Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dopatrzyłem się też zgubionej gumki od wlewu oleju ;-). Blazkowicz, moim zdaniem za tę cenę to warto, nie wiem jaki Masz budżet ale nawet jeżeli będzie coś uszkodzone w silniku, rozwalone łożyska czy jakiś inny czort dołożenie do naprawy + koszt zakupu nie wyniesie Cię więcej niż tani, przeciętny GS z ogłoszenia w allegro. Podejrzewam, że za tę cenę długo stać nie będzie....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy jakiś inny czort

mnie proszę do tego nie mieszać ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja chcialem sam z siebie ponownie 2ki zakosztowac na zlocie w cywilizowanej ilosci ale teraz to mi troche glupio. Zwlaszcza, ze planuje Dakara puscic miedzy ludzi :)

to go puszczaj bez cofki... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GS w niewiarygodnie niskiej cenie ze zgubioną klapką od bagażnika. Na zdjęciach nie wygląda na przysłowiową "igłę" ale jakiegoś dramatu też nie ma.

http://allegro.pl/sh...item=3304719005

bylbym bardzo ostrozny przy tym motku czy nie ma przypadkiem 143 tys. sadzac po widelcu troche juz przejechal. Przyjrzyj sie czy silnik nie byl malowany szczegolnie pokrywa pompy wody i pokrywa sprzegla.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bylbym bardzo ostrozny przy tym motku czy nie ma przypadkiem 143 tys. ...

jak większość sprzedawanych, tylko jedne są bardziej inne mniej zadbane a i przygotowane odpowiednio (bądź nie) do sprzedaży :-P ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak bym miał być taki ostrożny to bym jeżdził tramwajem a nie motkiem :)

Dla członków z mniejszych miejscowości - tramwaj to taki autobus na szynach :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak bym miał być taki ostrożny to bym jeżdził tramwajem a nie motkiem :)

Dla członków z mniejszych miejscowości - tramwaj to taki autobus na szynach :)

Dla członków/członkiń z Trójmiasta, Lublina i Tychów - tramwaj to nie trolejbus ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla członków/członkiń z Trójmiasta, Lublina i Tychów - tramwaj to nie trolejbus ;-)

I dla Gorzowa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bylbym bardzo ostrozny przy tym motku czy nie ma przypadkiem 143 tys. sadzac po widelcu troche juz przejechal. Przyjrzyj sie czy silnik nie byl malowany szczegolnie pokrywa pompy wody i pokrywa sprzegla.

Należy się z tym liczyć ale moto kosztuje 7300 czyli podejrzewam, że do sprzedania jest za 7000, nawet jak się doliczy koszt ew. remontu to wg. moich obliczeń i tak wychodzi w całkiem korzystnej cenie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Należy się z tym liczyć ale moto kosztuje 7300 czyli podejrzewam, że do sprzedania jest za 7000, nawet jak się doliczy koszt ew. remontu to wg. moich obliczeń i tak wychodzi w całkiem korzystnej cenie.

sprzedany Edytowane przez OAdamo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sprzedany

Nie mówiłem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może dla odmiany ktoś wypowie się na temat tego moto?

http://tablica.pl/oferta/bmw-f650-cs-scraver-z-2002-roku-CID5-ID17mjL.html#e4f771ebf9

Przebieg podejrzany, ale samo moto mnie interesuje. Może ktoś jest z okolic i mógłby obczaić to moto w lipcu? Dogadamy się co do podziękowania ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie jestem zainsteresowany tym oto dakarkiem co powiedzie o nim ?

http://otomoto.pl/bm...h-M3619554.html

Warty uwagi ?

Ma faktycznie sporo dodatków i super przednią lampę (wiem bo sam taką użytkuję). Na zdjęciach nie widać nic niepokojącego oprócz bagażnika z tyłu, który jest przeszczepiony od wersji 2004 < . Nasuwa się tutaj pytanie, czy właściciel zmienił sobie na nowszą wersję bo stara słabo trzymała oryginalny topcase czy przy tyle było coś kombinowane :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akcesoryjny tłumik, brak pampersa.

Z resztą, jakie to ma znaczenie, motocykl ma 10 lat !!!

Jedz chłopie i go zobacz, jak bedzie ok to bierz, tyle

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach nie widać nic niepokojącego oprócz bagażnika z tyłu, który jest przeszczepiony od wersji 2004 < . Nasuwa się tutaj pytanie, czy właściciel zmienił sobie na nowszą wersję bo stara słabo trzymała oryginalny topcase czy przy tyle było coś kombinowane :roll:

cyt: Ponadto zmodyfikowana została przednia owiewka (zamontowana wyżej i pod innym kątem, świetnie chroni przed wiatrem) oraz tylny bagażnik wraz z mocowaniem tablicy rejestracyjnej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akcesoryjny tłumik, brak pampersa.

Z resztą, jakie to ma znaczenie, motocykl ma 10 lat !!!

Trudno żeby miał pampersa jak ma akcesoryjną osłonę łańcucha :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No coś tam na lewej stronie musiało się podziać bo plastik na zadupku jest pęknięty ale nie przekreślałbym tego moto. Poza tym plastikiem, urwanym pampersem i totalnym brakiem wyposażenia dodatkowego jakiejś tragedii nie widzę, no i cena przyzwoita.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie powinien mieć czasem ciężarów na kierownicy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak na angola to dobrze wygląda,

trzeba na pewno zatankować :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybieram się jutro zobaczyć. Podrzuci ktoś jakiś temat na forum z poradami dla laika na co zwrócić uwagę poza tym, czy się uruchamia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej na wszystko.

A tak na poważnie jest na forum poradnik jak kupować moto i tam wszystkiego się dowiesz

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×