO, ideał. W ubiegłym tygodniu kosztował 24900zł i miał przebieg 50 parę kkm, dzisiaj już 26500zł, ale przebieg już tylko 40.000km. Ekstra cuda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainteresowałem się kilka dni temu takim motkiem. F700GS, 2013 rok, ASO, ideał. W ubiegłym tygodniu kosztował 24900zł i miał przebieg 50 parę kkm, dzisiaj już 26500zł, ale przebieg już tylko 40.000km. Ekstra cuda.

A tam zaraz cuda. Po prostu kierownik utalentowany i potrafi jeździć tyłem. Poza tym Ty się nie interesuj tylko coś kup. Od nadmiernego czytania tylko wzrok leci i wątroba gnije. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainteresowałem się kilka dni temu takim motkiem. F700GS, 2013 rok, ASO, ideał. W ubiegłym tygodniu kosztował 24900zł i miał przebieg 50 parę kkm, dzisiaj już 26500zł, ale przebieg już tylko 40.000km. Ekstra cuda.

Skoro interesujesz się sprzętem w budżecie +/- 25 tys PLN, to zasugeruję moja 800. Zerknij na wyposażenie i co nieco można z niego wyjać, żeby cenę poprawić :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro interesujesz się sprzętem w budżecie +/- 25 tys PLN, to zasugeruję moja 800. Zerknij na wyposażenie i co nieco można z niego wyjać, żeby cenę poprawić :)

Już zaliczkowałem sobie motek. Jak przywiozę, to się pochwalę. Też forumowy, ale w nieco niższej kasie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×