Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cena si, ale jaki status prawny? ;)

Po drugie - ze zdjęcia na zdjęcie gorzej - na ostatnim nie ma już błotnika z przodu :)

Ale do odważnych świat należy. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo to jest moto DIY :D taki KIT :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I to jest słuszna koncepcja! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby mnie kto zaoferował kompletne pudło części, za pół ceny całości, to też chętnie bym se nówkę złożył :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiedziałem że Deagostini wypuściło miesięcznik z F6650GS Twin do samodzielnego montażu. Widocznie komuś jak zwykle zabrakło cierpliwości tuż przed końcem, kiedy okazało się, że gotowy można było kupić za połowę ceny :) Słuchajcie, wystarczy tylko kupić 3 ostatnie numery archiwalne z chodnicą, błotnikiem i paroma pierdołkami, po jedyne 5000 pln za numer i moto jak marzenie :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówcie co chcecie, jak dla mnie to ciekawostka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba by podliczyć i może wyjść że się opłaci pod warunkiem że sytuacja prawna OK no i że nie ma jakichś wad o których sprzedający nie napisał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może to model 1:10 w trakcie sklejania - złapany z takiej perspektywy, że wygląda jak oryginał?

Ciekawe kiedy ktoś zadzwoni i się dopyta o szczegóły :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzwoniłem przed momentem ale nikt nie odbiera. Łasin to 90 km od Vengosha.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodzwoniłem się :D A właściwie Pan oddzwonił do mnie.

Przekazuje informacje: motocykl z 2010, papiery duńskie, nie odpalany, nie zalewany plynami, stan fabryczny. Pojazd pochodzi z serwisu BMW i był dawcą częsci. Brakuje na pewno tylenego amora i chłodnicy. Co do reszty to trzeba przyjechać i zobaczyć. Sprzedający może zarejestrowac motocykl i sprzedać na polskich tablicach. Cena do uzgodnienia.

I co rysie-pysie? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzwoniłem przed momentem ale nikt nie odbiera. Łasin to 90 km od Vengosha.

Łasin to chyba blisko Dakarowego. Spędzam tam od lat z rodziną wakacje nad morzem. Rzut beretem — mokrym — od Ustronia Morskiego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodzwoniłem się :D A właściwie Pan oddzwonił do mnie.

Przekazuje informacje: motocykl z 2010, papiery duńskie, nie odpalany, nie zalewany plynami, stan fabryczny. Pojazd pochodzi z serwisu BMW i był dawcą częsci. Brakuje na pewno tylenego amora i chłodnicy. Co do reszty to trzeba przyjechać i zobaczyć. Sprzedający może zarejestrowac motocykl i sprzedać na polskich tablicach. Cena do uzgodnienia.

I co rysie-pysie? :D

Ciekawe, ciekawe… :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojazd pochodzi z serwisu BMW i był dawcą częsci.

....

I co rysie-pysie? :D

BUUUUAAAAAHAHAHAHAHAHAAH :D :D :D :D :D Miszcz! no miszcz normalnie!

To co, kto jedzie obejrzeć maszynę?

A może to była atrapa na targi i w silniku nie ma nic!!! pustka czekająca na zalanie płynami :) Jak zalejecie to postawcie na koło i zobaczycie ze płyny wyleją się przez rurę wydechową :D ciekaw jestem co to za cudo :)

a tak przy okazji - do mnie jeszcze pan sprzedawca nie oddzwonił choć tez obiecał :(

Edytowane przez jackx

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BUUUUAAAAAHAHAHAHAHAHAAH :D :D :D Miszcz! no miszcz normalnie!

To co, kto jedzie obejrzeć maszynę?

A może to była atrapa na targi i w silniku nie ma nic!!! pustka czekająca na zalanie płynami :) Jak zalejecie to postawcie na koło i zobaczycie ze płyny wyleją się przez rurę wydechową :D ciekaw jestem co to za cudo :)

a tak przy okazji - do nie jeszcze pan sprzedawca nie oddzwonił choć tez obiecał :(

Jackx jak jestes taki wulgarny i ze wszystkich sie śmiejesz, to się nie dziwię... :mrgreen: :beer: :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gra może być warta świeczki zwłaszcza jeżeli ktoś ma pojęcie o mechanice i da radę poskładać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jackx jak jestes taki wulgarny i ze wszystkich sie śmiejesz, to się nie dziwię... :mrgreen: :beer: :lol:

Uważaj dakarowy, bo nacisnę "Przestań lubić " :D To jak, zakończyłeś sezon, czy podjedziesz do Łasina sprawdzić tą okazje?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważaj dakarowy, bo nacisnę "Przestań lubić " :D To jak, zakończyłeś sezon, czy podjedziesz do Łasina sprawdzić tą okazje?

ok, ok... :lol:

Który to Łasin? ten koło Ustronia Morskiego (+/-) 150km - nie chce mi się :lol: , czy pod Grudziądzem? (xx km) tym bardziej mi sie nie chce) :lol: więc chyba raczej nie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel, nie masz daleko :-) 157 km ;-) To ten pod Grudziądzem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwaga, otrzymałem tel z numeru z 666 na końcu.

  • Po pierwsze to Łasin koło Grudziądza.
  • Motocykl ma dokumenty zakupu z duńskiego salonu - oczywiście po duńsku.
  • Nie był nigdy jeżdżony jako żadne demo itp, w ogóle nie był odpalany.
  • Nie miał wypadku - znaczy nie spadł z tira :) bo przecież nie jeździł to jak mógł mieć wypadek?
  • Mozna nalać paliwa i odpalić silnik, choć właściciel jeszcze tego nie próbował.
  • Pan może podać VIN choć był lekko zaniepokojony moim pytaniem- ale teraz nie ma dostępu do motocykla ;)
  • Właściciel stwierdził, że może go zarejestrować. Powiedziałem, że musi być sprawny do rejestracji, więc sprostował, że oczywiście po naprawie - trochę dziwna propozycja..

Jeśli ten motong odpali, ma dobre papiery i, nie szuka go interpol, to BRAĆ!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widze kolego że kolega zmienił zdanie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najbliżej ma Vengosh z Krzyzakiem. Tyfusy i Krzyżaki moze czas na zmieny? W razie czego Alik z Jarkiem na pewno pomogą poskładać do kupy :D a cała reszta będzie trzymać kciuki :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszzcze są dostępne. Mygosia i MeJustine, wrzuciłem wam wiadomość na PW. ;)

Leffq! jesteś mistrz :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najbliżej ma Vengosh z Krzyzakiem. Tyfusy i Krzyżaki moze czas na zmieny? W razie czego Alik z Jarkiem na pewno pomogą poskładać do kupy :D a cała reszta będzie trzymać kciuki :beer:

A ten znowu swoje..:lol:, i gdzie ja później tym motocyklem wjadę bez amortyzatora :lol:. Tak na serio sprawdzałem na stronie Touratecha i amor ohlinsa do f650gs twin kosztuje trochę ponad 2000 zł. Zdziwiłem się jeszcze bardziej jak zobaczyłem, że do singla jest o ok 1500 zł droższy niż do twina :-?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×