Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kocmyrzów nie jest daleko, można podjechać, zobaczyć zbić cenę... takie tam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno nie ma przejechanych 36000 km. Licznik się przekręcił i ma 136...

  • Manetka sprzęgła jest tak wyjechana, jakby rycerz w swoich stalowych rękawicach nim jeździł,
  • odpryski na amortyzatorze - przy tym przebiegu jak już pisałem musiałby jeździć za piaskarką żeby tak wyglądały,
  • napęd... już go prawie nie ma,
  • brak przedniego błotnika = problem na stacji diagnostycznej przy przeglądzie,
  • jak polerował tłumiki mógł też przelecieć kolektor adekwatnie do przebiegu - zerknij na tłumiki od spodu, na bank czarne
  • malowana pokrywa sprzęgła i pompy wody
  • sprzęgło było grzebane

Jak sprzeda za 8000 warto pomyśleć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno nie ma przejechanych 36000 km. Licznik się przekręcił i ma 136...

  • Manetka sprzęgła jest tak wyjechana, jakby rycerz w swoich stalowych rękawicach nim jeździł,
  • odpryski na amortyzatorze - przy tym przebiegu jak już pisałem musiałby jeździć za piaskarką żeby tak wyglądały,
  • napęd... już go prawie nie ma,
  • brak przedniego błotnika = problem na stacji diagnostycznej przy przeglądzie,
  • jak polerował tłumiki mógł też przelecieć kolektor adekwatnie do przebiegu - zerknij na tłumiki od spodu, na bank czarne
  • malowana pokrywa sprzęgła i pompy wody
  • sprzęgło było grzebane

Jak sprzeda za 8000 warto pomyśleć :)

Daleko wysunięte wnioski :)

Ale ja nie miałem moto z aż takim przebiegiem, więc nie wiem :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daleko wysunięte wnioski :)

Ale ja nie miałem moto z aż takim przebiegiem, więc nie wiem :beer:

pidzey siedzi w temacie sprzedaży głęboko :-D

dama, nie wiem czy to jest to czego szukasz, ale temat oględzin jest do ogarnięcia. Kocmyrzów jest po mojej stronie Krakowa więc można się karnąć.

Możemy, jak pisze Doodek, cenę zbić i nie tylko ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możemy, jak pisze Doodek, cenę zbić i nie tylko ;-)

Jedziecie ze szwagrem? :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak będzie trzeba to i szwagra zabierzemy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak będzie trzeba to i szwagra zabierzemy ;)

Moze w kwestii pouczenia dla sprzedajacego igle... chocby i 8tys kosztowal to bym go nie bral. Zalezy kto czego szuka. Moze sie myle ale nie sadze zeby "dama" miala ochote, czas i zaplecze na remonty wyzej wymienionego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedziecie ze szwagrem? :lol:

szwagra nie znam, ale jak pojedziemy to może poznam :-D Rozumiem, ze jest dobrym negocjatorem? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szwagra nie znam, ale jak pojedziemy to może poznam :-D Rozumiem, ze jest dobrym negocjatorem? ;)

To pewnie zalezy jakie argumenty ma w reku :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To pewnie zalezy jakie argumenty ma w reku :lol:

Jak oglądałem epicką produkcję o Gustawie, to autor wydawał się być osobą wrażliwą :huh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przymierzam się do zakupu f650gs. Jak zwykle złożyło się tak, że mieszkam w tym regionie naszego kraju, w którym GSy są towarem dość rzadko spotykanym. Co trochę dziwi biorąc pod uwagę ilość oraz stan dróg.

W związku z tym, ma prośbę czy któryś z forumowiczów mieszkających w okolicy miasta Poznań byłby chętny do dokonania oceny tego motocykla:

http://otomoto.pl/bm...s-M3528959.html

Ze względu na odległość nie chciałbym narażać siebie i znajomych na stres związany z całodzienną podróżą, która może zakończyć się stwierdzeniem, że moto nie nadaje się do jazdy :/. W razie czego proszę o kontakt na pw.

