Skocz do zawartości

Recommended Posts

;) bo kolega wyznaje zasade, że nie warto inwestować w pierwszy motor. lepiej wydać 3-5tyś i kupić taki do obijania na pierwszy raz :D a na kolejny sezon już taki na dłużej. do tego powiedział, że gs nie nadaje się na turystykę :D tylko prawdziwe "turystyki są do turystki" (żeby nie było, to ja go traktuję z przymrużeniem oka) :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba na siłę chce się pozbyć .GS nie nadaje się do turystyki ? :shock: To co się do niej nadaje ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:D bo kolega wyznaje zasade, że nie warto inwestować w pierwszy motor. lepiej wydać 3-5tyś i kupić taki do obijania na pierwszy raz :D a na kolejny sezon już taki na dłużej. do tego powiedział, że gs nie nadaje się na turystykę :D tylko prawdziwe "turystyki są do turystki" (żeby nie było, to ja go traktuję z przymrużeniem oka) :D

A jak umawiał się na pierwszą randkę z dziewczyną, to też dlatego, żeby nie inwestować, tylko, żeby trochę się poobijać, a dopiero na następne wakacje (sezon) poszukałby sobie modelki do lansu na molo. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:D bo kolega wyznaje zasade, że nie warto inwestować w pierwszy motor. lepiej wydać 3-5tyś i kupić taki do obijania na pierwszy raz :D a na kolejny sezon już taki na dłużej. do tego powiedział, że gs nie nadaje się na turystykę :D tylko prawdziwe "turystyki są do turystki" (żeby nie było, to ja go traktuję z przymrużeniem oka) :lol:

A jak umawiał się na pierwszą randkę z dziewczyną, to też dlatego, żeby nie inwestować, tylko, żeby trochę się poobijać, a dopiero na następne wakacje (sezon) poszukałby sobie modelki do lansu na molo. ;)

heheheh :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na szybko, to wygląda dobrze. Żle, że z Gniezna, ale w niedzielę mogę podskoczyć i sprawdzić, obejrzeć i powiedzieć, ale o so hozi. W takim układzie jednak nie będzie mnie na Biedrusku...

To co MeJustine - jechać? Czy ty też jedziesz? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PEWEX

To na melanżu, to było na melanżu brat. Było tak, Monopol Zodiak... ;) :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozmawialiśmy o nim, że drogi. Ale z kolei jak drogi to może dobry? ;)

A poważniej… nie da się więcej powiedzieć, ale za 7 letnie moto trochę dużo - cena jak w Niemczech.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak na szybko, to wygląda dobrze. Żle, że z Gniezna, ale w niedzielę mogę podskoczyć i sprawdzić, obejrzeć i powiedzieć, ale o so hozi. W takim układzie jednak nie będzie mnie na Biedrusku...

To co MeJustine - jechać? Czy ty też jedziesz? :D

Leffku jeśli będzie Ci się chciało podjechać to super. potem można ponegocjować cenę ;)) za tyle bez kufrów to rzeczywiście PEWEX ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak na szybko, to wygląda dobrze. Żle, że z Gniezna, ale w niedzielę mogę podskoczyć i sprawdzić, obejrzeć i powiedzieć, ale o so hozi. W takim układzie jednak nie będzie mnie na Biedrusku...

To co MeJustine - jechać? Czy ty też jedziesz? ;)

ale jeśli masz opuścić zjazd to nie wolno! :D może będziesz miał inną okazję, żeby tam podjechać, nie sądzę żeby on szybko zniknął z alledro...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
http://otomoto.pl/bmw-gs-gs-650-gs-650-gs650-M2811170.html

a jeszcze powiedzcie jak Wam się ten widzi? kolega, który ze mną jeździł oglądać poprzedniego mówi, że ten wygląda ok i żeby jechać oglądać ;/

Szanowne grono się już nad tym moto pochylało i pamiętam, że nie wszystko było takie cacy. Ale to trzeba by powertować tę setkę stron wstecz.

Moto stoi długi czas, jak rozglądałem się w maju to był wystawiony, a cena na pewno nie zmalała, jeśli nawet nie wzrosła ;)

EDIT:

viewtopic.php?f=24&t=2803&p=38376

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
http://otomoto.pl/bmw-gs-gs-650-gs-650-gs650-M2811170.html

a jeszcze powiedzcie jak Wam się ten widzi? kolega, który ze mną jeździł oglądać poprzedniego mówi, że ten wygląda ok i żeby jechać oglądać ;/

Szanowne grono się już nad tym moto pochylało i pamiętam, że nie wszystko było takie cacy. Ale to trzeba by powertować tę setkę stron wstecz.

Moto stoi długi czas, jak rozglądałem się w maju to był wystawiony, a cena na pewno nie zmalała, jeśli nawet nie wzrosła ;)

EDIT:

http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=24&t=2803&p=38376

o proszę, cenna uwaga :D dzięki, może się dokopie :D jakaś data? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to jest taka taktyka handlowa. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a oto co kolega każe mi kupić na pierwszy sezon, żebym się nauczyła jeździć ;)

https://picasaweb.google.com/1173062907 ... 6072142850

MeJustine, nie słuchaj kolegów :D niektórzy doradzą Ci od razu tysiąca :D bo przecież szkoda wydawać na taki, który Ci się zaraz znudzi, inni wcisną Ci takie cuś, jak załączyłas, na szczęście na tym forum doradzają dobrze :D.

Mnie koledzy doradzili harleya sportstera :roll: , dzięki któremu prawie że się zniechęciłam do jazdy w ogóle.

Potem była na szybko honda VTR250 - rzeczywiście idealna na pierwsze moto, ale droga i już nie sprowadzana na polski rynek, poza tym nie nadaje się do turystyki, a potem dosiadłam gsa i powiem szczerze, że 2 poprzednie były stratą czasu. Bierz gsa i już 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kretka: i tak zrobię ;)

czasami mi piszą, a może weź hondę transalp, a może tenerke... tenerka za wysoka a transalp ok 216kg więc za dużo ;D i mam ich z głowy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak, kup co chcesz a i tak za rok stwierdzisz ze zakup był bez sensu i bedziesz szukac czegos innego. Dlatego też uważam że trzeba kupić coś co można później sprzedac. Jak dwa lata temu kupiłem Dakara to myślełem że będę go męczył pare lat. W połowie sezonu miałem go dość, podobie jest z Suzuki które mam teraz. W przyszłym roku będe raczej męczył jakiś inny sprzęt.

Sama zauważyłaś że każdy radzi coś innego. Tutaj zapytałaś co kupić i znakomita wiekszość odpowiedziala kup GS! Jak zadasz to pytanie np na forum Tenery to powiedzą - Kup tenere, nie ma lepszego motocykla! Taka sytuacja będzie się prawdopodobie powtarzac na każdym forum które jest "poświęcone" określinej marce.

Podsumowując. Szukaj motocykla w dobrym stanie, w miarę młodego za dobre pieniadze. Chodzi o to że jak się znudzi to trzeba będzie sprzedać w miarę najmnijszą stratą.

Edit.

Czekam na gromy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze gadasz Pawel :D

Mam tylko jedną uwagę... niektóre motocykle nie nadają się na pierwsze moto, szczególnie w przypadku kobiet, które po pierwsze są niższe, a po drugie mają ciut mniej siły ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×