Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niska? ;-)

u Niemców kosztują ok. 5000 euro

A tu jest piękny kraj na Odrą ;-)

Cena taka se, dwa lata temu taka "obowiązywała"

Jak szukasz xch to jedz i kup

u Niemców kosztują ok. 5000 euro

A tu jest piękny kraj na Odrą ;-)

Cena taka se, dwa lata temu taka "obowiązywała"

Jak szukasz xch to jedz i kup

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niska? ;-)

A tu jest piękny kraj na Odrą ;-)

Cena taka se, dwa lata temu taka "obowiązywała"

Jak szukasz xch to jedz i kup

A tu jest piękny kraj na Odrą ;-)

Cena taka se, dwa lata temu taka "obowiązywała"

Jak szukasz xch to jedz i kup

Dobrze radzisz.

Dobrze radzisz

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Długo już wisi na olx, samych wyświetleń 1110.

W sumie znam przynajmniej trzech, którzy chcieli go kupić, ale nikt chyba ostatecznie nie zdecydował się żeby podjechać i go obejrzeć, a może jest jednak warty tych pieniędzy? :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście. Wypasiony, excel z przodu, remus z tyłu, fajna osłoną pod silnikiem, trochę szpeju TT, wizualnie też w porządku, jak stoi w tym garażu to ma fajnie. Jedynie brak naklejek się rzuca w oczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście. Wypasiony, excel z przodu, remus z tyłu, fajna osłoną pod silnikiem, trochę szpeju TT, wizualnie też w porządku, jak stoi w tym garażu to ma fajnie. Jedynie brak naklejek się rzuca w oczy.

Brak naklejek nie znaczy nic, mój też niedługo nie będzie miał, no raczej nikt im do kościoła nie jeździł, tak mi się przynajmniej wydaje....

Jak go się na żywo nie posłucha a najważniejsze nie przejedzie, to można sobie tu pisać różne takie :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie znam przynajmniej trzech, którzy chcieli go kupić, ale nikt chyba ostatecznie nie zdecydował się żeby podjechać i go obejrzeć, a może jest jednak warty tych pieniędzy? :-P

No ale sam widzisz, trzech zrezygnowało... Pewnie padaczka.

A połowa wyświetleń to pewnie dzisiejszy efekt forumowy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tych trzech to nawet nie oglądało :) Trzeba oblukać, posłuchać, dosiąść.

Edytowane przez agreSorek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tych trzech to nawet nie oglądało :) Trzeba oblukać, posłuchać, dosiąść.

No mówię, uznali, że nawet oglądać nie było co.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale sam widzisz, trzech zrezygnowało... Pewnie padaczka.

A połowa wyświetleń to pewnie dzisiejszy efekt forumowy.

Twój wrodzony entuzjazm mnie rozwala jackuj :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No mówię, uznali, że nawet oglądać nie było co.

No raczej nie, osobiście uważam że trzeba go obejrzeć na żywo, a cena to cena, jak dla mnie wysoka, no ale ja za swój dałem duużo mniej, powtarzam - ja bym go nie skreślał tylko na podstawie zdjęć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żartuję. Mi też się widzi, że cena nie jest jakaś megaokazyjna. A wygląda, że ktoś kasy nie żałował jakoś bardzo. Naśmiewam się trochę z szybkich opinii na podstawie zdjęć, oraz rozbieżności co do oceny ceny. Kto ma do sprzedania motek, to uważa, że 15 tysi za dziesięciolatka to taniocha, a kto patrzy z boku widzi to inaczej. To żadna złośliwość z mojej strony, takie spostrzeżenie. Jak będę swój sprzedawał, to pewnie tak samo to zobaczę. Normalna sprawa.

Moje "opinie" nie odbiegają od wielu innych, tylko staram się wyraźniej pokazać ich śmieszność. Inni też od razu piszą padaczka, albo świetny, tylko ubierają to w mądre zdania. No i nieśmiertelny motyw naklejek...

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tani na pewno w stosunku do tych pozostałych wystawionych ale to forumowe, to lepsze, szybsze, bezpieczniejsze, jedynie słusznie serwisowane i namaszczone ... więc ciii. Jak znajdziecie tańszy od tego i godny uwagi to proszę dajcie znać.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motek całkiem, całkiem . Cena też normalna. A że ogłoszenie wisi długo ? Powiem szczerze, że wśród ludzi jeżdżących na endurakach jakoś niema szczególnego parcia na BMW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... Powiem szczerze, że wśród ludzi jeżdżących na endurakach jakoś niema szczególnego parcia na BMW.

To wynika zapewne po pierwsze z ich cen, a po drugie z ich dostępności (ilości) na rynku, do tego wiadomo KTM jest najlepszy, Yamaha najtańsza, DL wjedzie wszędzie, a Transalp ma gaźniki :-D

Edytowane przez dakarowy
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wynika zapewne po pierwsze z ich cen, a po drugie z ich dostępności (ilości) na rynku, do tego wiadomo KTM jest najlepszy, Yamaha najtańsza, DL wjedzie wszędzie, a Transalp ma gaźniki :-D

A Triumph rozpala wyobraźnię ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wynika zapewne po pierwsze z ich cen, a po drugie z ich dostępności (ilości) na rynku

Odezwał się burżuj z wyrafinowanym gustem :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wynika zapewne po pierwsze z ich cen, a po drugie z ich dostępności (ilości) na rynku, do tego wiadomo KTM jest najlepszy, Yamaha najtańsza, DL wjedzie wszędzie, a Transalp ma gaźniki :-D

Yamaha najtańsza? serio?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja napisałem o popularności enduro typu KTM690, Xchallenge a nie o deelach, trampkach, afrikach, które mają z enduro tyle wspólnego z jazdą w terenie co SUVy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DL nie jest hi tech pro hard enduro motocyklem? :shock:

Bo np MT twierdzi zupełnie co innego. A przecie zna się :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×