Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pytanie jak naciągnięty w tej połowie naciągu ;-)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
30k i połowa naciągu łańcucha, czyli co wytrzyma do 60k?

Niesamowite są te DLe.

W mojej ocenie to ten łańcuch był już raz wymieniany i wtedy wszystko się zgadza z przebiegiem. Przy umiarkowanej eksploatacji powinien wytrzymać ponad 20 k km a miarodajny jest nie stopień naciągnięcia a stopień wyciągnięcia łańcucha. To nie KTM żeby ciągnął za sobą łańcuch po ziemi. ;-)

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W mojej ocenie to ten łańcuch był już raz wymieniany i wtedy wszystko się zgadza z przebiegiem. Przy umiarkowanej eksploatacji powinien wytrzymać ponad 20 k km a miarodajny jest nie stopień naciągnięcia a stopień wyciągnięcia łańcucha. To nie KTM żeby ciągnął za sobą łańcuch po ziemi. ;-)

W mojej ocenie to ten łańcuch był już raz wymieniany i wtedy wszystko się zgadza z przebiegiem. Przy umiarkowanej eksploatacji powinien wytrzymać ponad 20 k km a miarodajny jest nie stopień naciągnięcia a stopień wyciągnięcia łańcucha. To nie KTM żeby ciągnął za sobą łańcuch po ziemi. ;-)

Troter nam się jąkać zaczął.

Kropka przestrasz go jakoś. :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ręce mu drżą jak pisze o DL,

stawiam na ctrl+v x2 :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Artex, a ty coś gdzieś czy na razie nic?

nie no chcę już, tylko strasznie nie lubię kupować motorów, szczególnie BMW :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odezwał się fanatyk Trjumfa

każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podobno są też inne dobre motki...

Kto Tobie takich głupot naopowiadał? :shock:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kto Tobie takich głupot naopowiadał? :shock:

na konkurencyjnych forach takie rzeczy wypisują ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na konkurencyjnych forach takie rzeczy wypisują ;)

Dlatego zawsze powtarzam, jest tylko jedno forum, w wersji hard, jest tylko jedna strona w internecie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego zawsze powtarzam, jest tylko jedno forum, w wersji hard, jest tylko jedna strona w internecie ;)

Ty artex i wersja hard :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troter nam się jąkać zaczął.

Kropka przestrasz go jakoś. :)

Ręce mu drżą jak pisze o DL,

stawiam na ctrl+v x2 :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, przejrzałem wpisy w temacie z ostatniego miesiąca i nie trafiłem na to:

http://otomoto.pl/of...e-ID6yt29N.html

http://allegro.pl/motocykl-bmw-f650gs-kupiony-w-polsce-23-vat-i6562586821.html

Czy na zdjęciach jest coś, co od razu skreśla te sprzęty?

Z góry dzięki

Edytowane przez MotoKubaPL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przebieg. To kłamstwo w żywe oczy. Łatwo zresztą sprawdzić, przy 15000 wszystko powinno być w oryginale. Łańcuch, zębatki, klocki hamulcowe, opony z 2005 roku itd. Zużycie manetek, klamek zerowe, świece fabryczne i cała reszta.

Widziałem jeden taki motek, kupił go DanielB w Lubartowie od pierwszego właściciela. To naprawdę da się sprawdzić, tylko szkoda nerwów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, sprzęt z drugiego linku jest z PL, przebieg 2x taki, ale dalej niski... Niecałe 3k km rocznie - tyle to ja 125ccm robię nie wyjeżdżając poza miasto

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, sprzęt z drugiego linku jest z PL, przebieg 2x taki, ale dalej niski... Niecałe 3k km rocznie - tyle to ja 125ccm robię nie wyjeżdżając poza miasto

Kupiony w salonie, ale pewnie rok temu, bo ktoś zostawił w rozliczeniu. Tak mi się wydaje. Nie patrz na przebiegi, bo nie ma sensu. Ważny stan motka, a nie lipny przebieg. Popros o pomoc w sprawdzeniu kogoś znającego się na rzeczy i tyle. Jeśli dasz radę wytrzymać, to poczekaj do grudnia, będzie duży wybór i ceny spadną. MarcinN z Poznania sprzedaje porządny motek, ktoś jeszcze, ale nie pamiętam już kto, też oferował coś sensownego. Nie sugeruj się też właścicielem, a jeszcze mniej emocjami, tylko rzeczywistym stanem sprzętu. Powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak naklejek na lagach i wahaczu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, sprzęt z drugiego linku jest z PL, przebieg 2x taki, ale dalej niski... Niecałe 3k km rocznie - tyle to ja 125ccm robię nie wyjeżdżając poza miasto

Ja w tum roku może z 1,5 tyś zrobiłem i to wyjeżdżając za miasto ;-) Córka kolegi na 125 w dwa sezony 400km, tak że nie ma co z góry zakładać kłamstwa w przebiegu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie na ten przebieg jakoś specjalnie nie patrzyłem, ale Ty wspomniałeś ;)

Mówisz grudzień - w sumie nie spieszy mi się nigdzie, mam czym jeździć do pracy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Looknij u nas w dziale "sprzedam".

Jest kilka ciekawych ofert.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w tum roku może z 1,5 tyś zrobiłem i to wyjeżdżając za miasto ;-) Córka kolegi na 125 w dwa sezony 400km, tak że nie ma co z góry zakładać kłamstwa w przebiegu.

Nie ma co z góry zakładać kłamstwa. A może prawdę lepiej założyć z góry? W przypadku 90% motków z Włoch? To dopiero byłaby głupota. Może i zrobiłeś Zwierzu 1500km w tym roku, ale 11 lat z rzędu po 1400 km to ściema, a handlarze w większości twierdzą, że to włoski standard. Moim zdaniem, założyć to można ciepłe ciuchy, bo jest chłodno, a w przypadku motka, to wystarczy duża dawka podejrzliwości. Statystycznie więcej osób zostało w pewien sposób oszukanych przez handlarzy (albo próbowano tego dokonać, tylko się nie udało) niż uczciwie potraktowanych. I tak trzeba podchodzić do tematu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacenty, ludzie są dobrzy!!!!!

A gdzie Ty takie statystyki wyszukałeś, że więcej handlarzy oszukało ludzi niż im sprzedało uczciwie?

A co do ciepłych ciuchów to też śliski temat, bo to co będzie ciepłe w Świnoujściu będzie za delikatne w Suwałkach ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×