Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak, przyznaję się. Więcej jest warta na części :oops:

Mogłeś chociaż zdjąć kufry i stelaż, na forum pewnie by się ktoś chętny znalazł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kufry wystawiałem już wiele miesięcy temu. Dwóch się o kufry pytało, a jak się dowiedzieli, że jeden zamiast zamka ma blachy i śruby. Po czymś takim stwierdziłem, że nie zostanę z problemem.

Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/bm...1973487862.html

Czy to ktoś z forum? Nick sprzedawcy jakoś mi się kojarzy, ale nie jestem do końca pewien, bom świeży forumowicz :)

Tak, przyznaję się. Więcej jest warta na części :oops:

Masz w tym linku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ponownie co sadzicie o tym?

http://allegro.pl/sh...item=1967333136

Ja byłem i go oglądałem, masz opis gdzieś wcześniej, moto dziwne przejścia miało i pęknięty spaw amorka (uchwyt ośki przedniego koła !!!) zgroza!!! Coś dla samobójcy hehehe. Popękane części ramy pod kanapą znalazłem. Cały malowany, łącznie z lagami. Zostawiłem gościa nawet nie dyskutując o cenie, wtedy chyba ze 14 koła zaśpiewał i jeszcze coś z VIN się nie zgadza. Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

On juz jest z piśćdziesiąty raz, ale gdzieś kiedyś nadziałem się na zdjęcia w sieci (chyba picassa) i ten pasikonik jest własnością jednego łepka, którego chyba laska (jak wywnioskowałem ze zdjęć) jeździ Dakarem po lifcie, albo na odwrót ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MyGosia go widziała i nawet jechała. Pytaj Jej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytam, bo mi konkurencję robi. wg opisu- podejrzanie tani, a wcześniej go nie widziałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan - widziałam i jeździłam.

Jako totalny lajkonik i totalnie subiektywnie i mało technicznie:

Dla mnie nie był sprzęt wychuchany i pewny. Tu cos ulata, tam cos nie działa, tam pipczyk nie działa, tutaj śrubka się odkręca, halogeny ponoć działają, albo nie. Jak ruszyłam, to miałam dziwne wrażenie, że jedzie krzywo - w lewo. Jako totalny lajkonik nie byłam w stanie określić, czy to sprawa banalna [typu krzywo kierownica przykręcona], czy cos poważnego. Silnik - na mój gust chodził bardzo, hmmm..., zamaszyście.

To było moje drugie spotkanie z BMW i pierwsze, które oglądałam pod kątem kupna. Nie zachwycił mnei ani wyglądem, ani stanem technicznym [zadbaniem], więc nie drążyłam.

Może nie był zły, tylko po prostu zaniedbany...

Ps. Wredy był chyba droższy.

Edytowane przez mygosia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Był już kilka razy - może była przerwa w ogłoszeniach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

On juz jest z piśćdziesiąty raz,

photo-352.jpg

Powrót do przeszłości? Piękny avatar :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idealny kolor dla Dakarowego - brakuje jedynie 4x4 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja, jeśli można, wrócę na chwilę do archeo i odkopię wcześniejszy wątek dotyczący Dakara z Zachodniopomorskiego. Ponieważ jestem na etapie poszukiwań dla siebie moto moją uwagę zwrócił właśnie Dakar z Gryfic.

no i nowość na alle....

http://allegro.pl/bm...1884520843.html

Hmm, albo jakiś domorosły tunner albo kilka rzeczy było do zrobienia i zostały pomalowane/zaklejone. Silnik malowany na czarno, naklejki - samoróbki

co prawda aukcja zmieniła adres, który w chwili obecnej wygląda tak: http://moto.allegro.pl/bmw.....i1981515984.html , nie mniej wzbudziła moje zainteresowanie, więc postanowiłem skontaktować się z właścicielem, co by nie trzeba było ze stolicy na darmo taki kawał pomykać. W odpowiedzi otrzymałem garść informacji, z których wynika, że po pierwsze motor pochodzi z UK (co zresztą właściciel opisał w treści akcji), ale po drugie eFka miała ciekawą przeszłość, ponieważ była zakupiona i sprowadzona przez jego znajomą od jakieś ubezpieczalni, jako motor pokradzieżowy, zamki i stacyjka ponoć zostały wymienione na nowe w serwisie w UK.

