Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja pasuję :) poczekam na osiołka :)

Co prawda napisałem mygosi apage satanas, ale te KTM-y z Bundeswery się podobają. Masz szansę kupić niezły sprzęt z kuframi, za rozsądne piniondze. Na dodatek są chyba jeszcze poobniżane. Czy to takie same jak mygosiowe? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Justyna - ale usiądź na jakimś KTMie - a nuż, a widelec ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naprawdę przyjemne osiołki :) i na dodatek "letkie". Tylko paliwożerne nieco..., ale nie ma róży bez ognia. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak kupowałaś swojego Pleśniaka, to grzebałem po necie i średnie spalanie, o ile dobrze pamiętam, wyniosło ok. 5-6 litrów. Piszę, że to dużo, bo w porównaniu do BMW, to jest dużo. ;)

A wyczytaliście na aukcji wrzuconej przez Komira, że można zwiększyć pojemność do 620ccm?! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O popatrz - a ja nie widziałam tych danych :)

Pewnie, że można, tylko po co :D Zwiększy waga, zmniejszy się żywotność.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Waga i żywotność nie uległyby chyba znaczącej zmianie. Zużycie paliffa już raczej tak. :)

Ile Pleśniak ma mocy, bo to od Komira to dysponyją niespełna 40 KM. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są specjalnie zdławione, aby były bardziej żywotne - czy potrzeba więcej - cóż zapraszam na przejażdżkę, sam sie przekonasz ;)

Ale BYNAJMNIEJ nie mówię, że to motocykl dla każdego. Wręcz przeciwnie.

Edytowane przez mygosia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym mieć takiego KTM-a, ale taki zakup zostnie raczej w sferze marzeń. Może więc przy okazji wizyty u Ciebie, BYNAJMNIEJ dasz mi się przejechać na Pleśniaku. :lol:

P.S. sama zaczęłaś, a ja nie mogłem się powstrzymać. Nie krzycz już na mnie. ;) @-]--

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo przyjdzie tutaj Alik i zakończy te jazdy ;) - te tutaj i te tam :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ci nie dam się przejechać BYNAJMNIEJ, ale będziesz mógł PRZYNAJMNIEJ go pogłaskać.

:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tak do końca, co prawda co street ale po "ubraniu" go w szybe można dalej popędzić. Mają obecnie takiego na teście w MOTOCYKL'u.

Raczej mieli :) już się z nim pożegnali jak dobrze wyczytałem, ale maszyna służyła nie tylko do lansu na mieście, lecz jak napisał Paweł do dłuższych wypadów :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chytruska...:P ;) :D

Koniec, bo wróci Alik i dostaniemy litanię. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jechałem czymś takim i w podróż bym się nie wybrał

wiedziałem że kupując motocykl chce coś co będzie wygodne nie tylko na dystansie do najbliższej kawiarni

o wygodzie i ergonomii BMW naczytałem się sporo i pozostaje mi jedynie potwierdzić wszystko to co przeczytałem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli dobrze Ci sie podróżuje singlem co będzie jak się przesiądziesz na twina :-) Ja się wyleczyłem z rotaxa po jednym sezonie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego napisałam, że nie dla każdego :)

Ze mnie żaden delikates nie jest, więc spoko.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pleśniak ma wystarczająco mocy czyli prawie jak Jaguar ;)

Co do pojemności można zwiększyć dając większy tłok i cylinder z głowicą nie pamiętam czy korbę też. W każdym razie OK 2 tys. trzeba zainwestować w taką zamianę. Tylko po co? ;) Tak jak jest nie jest źle.

Zużycie paliwa 4,5-6 litrów zależy jak ciśniesz/odkręcasz manetkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli dobrze Ci sie podróżuje singlem co będzie jak się przesiądziesz na twina :-) Ja się wyleczyłem z rotaxa po jednym sezonie.

Paweł, na DL-ku też machnąłem sporą trasę,

a szczerze mówiąc większy dyskomfort z tytułu silnika i wibracji odczuwałem na Hondzie Shadow niż obecnym singlu

i miałem sporo rezerwy do silników w singlu... i raczej jestem zaskoczony na plus niż rozczarowany w tym wypadku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja teraz będę mieszkać niedaleko ;)) tylko nie wiem co Wam po moich oględzinach ;] jedynie cene mogę ponegocjować w razie co :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co na to Tato? cena niezła ciekawe co dalej? ktoś chce obejrzeć bezinteresownie? :roll:

http://otomoto.pl/bm...s-M3003603.html

Jedz synu i oglądaj :-)

Paweł, na DL-ku też machnąłem sporą trasę,

a szczerze mówiąc większy dyskomfort z tytułu silnika i wibracji odczuwałem na Hondzie Shadow niż obecnym singlu

i miałem sporo rezerwy do silników w singlu... i raczej jestem zaskoczony na plus niż rozczarowany w tym wypadku

Każdy ma swoje zdanie, najważniesze że Tobie jest wygodnie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×