Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kojarzę go z Bieszczadów, to chyba jedyny zlot na jakim się pojawił. Ma zajebistą lampę :-)

Ja to z Bieszczd-ów niewiele kojarzę :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny, jak bym szukał Dakara to już bym siedział w pociągu do Sochaczewa.

szkoda, że jest poza moim budżetem, bo też już bym tam jechał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeważnie odradzają angliki..bo koroduje wszystko.Może ten lepszy.

Tylko bez obrazy:

To przecież maszyna - ma stać w garażu bo asfalt mokry, czy się zakurzy. Koniec sezonu to motek do bazy 4-5 miesięcy SPA - czyszczonko, zaprawki i inne potrzebne zabiegi.

Jak chcesz mieć egzemplarz bez korozji to można kupić miniaturkę w BMW, postawić w salonie na szafce i będzie git.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ,nie Pszemo,w Gdańsku Wrzeszczu jest taka duża firma sprowadzająca motocykle z Angli,może miałeś styczność. Na prawdę są egzemplarze po których widać mokry klimat. Może są rodzynki,jak piszesz że garażowane itp,ale trzeba uważać, po prostu dobrze obejrzeć niż póżniej non-stop zaprawki robić.Osobiści zawinołem się na pięcie jeśli chodzi o GS-y. Aczkolwiek ten ogłoszenia na zdjęciach wygląda na bardzo zadbany egzemplarz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Największy problem z motocyklami z Anglii to przednia lampa, ten ma wymienioną. Strucla można trafić z każdego kraju.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Największy problem z motocyklami z Anglii to przednia lampa, ten ma wymienioną. Strucla można trafić z każdego kraju.

Jak ostatnio dzwoniłem do gościa, który chce sprzedać GSa ze Szkocji (miejscowość Niedźwiada), zarejestrowanego już w PL i na pytanie o lampę był zdziwiony i powiedział, że nic nie trzeba zmieniać. Może jego diagnosta to przepuszcza, ale każdy inny na normalnie robionym przeglądzie to wyłapie i jazda nocą to nieoświetlone pobocze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze znajdzie się stacja, która to puści ale wieczorem z Angielską lampą jeździ się gorzej niż źle. Jeżeli zdarzą się jakieś historie wypadkowe może być problem z odszkodowaniem gdy ubezpieczalnia się uprze, istnieje też problem oślepiania współużytkowników drogi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Użytkownik "angielskiego" oświetlenia z jednej strony "na ciemno" widzi pobocze, a z drugiej egoistycznie oślepia innych użytkowników dróg. Diagnosta puścił, nie puścił ... specjalnie przez przeoczenie ... - jazda z takim oświetleniem jest zwyczajnie głupia i egoistyczna.

Znam takich co jak powiadają: "mam ich w du.e" i z zasady jeżdżą na długich. Na sugestię: przecież ich oślepiasz odpowiadają: to ich problem :oops:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ileż teraz kosztuje lampa do GS-a?

Co do GS-a, jak jest zajechany to nie musi być anglikiem żeby był do dupy, a są angliki zadbane, tak jak ten Dakar powyżej, pojechać zobaczyć posłuchać i kupić nie wybrzydzać! ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nastawiłem się na tego po lifcie z Lubartowa...na pogodę czekam, albo wcześniej na kogoś kto go dla mnie sprawdzi , żeby na marne nie robić 1200km.

Aczkolwiek ten z Sochaczewa jest bardzo interesujący,jak wyjdę z anginy to zobaczymy...jak jeszcze będzie. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nastawiłem się na tego po lifcie z Lubartowa...na pogodę czekam, albo wcześniej na kogoś kto go dla mnie sprawdzi , żeby na marne nie robić 1200km.

Aczkolwiek ten z Sochaczewa jest bardzo interesujący,jak wyjdę z anginy to zobaczymy...jak jeszcze będzie. ;)

Lubartów, Niedźwiada to moje okolice. Jestem tam kilka razy w tygodniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli jeśli ma ktoś firmę i jest płatnikiem VAT to może mieć Dakara za "dychę". Szkoda, że jest tyko jedna fotka i brak szczegółów

100 procent racji ledwo dycha bmw dakar, co to nie jest dakarem i nie ma półki nad kołem między lagami....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawieszenie Dakarowskie,tylko malowany pewnie był.

Jasne ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma zbiorniczek kompensacyjny i chromowane śrubunki na szczycie lag. Popraw jeśli się mylę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chcesz kupić prawdziwego Dakara za 11900, a farbowanym GS-em za 12600 jesteś zainteresowany?

P.S. Ja tam śrubunków nie widzę, mimo że na co dzień pracuję w wodociągach :lol:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chcesz kupić prawdziwego Dakara za 11900, a farbowanym GS-em za 12600 jesteś zainteresowany?

Kto bogatemu zabroni??

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×