Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie było. Leffku chyba nie sprzedasz swojego zbyt szybko więc czas na "zbrojenia". :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem i widzę. Jestem jużw posiadaniu wyższej kanapy. Przez zimę przyjdą osłony na silniki i giemole. Kombinuję nieco z kołami. Mam pomysł na szprychy. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam , od jakiegoś czasu szukam Dakara , niestety jak wiadomo , nie ma zbyt dużego wyboru ofert jeżeli chodzi o tę wersję . Zacząłem się zastanawiać czy może jednak nie kupić "zwykłego" gs-a ... Dodam że ma być to moje pierwsze moto , głównie z przeznaczeniem do podróży dalszych lub bliższych ( z naciskiem na dalsze) . Nie ukrywam że cena ma duże znaczenie .... Nie szukam tylko na polskich stronach , ale również w Anglii czy Włoszech ... Ostatnio pojawił się na Otomoto taki gs :

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-04-M2991509.html

Co o nim myślicie? Może ktoś go oglądał? Przebieg trochę duży ale przynajmniej(chyba) oryginalny ....

Dzięki za odpowiedzi i sugestie .

Pozdrawiam Przemek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam , od jakiegoś czasu szukam Dakara , niestety jak wiadomo , nie ma zbyt dużego wyboru ofert jeżeli chodzi o tę wersję . Zacząłem się zastanawiać czy może jednak nie kupić "zwykłego" gs-a ... Dodam że ma być to moje pierwsze moto , głównie z przeznaczeniem do podróży dalszych lub bliższych ( z naciskiem na dalsze) . Nie ukrywam że cena ma duże znaczenie .... Nie szukam tylko na polskich stronach , ale również w Anglii czy Włoszech ... Ostatnio pojawił się na Otomoto taki gs :

http://otomoto.pl/bm...4-M2991509.html

Co o nim myślicie? Może ktoś go oglądał? Przebieg trochę duży ale przynajmniej(chyba) oryginalny ....

Dzięki za odpowiedzi i sugestie .

Pozdrawiam Przemek

Urzekła mnie jego historia.. "w posiadaniu tego motocykla były zaledwie dwie osoby, z czego oby dwie to kobiety.." co nie znaczy że tak nie było, ma troche rdzy, ale poza tym wyglada na w miare rozsądny, ciekawi mnie jednak chyba dosyc niska cena, jak za ten rocznik, z jednej strony to dobrze, z drugiej zaś może podpadać, trzeba obejrzeć, przebiegiem bym sie nie przejmował ;)

A i z chęcią zobaczyłbym jego prawą stronę ;)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Urzekła mnie jego historia.. "w posiadaniu tego motocykla były zaledwie dwie osoby, z czego oby dwie to kobiety.." co nie znaczy że tak nie było, ma troche rdzy, ale poza tym wyglada na w miare rozsądny, ciekawi mnie jednak chyba dosyc niska cena, jak za ten rocznik, z jednej strony to dobrze, z drugiej zaś może podpadać, trzeba obejrzeć, przebiegiem bym sie nie przejmował ;)

A i z chęcią zobaczyłbym jego prawą stronę ;)

No tak , z kobietami to stary handlarski tekst , to mnie nie interesuje . Dzwoniłem , rocznik okazał się 2003 , gościu wziął moto ponoć z jakiegoś salonu Suzuki gdzie został zostawiony w rozliczeniu , miał lekko uszkodzone dwa przednie błotniki (górny i dolny) które zostały pospawane i polakierowane i jedno lusterko było złamane , dlatego zostały wymienione oba . Reszta jest ponoć w porządku . Czy ktoś z forum jest może z okolic Gdańska i mógłby podjechać obejrzeć to moto (oczywiście zapłacę) ? Ja mam trochę daleko ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak , z kobietami to stary handlarski tekst , to mnie nie interesuje . Dzwoniłem , rocznik okazał się 2003 , gościu wziął moto ponoć z jakiegoś salonu Suzuki gdzie został zostawiony w rozliczeniu , miał lekko uszkodzone dwa przednie błotniki (górny i dolny) które zostały pospawane i polakierowane i jedno lusterko było złamane , dlatego zostały wymienione oba . Reszta jest ponoć w porządku . Czy ktoś z forum jest może z okolic Gdańska i mógłby podjechać obejrzeć to moto (oczywiście zapłacę) ? Ja mam trochę daleko ....

chyba najlepiej poproś forumowego electrician-a może on ma czas, a do tego chyba wiedziałby na co zwrócic uwagę, a jest z Gdańska ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No co dwie starsze panie do kościoła jeździły i to tylko przy dobrej pogodzie :D A tak na poważniej to wart obejrzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No co dwie starsze panie do kościoła jeździły i to tylko przy dobrej pogodzie :D A tak na poważniej to wart obejrzenia

jak jeździły do kościoła to w popielniczce będą drobne ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba przez pola jeździły, bo brak "pampersa", a założone śliczne endurowate osłony. poprosił bym kolesia o zdjęcia prawej strony.

jak jeździły do kościoła to w popielniczce będą drobne ;)

Kupiłem samochód do lasu od myśliwego z kupą grosza (1, 2, 5, 10 -groszówki) w schowku, chyba dobrze trafiłem bo okazuje się że jeździł nim tylko do kościoła :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bende sprzedawał mojego dakara tyle że w irlandi za koło 2200 euro czyli jakieś 9 tysięcy.......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bende sprzedawał mojego dakara tyle że w irlandi za koło 2200 euro czyli jakieś 9 tysięcy.......

dawaj foty, chętny się znajdzie, cena dobra.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

foty muszę porobić jak wstawię na aukcje dam link.... cena dobra ale kosz transportu do polski to około 300 euro czyli 1200 zł czyli cena już w górę....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy sprzedajesz bo nie możesz sobie rady dać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne że zrobiłem motek chodzi jak trzeba wymieniłem nawet olej i filtr ale ma i kilka minusów

-jedna manetka nie grzeje

-delikatnie pęknięty plastik

-alarm nie działa

- z lewego dekla schodzi malowanie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×