Ps. 48 km to nie jest czasem jakaś zdławiona wersja pod niemieckie A2? W innych ogłoszeniach GSy mają 50-55 km :/

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego drogi w Poznaniu i okolicach jest kilku forumowiczow. Jesli zadasz sobie troszke trudu to bez problemu znajdziesz w sieci ze moc malego Gsa to dokladnie 50KM. Nie wiem czy ktos by sobie zadawal trud dlawienia o 2 KM? Szczerze to nie spotkalem sie w ogole z wersja zdlawiona. Rozbieznosci podawane w ogloszeniach wynikaja zapewne z braku wiedzy sprzedajacego albo dolozeniu wydechu sportowego, ktory podnosi moc o 30% ;). Przepraszam ale z tlumikiem nie moglem sie powstrzymac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak oglądałem epicką produkcję o Gustawie, to autor wydawał się być osobą wrażliwą :huh:/>

Autor jest żołnierzem. Strzelcem wyborowym . Po dwóch misjach w Afganistanie ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mutomb ma rację. Mechanik ze mnie żaden... tym razem sobie daruję. Ale bardzo mi miło, że jak będzie potrzebna obstawa, to mogę na Was liczyć! We właściwym czasie na pewno skorzystam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mutomb ma rację. Mechanik ze mnie żaden... tym razem sobie daruję. Ale bardzo mi miło, że jak będzie potrzebna obstawa, to mogę na Was liczyć! We właściwym czasie na pewno skorzystam :)

Tym bardziej, że już wiemy kim jest szwagier Doodka ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego drogi w Poznaniu i okolicach jest kilku forumowiczow. Jesli zadasz sobie troszke trudu to bez problemu znajdziesz w sieci ze moc malego Gsa to dokladnie 50KM. Nie wiem czy ktos by sobie zadawal trud dlawienia o 2 KM? Szczerze to nie spotkalem sie w ogole z wersja zdlawiona. Rozbieznosci podawane w ogloszeniach wynikaja zapewne z braku wiedzy sprzedajacego albo dolozeniu wydechu sportowego, ktory podnosi moc o 30% ;). Przepraszam ale z tlumikiem nie moglem sie powstrzymac.

a jakiej wiedzy można spodziewać się po kimś, kto nawet 'garaż' nie umie napisać poprawnie we własnej nazwie? aż mnie trzęsie jak czytam takie coś, chyba że to ma być jakaś pseudo-ekstrawagancja

przypuszczalnie sprzedający wiedzę czerpał z danych o G650GS

jeśli weekend będzie bezdeszczowy sam się chętnie wybiorę obejrzeć to "cudeńko"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może jak rejestrował działalność poprawna forma była już zajęta ;). Byłbym wdzięczny jeśli znajdziesz chwilę. Pośpiechu wielkiego nie ma bo dopiero około połowy marca będę w stanie zorganizować wolny dzień i transport. Szczerze mówiąc to sam opis trochę mnie już martwi :/ na zdjęciach wygląda niby nieźle. Oby chociaż był prosty.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli temperatury pozwolą, bo tylko na dwóch kołach może mnie tam pognać ;-)

i nie licz na wiele bo ze mnie żaden wielki mechanik, po prostu jak stanę własnym obok, będę miał okazję porównać i wychwycić ew. niekonsekwencje

może nawet przejechać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://www.ebay.de/i...=item2a2971cc65

A moze ktos chce kolorowanke?

O FCK! O FCK!

Widziełam wiele ale takiej szkarady jeszcze nie. I jeszcze widze że ven to polubił, coś czuje że frankensztajnowi szukuje sie kolejna pierestrojka :-D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I Dyro też polubił, nie, nie!

Nie idzcie ta drogą :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie idzcie ta drogą :-D

Niektórzy lubią blondynki :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobne moto stoi w salonie w Warshaw, cena jakoś podobna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×