Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale w kołach ma szprychy pospinane TRYTKAMI! widzieliście? To moto musiało mieć ciężkie życie - zakładam, że już się do niczego nie nadaje :)

Oj tam oj tam, ja mojego Gustawa też przed Maroko spięłam trytytkami w szprychach, a wcale ciężkiego żywota nie miał przedtem ani w trakcie ani potem, więc akurat to może nie świadczyć o niczym...

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tam oj tam, ja mojego Gustawa też przed Maroko spięłam trytytkami w szprychach, a wcale ciężkiego żywota nie miał przedtem ani w trakcie ani potem, więc to nie świadczy o niczym

A po co się tak robi? żeby szprychy się nie pogubiły która gdzie i jak w kolejności jak zobaczą takie wertepy jak w Marocco?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po to, żeby jak szprycha pęknie nie opadła i nie zmasakrowała więcej. Po drugie wzmacnia to połączenia między szprychami i usztywnia całe koło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Allegro:

mam do zaoferowania wspaniały motocykl jakim jest BMW F650GS DAKAR rok prod. 2002, w bardzo ładnym malowaniu. Motocykl jest w dobrym stanie wizualnym jak i świetnym stanie technicznym, jest dużo części tuningowych: zawieszenie UpsideDown, podnóżki rally, prowadnik łańcucha i chyba najmocniejszy dostępny na rynku łańcuch, kierownica Magura X-line 28mm, oraz osłony aluminiowe, ABS, Bagażnik, Elektryczny starter, podgrzewane manetki. W tym roku został wyposażony w kufry NOMADA PRO wraz zmocowaniami PRO i stelażem produkcji HOLAN.Do motocykla dodaje drugi komplet kół szosowych (przednie lekko krzywe - takie kupiłem), na których jeździłem po asfaltach. Do motocykla został dołożony system ABS zaraz po zakupie. Motocykl był używany przeze mnie przez 3 lata nigdy mnie nie zawiódł.

Informacje dodatkowe: Bezwypadkowy, Sprowadzony, Zarejestrowany w Polsce

Motocykl do obejrzenia w Kątach Wrocławskich

kontakt: 691332254 lub 607734343

zdjęcia do wglądu:

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-dakar-i1950248312.html

Wygląda na używany zgodnie z przeznaczeniem, doposażony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Allegro:

mam do zaoferowania wspaniały motocykl jakim jest BMW F650GS DAKAR rok prod. 2002, w bardzo ładnym malowaniu. Motocykl jest w dobrym stanie wizualnym jak i świetnym stanie technicznym, jest dużo części tuningowych: zawieszenie UpsideDown, podnóżki rally, prowadnik łańcucha i chyba najmocniejszy dostępny na rynku łańcuch, kierownica Magura X-line 28mm, oraz osłony aluminiowe, ABS, Bagażnik, Elektryczny starter, podgrzewane manetki. W tym roku został wyposażony w kufry NOMADA PRO wraz zmocowaniami PRO i stelażem produkcji HOLAN.Do motocykla dodaje drugi komplet kół szosowych (przednie lekko krzywe - takie kupiłem), na których jeździłem po asfaltach. Do motocykla został dołożony system ABS zaraz po zakupie. Motocykl był używany przeze mnie przez 3 lata nigdy mnie nie zawiódł.

Informacje dodatkowe: Bezwypadkowy, Sprowadzony, Zarejestrowany w Polsce

Motocykl do obejrzenia w Kątach Wrocławskich

kontakt: 691332254 lub 607734343

zdjęcia do wglądu:

http://allegro.pl/bm...1950248312.html

Wygląda na używany zgodnie z przeznaczeniem, doposażony.

Aliku to forumowy od Kapika jest w dziale sprzedam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Allegro:

mam do zaoferowania wspaniały motocykl jakim jest BMW F650GS DAKAR rok prod. 2002, w bardzo ładnym malowaniu.

zdjęcia do wglądu:

http://allegro.pl/bm...1950248312.html

troszkę się spóźniłem

Wygląda na używany zgodnie z przeznaczeniem, doposażony.

I u nas się pokazał

http://f650gs.pl/top...ar-na-sprzedaz/

troszku się spóźniłęm :)

Edytowane przez ZWIERZ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czujne jesteśmy dziewczyny, czujne :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się dzieciom bajki czyta to normlane, że Rodzice zasypiają :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tylko/aż trzy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się dzieciom bajki czyta to normlane, że Rodzice zasypiają :D

to chyba i ja zacznę czytać swojemu bajki bo ostatnio coś nie mogę zasnąć :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to chyba i ja zacznę czytać swojemu bajki bo ostatnio coś nie mogę zasnąć :?

Odstaw ten biały proszek :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, no pogubiłem się, bo Peterka dał nowe zdjęcia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tej F-ki mam rzut beretem jakby co to mogę rzucić okiem,tylko bez jazdy próbnej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I dość niedroga eFka w optycznym „wyplakowanym" stanie:

http://otomoto.pl/bmw-f-M2972368.html

Ale ma wypasiony spoiler na tłumiku ;)

Jedna kwestia mnie zastanawia, zauważyłem, że wiele eFek i GS'ów ma "wysiedziane" kanapy, a obicie się mocno marszczy. W mojej przy 29k mil kanapa była sprężysta, a obicie równomiernie naciągnięte, a to angol i wiadomo, że nie był specjalnie dbany. Tak się po prostu zastanawiam czy to nie wynik zużycia przy większym przebiegu?

W tym przypadku, mniej lub bardziej celowo sprzedawca stanu kanapy za bardzo nie ujawnia.

Edytowane przez rampus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Toto na tłumiku to wydaje mi się jest taka rzeźba ludowa coby sakwy bocznej nie przepalało.Kanapa rzeczywiście jakaś taka pomarszczona.Albo to efekt ,,wysiedzenia'' albo nieudolna naprawa bo oryginał był podarty.U mnie przy zakupie sprzedający od razu poinformował że obicie było wymienione ale robota o wiele lepsza

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

M2972368_4.jpg

ten to chyba jeździł na taksówce w Berlinie czy raczej Rzymie ;-)

Edytowane przez marcinn72

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolor chyba oryginalny jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×