Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://allegro.pl/sh...item=3045030073

To ta osiemseta która przegrała z moją zakupioną preze mnie, niby wszystko ok, ale nie można było potwierdzić przebiegu w MOT ;-)

Dakarowy napisz coś więcej. O co chodzi z tym potwierdzeniem przebiegu w MOT. Co gość Ci powiedział.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy napisz coś więcej. O co chodzi z tym potwierdzeniem przebiegu w MOT. Co gość Ci powiedział.

Najpierw miał problem z dosłaniem skanu dowodu rejestracyjnego poprzedniego właściciela w UK, później dosłał numery potrzebne podobno z tegoż dowodu, ale numery nijak nie pasowały, po wpisaniu w MOT wychodziło że takiego sprzęta nie ma w rejestrze, później dosłał jeszcze inne numery (dokładnie to skan niby pierwszej strony dowodu rejestracyjnego) i tez nie pasowały, a że w Rzeszowie 8setka już była jednym kołem na wyjeździe to dałem sobie spokój mimo że do Pleszewa mam o połowę bliżej jak do Rzeszowa.

Motocykl podobno sprowadzał Pawelec (czyli jakiś tam właściciel podpoznańskiego serwisu - poznaniakom znany) i podobno on był pierwszym właścicielem w kraju (stąd też przeskalowany licznik na km - bo sobie sam podobno przeprogramował w serwisie) i później (ale nie wiadomo kiedy dokładnie) nowym właścicielem został ten sprzedawca.

Nie wiem czy gość (sprzedawca) jest jakiś taki niegramotny, czy ja wyglądałem mu (na podstawie maili) na gościa bez kasy :lol: bo jakoś współpracować to on nie chciał, cena była taka sama jak tej którą kupiłem, a moja (już) była jeszcze lepiej wyposażona, miała udokumentowany przebieg więc sobie darowałem tą wielkopolską, choć ze zdjęć motocykl wygląda naprawdę bardzo dobrze, a ma jeszcze do wymiany lampę, bo jest angielska (wg oświadczenia właściciela) ;-)

To tyle na podstawie mojej wiedzy, może coś w międzyczasie się zmieniło.. :cool:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pleszew i okolice to generalnie zaglebie komisow. Masa sprzetow sprowadzanych, naprawianych. U nas mowia ze jak chcesz kupic to przed remontem bo pozniej nie bedziesz wiedzial z ilu sztuk zlozony jest twoj egzemplarz albo sprowadz rozbitka i daj im do nparawy :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracajac do niebieskiej F800GS, brak gum na podnozkach, ze zdjec wyglada tez ze sa slady uzywania centralki i podnozkow oraz dzwigni zmiany biegow. Czyzby przebieg wyzerowany ?

Moj egzemplarz mial lancuch az bialy od teflonu ze smaru. Ten wyglada na dosc "czysty"

No i jakby ktos nie zauwazyl to czarny plastil pod niebieskim jest porysowany i odlamany na dolnym rogu. Ciekaw jestem jaka jest prawdziwa historia tego motocykla.

No i jeszcze kwestia gwarancji i takich tam "pierdół"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ktokolwiek tototo oglądał może? http://otomoto.pl/bm...0-M3333230.html

Znane podwórko ;) Wzięłam od nich mojego ex, czyli Gustawa. Przebieg to na pewno nie będzie 28tys km tylko 28 tys mil, a to różnica. Poza tym motocykle mają raczej poprawne...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ktokolwiek tototo oglądał może? http://otomoto.pl/bm...0-M3333230.html

dokładnie jak napisał Doodek. Na tym podwórku wiele sprzętów było fotografowane ;)

Powyższy Dakar jest sprzedawany tam od dawna. Nie oglądałem na żywo, ale wydaje mi się, że wcześniej cena była niższa, ale mogę się mylić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokładnie jak napisał Doodek. Na tym podwórku wiele sprzętów było fotografowane ;)

Powyższy Dakar jest sprzedawany tam od dawna. Nie oglądałem na żywo, ale wydaje mi się, że wcześniej cena była niższa, ale mogę się mylić.

Przede wszystkim to nie jest Dakar tylko gees ubrany na Dakara. Koło 19", niskie zawieszenie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl podobno sprowadzał Pawelec (czyli jakiś tam właściciel podpoznańskiego serwisu - poznaniakom znany) i podobno on był pierwszym właścicielem w kraju (stąd też przeskalowany licznik na km - bo sobie sam podobno przeprogramował w serwisie) i później (ale nie wiadomo kiedy dokładnie) nowym właścicielem został ten sprzedawca.

Nie wiem czy gość (sprzedawca) jest jakiś taki niegramotny,

Raczej bajkopisarz... po co właściciel salonu BMW YAMAHA miałby sprowadzać sobie anglika kiedy w salonie co chwila jest demówka do dyspozycji. :shock:

Niedługo ma być Doodkowa ;)

Edytowane przez tomaszI
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To do ktorego salonu ta demowka Kalamata ma przyjsc ? Stawimy sie na pomacanie komisyjne. I bedzie mozna spiewac ze kazdy ja mial :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak na niemieckie warunki podejrzanie niska cena

tłumiki przypalone zgodnie z prezentowanym przebiegiem

tylna lewa łowiefka lakierowana lub wymieniona, generalnie leżał na lewym boku

akcesoryjna szyba

brak paliwa :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ktoś może z tamtej okolicy jest co mógłby tototo obejrzeć z bliska za browarka a nawet kilka ? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy moglibyście mi coś powiedzieć o tym sprzęcie? -> http://www.marktplaa...previousPage=lr

z góry dzięki

Wszystko fajnie tylko kufry ma pomalowane barankiem a tak wygląda ok ma ABS to duży + zmieniony napęd i dobre opony brać tylko Pamiętaj targuj się bo u nas jak byś dobrze poszukał to też znajdziesz za tą kasę Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wyjdzie drogo i daleko

Chyba że kolega mieszka na miejscu... jak widać w opisie ;-) :-P

Poza tym baranek nie jest zły, ważne żeby nim nie malować jak jest żywy... :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza tym baranek nie jest zły,

Lepszy niz malowanie a'la amelinium :D

Bo jak kazdy wie amelinium sie nie maluje :lol: :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za opinie. Z dojazdem nie ma problemu bo mieszkam na miejscu. Zaproponuję im wymianę, bo piszą że możliwa a mój monsterek gdzieś tyle warty jest. Dam znać czy kupiłem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak widzę w opisie igła to mi się od razu nie chce oglądać :roll: tym bardziej jak to igła nie jest....

Z przodu tarcza hamulcowa jest nieoryginalna, przebiegu nie znamy, nawet deklarowanego, nieoryginalne kierunkowskazy (pewnie szkoda było kasy), silnik na wysokości rozrusznika z prawej strony trochę koroduje - farba odłazi tak samo jak na goleniach, z lewej natomiast dekiel wygląda na podmalowany albo coś w ten deseń (tak wygląda z tych zdjęć), co prawda nie ma co za wiele wymagać po motocyklu który ma już z 13 lat, ale to już wg mnie nie jest rzeczona "igła" ;-)

Poza tym trzeba byłoby podjechać, obejrzeć, posłuchać i przejechać się. ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... ale poler na wydechach jest - że też nie zaśniedział przez tyle lat ;)

13 lat ... to coś musi mieć "za uszami", ale trzeba w realu stanąć przed onym i dobrze obejrzeć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i trzeba dobrze obejrzeć napęd, łańcuch ładnie się łamie przy tylnej zębatce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I kanapa wygląda na wysoką :D

Reszta została już powiedziana ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×