Skocz do zawartości

Recommended Posts

Godzinę temu, dakarowy napisał:

Tu chyba jedna z najciekawszych ofert ostatniego czasu, oczywiście jesli ktoś szuka 8setki 

http://allegro.pl/bmw-f-800-gs-1-wl-kupiony-w-polskim-salonie-i6622028361.html#thumb/8

Ciekawa sztuka, rzadko się takie trafiają

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, dakarowy napisał:

Tu chyba jedna z najciekawszych ofert ostatniego czasu, oczywiście jesli ktoś szuka 8setki 

http://allegro.pl/bmw-f-800-gs-1-wl-kupiony-w-polskim-salonie-i6622028361.html#thumb/8

Faktycznie ta osiemsetka bardzo ładna i cena dobra ktoś będzie zadowolony. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, gilby napisał:

chyba ma jakas super extra kanape z TT i te biale sety podnozkow z TT

edit:

https://shop.touratechpolska.pl/footpeg-system-bmw-f650gs-f650gs-dakar-g650gs-g650gs-sertao-rallye-kit.html :|

Edytowane przez kiziol23

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyznaję, że ładnie domyty. Chyba też sięgnę po plaka.....

Ale co dobrego jest w tej cenie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

patrząc na całość oferty /wyposażenie , pochodzenie , serwis itp / jest w porównaniu do większości ostatnich propozycji bardzo przyzwoicie . cena nie czyni cudów , ale wygląda to bardzo uczciwie . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No a Piotrusza 1200 z 2012 roku w tej samej kasie gdzie się plasuje w takim wypadku? Moim zdaniem cena jest przesadzona za tą osiemsetę, ale to kwestia gustu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, dakarowy napisał:

Tu chyba jedna z najciekawszych ofert ostatniego czasu, oczywiście jesli ktoś szuka 8setki 

http://allegro.pl/bmw-f-800-gs-1-wl-kupiony-w-polskim-salonie-i6622028361.html#thumb/8

Znam ten moto :) powiem więcej nawet na nim się przejechałem. Jak ktoś chciałby jakieś info mogę podejść i się wszystkiego dowiedzieć ode mnie to jakieś 200 metrów :default_icon_e_biggrin: . Nie wiem czy cena jest dobra czy nie, nie mniej jednak ciężko będzie znaleźć taki egzemplarz. Przebieg jest na pewno oryginalny, a właściciel jeździł nim głównie w lecie po zachodnich autostradach. Wspominałem o tym moto Rabemu jak szukał, ale wtedy motek nie był jeszcze na sprzedaż bo właściciel stwierdził, że a niech se tam stoi. 

Jak ktoś przyjedzie i cena będzie pasowała to na bank kupi. Moto jest idealne.

Edytowane przez Dziadek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Dziadek napisał:

.... a właściciel jeździł nim głównie w lecie po zachodnich autostradach..,. 

To pewnie wszędzie muchy i komary ... Do tego nieżywe :default_icon_e_wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, Jarek napisał:

To pewnie wszędzie muchy i komary ... Do tego nieżywe :default_icon_e_wink:

Ten motek chyba więcej razy był myty niż jeżdżony :default_icon_e_biggrin: . Koleś kupił do kolekcji zdaje się 1200 adv i też stoi :) To zapracowany człowiek i niema czasu na jazdę. Codziennie ma wielu klientów. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, JacekJ napisał:

Fryzjer?

Nie :default_biggrin: . Ale w pewnym sensie też taką usługę zapewne świadczy :default_icon_e_biggrin: . Może lepiej nie będę zdradzał szczegółów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Dziadek napisał:

Znam ten moto :) powiem więcej nawet na nim się przejechałem. Jak ktoś chciałby jakieś info mogę podejść i się wszystkiego dowiedzieć ode mnie to jakieś 200 metrów :default_icon_e_biggrin: . Nie wiem czy cena jest dobra czy nie, nie mniej jednak ciężko będzie znaleźć taki egzemplarz. Przebieg jest na pewno oryginalny, a właściciel jeździł nim głównie w lecie po zachodnich autostradach. Wspominałem o tym moto Rabemu jak szukał, ale wtedy motek nie był jeszcze na sprzedaż bo właściciel stwierdził, że a niech se tam stoi. 

Jak ktoś przyjedzie i cena będzie pasowała to na bank kupi. Moto jest idealne.

Bellissimo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moim zdaniem cena przesadzona, kupilem mlodszy taniej i w super stanie, dodatki jakich mi brakowalo dalej nie daja ceny 35...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena jak cena . Tak z ciekawości sprawdziłem jak to wygląda u Niemców . Z takim przebiegiem i za mniej jak 30 tysi zlotych nie kupisz. Tylko w Polsce takie cuda, że wszystkie sprowadzone mają 32k km przebiegu i są o 10 tysi tańsze niż na zachodzie. 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli mamy się lepiej niż Niemcy :default_biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
59 minut temu, arthurr napisał:

Czyli mamy się lepiej niż Niemcy :default_biggrin:

No ba ! Nawet u nich kupujemy drożej żeby w kraju sprzedać taniej. I sprzedajemy z żalem :default_icon_e_biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam nie żałuję :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ktoś w Was przy sprzedaży moto stosuje dumping? oj drodzy Państwo kłania się Wam Urząd Ochroni Konkurencji i Konsumentów ze sławetną ustawą o ochronie konkurencji i konsumentów!

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie dumping tylko dopłaty bezpośrednie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×