Skocz do zawartości

Recommended Posts

Autodna np

wysłano z daleka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No oczywiście że lepiej merca, zawsze to kilka dywanow wejdzie do środka :-D

wysłano z daleka

Teraz , to co najwyżej dywaniki z Persji :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz , to co najwyżej dywaniki z Persji :-D

Zmiana była? ;-)

wysłano z daleka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Red , chcesz używany z GB ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmiana była? ;-)

wysłano z daleka

Rozważam , ale wtedy motocykla nie zmienię ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Red , chcesz używany z GB ?

tak ;) tam samochody z kierownicą po lewej stronie są tańsze niż w DE

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak ;) tam samochody z kierownicą po lewej stronie są tańsze niż w DE

Tacy sami oszuści jak wszędzie. Polskie wpływy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tam już nie można kupić tanio fajnej fury - polscy handlarze wywieźli już do polski co tańsze wrx-y , celice gt-4 , miśki evo itp fajne rzeczy i czekają na rejestrację ;-) . a tak serio od paru lat widzę jak wynalazki drożeją - polak wywozi albo na części albo na przekładke i tanie wynalazki juz nie są tanie . angol też chce zarobic .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

możecie podać linki do tych baz?

proszę :lol:

Z krajów Beneluxu nie mam ale właśnie testowałem z Anglii mój 1200GS i działa:

OSTATNI WPIS MOJEGO MOTKA:

MOT history request

Result

Step 2 of 2

Your MOT history

You asked for test history information for vehicle registration HK04FBZ. You provided Registration Certificate document reference number 21178032734 to confirm that you had a legitimate interest in the vehicle. If you do not have a legitimate interest in the vehicle you must destroy the document. This information is correct at 24/02/2015.

All passes for this Vehicle have expired. There are no later tests for this Vehicle.

Most Recent Vehicle Details and Test Summary applicable to this Registration Certificate document reference number. Registration mark: HK04FBZ Make/Model: BMW / R 1200 GS 04 Colour: RED VIN/Chassis No: WB10307A74ZL28584 Approximate date of first use: 07/04/2004 Type of fuel: Petrol Date of test: 24/08/2012

Certificate issued (Pass) Odometer reading: 14,096 Miles Test number: 346797532464 Test expiry date: 13/09/2013

Full Test History, starting with first recorded vehicle and test results

Wszystko się zgadza bo sprzedawca przekazał mi nawet angielskie faktury, więc link do :

https://www.gov.uk/c...history-vehicle

No tak, Paweł napisał już wyżej.

Edytowane przez Geoborek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z carpass jest kłopot bo ma swoją ważność.

wysłano z daleka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój mózg nie pojmuje jak z dużo bogatszego kraju można przywieźć auto i jeszcze sprzedać drożej :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak sie zrobi "korektę" to można zarobić ;-) . albo jak sie kupi lekko pogniecione i naprawi + zrobi "korektę" - niektórym nie przeszkadza temida która nierychliwie ale sprawiedliwie zapuka do drzwi ...

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak to było w jakimś skeczu kabaretu: szpachla, szpachla, szpachla....

A drugiej strony to brak u nas żelaznej konsekwencji jako rękojmi sprzedawcy gwarantującej odpowiedni stan techniczny kupowanego pojazdu. Niestety w każdej umowie jest zapis "kupujący zapoznał się ze stanem technicznym pojazdu i nie wnosi uwag" lub coś w tym stylu a sami wiemy, że pewne ukryte wady pojawiają się w trakcie eksploatacji. niedawno widziałem program tv o gościu, któremu salon w Polsce sprzedał nowe auto, które było wcześniej poważnie uszkodzone i fakt zataił. teraz sprawa w sądzie i jeśli nie byłoby kamer TV, to klient już zapewne by przegrał z prawnikami dealera. żenada!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak to było w jakimś skeczu kabaretu: szpachla, szpachla, szpachla....

A drugiej strony to brak u nas żelaznej konsekwencji jako rękojmi sprzedawcy gwarantującej odpowiedni stan techniczny kupowanego pojazdu. Niestety w każdej umowie jest zapis "kupujący zapoznał się ze stanem technicznym pojazdu i nie wnosi uwag" lub coś w tym stylu a sami wiemy, że pewne ukryte wady pojawiają się w trakcie eksploatacji. niedawno widziałem program tv o gościu, któremu salon w Polsce sprzedał nowe auto, które było wcześniej poważnie uszkodzone i fakt zataił. teraz sprawa w sądzie i jeśli nie byłoby kamer TV, to klient już zapewne by przegrał z prawnikami dealera. żenada!

Takie zapisy, to mogą sobie wsadzić. Są niezgodne z prawem i tyle warte.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie. Sam to przerobiłem kilka lat temu przy kupnie samochodu w jednym z częstochowskich komisów. wszystko było super do momentu, gdy na diagnostyce okazało się, że brak jest teoretycznie istniejących poduszek powietrznych. jak zajechałem do tego komisu celem zwrotu szmelcu to okazało się, że wg ich danych kupiłem u nich przyczepkę samochodową a nie auto! na szczęście pomogli znajomi prawnicy i sprawa się rozwiązała pomyślnie, ale firma była bezczelna na maxa!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/tv...5104076435.html

Taką kaskaderską ciekwostkę wyszperałem . Swoją drogą jestem ciekawy jakiego motoru by teraz użyli:)

Tylko szkoda, że ktoś nie do końca zorientowany w temacie myli jawę i CZ, a to przecież były 2 inne motocykle. Co prawda w wersji z elektryką 6V (dla młodzieży: tak, nie od zawsze moto miały 12V) miały te same silniki, ale generalnie to 2 różne marki. Za czasów pierwszych fascynacji motocyklami to był szczyt marzeń. Przez jakiś czas miałem nawet CZ 350 i różnice co do Jawy były znaczne, w tym także co do własności jezdnych. To były czasy: Jawy, CZ, MZ i nasze rodzime WSK, SHL, PZL...

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za trzy dychy to miałbym dwa takie bmw ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×