Przebieg, jak stwierdził właściciel, wydaje mu się że powinien być prawidłowy :) , co prawda ma książkę, ale nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności w transporcie zamokła nieco, przez co jest obecnie mało czytelna...

Sprzęgło zostało wymienione, ponieważ poprzednie się już ślizgało (stare części są do wglądu). Pompa wody również nadawała się ponoć do wymiany. Jedyne co wg właściciela zostało do zrobienia, to wymiana dwóch simmeringów, które nie są już szczelne. Wszystkie w/w naprawy były wykonane w jakimś lokalnym serwisie moto.

Aha, o przewrotkach lub innych "parkietach" nic właścicielowi nie wiadomo.

To tak z grubsza tyle o tej ofercie.

Wypatrzyłem więc chyba przyzwoitą ofertę, co ciekawe również z Zachodniopomorskiego:

lokalizacja: Grzybowo, woj. zachodniopomorskie ul. Tęczowa 4

http://allegro.pl/bm...1934194161.html

Motocykl ładny, ale cena trochę chyba jedna wysoka.. :? czy to nie od nas z forum od koleżanki z okolic Kołobrzegu, a może się mylę :roll:

Co prawda cena już mniej przyzwoita, ale wg tego co widać na zdjęciach, moto dosyć "wylizane" tak jakby szutru nie widziało w ogóle. I mimo, że jak co poniektórzy stwierdzili, że nieco niedoinwestowane, to mimo wszystko chyba warto byłoby spróbować zgłębić temat. Zatem nieco odgrzewam, pytając fachowców, co sądzą o tym sprzęcie? (nawiasem mówiąc, nie skontaktowałem się z właścicielką Bożeną i strzelam, że eFka jest jeszcze w ofercie). Cena niestety nieznacznie przekroczyłaby mój założony budżet, jednak jak miałbym dołożyć 1-1,5k dla sprzętu w lepszej kondycji, to nie miałbym oporów.

Dakarowy snuł jakieś podejrzenia, że to moto koleżanki z forum, czy to faktycznie prawda, ktoś to może w jakiś sposób zweryfikować? Ewentualnie byłbym wdzięczny, jakby ktoś z kolegów/koleżanek zamieszkujących tamte rejona kraju i mógłby wspomóc świeżaka w oględzinach.

W alternatywie pozostaje moto naszego kolegi Filipa:

Jak w tytule. Dojrzałem do zmiany na 800, więc umyłem swojego GSa i szukam mu nowego domu!

Dla zainteresowanych link do aukcji: http://allegro.pl/sh...item=1920564070

Co by jednak nie mówić, to wydaje mi się, że chyba sprzęt Filipa miał nieco ciężej w życiu ;-) , więc "Bożena" jest w moim prowizorycznym rankingu jednak wyżej. Natomiast moto eFka Filipa jest tańsze i na miejscu, co nie jest bez znaczenia, bo na tą chwilę nie mam pomysłu na ewentualne sprowadzenie moto z drugiego końca kraju do stolycy (niesety nie mam auta z hakiem).

A o ile pamiętam, to koleżanka MeJustine ujeżdżała moto Filipa, więc jeśli możesz, to podziel się w kilku słowach wrażeniami z tego spotkania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od d....py strony

ad3)"sprzęt Filipa miał nieco ciężej w życiu" - może i miał, ale Filip tego nie ukrywa, a znany jest że dba o moto jak mało kto, zresztą czytając to forum co nieco o jego motorze możesz się dowiedzieć

ad2) Siostrą Bożeny był niewyszumiany 18latek katujący moto na asfalcie, a te dwie panie wcześniej to jego starsi koledzy ;) (tyle wiemy o jego przeszłości). Motor wygląda za zdjęć dobrze, ale cena.... jak naprawdę stan git to może i warto dać

ad1) wygląda jak podpicowany siep, ale za to z mroczną przeszłością.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chwalipięty ... a dalej można kupić za złotówkę - no może złoty dwadzieścia pięć ;)

Co by nie powiedzieć warty jest takiej ceny ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podbiłem 1500 - kto bogatemu zabroni :mrgreen:

To Zwierz nie podbił, tylko sie tak chwali że podbił :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To Zwierz nie podbił, tylko sie tak chwali że podbił :ph34r:

No k..wa, Paweł, nie po to wódkę pijemy z jednego kielicha żebym Ci się w interesy wcinał :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale ja cie przebiłem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie jak już pisałem w Przywitalni zamierzam kupić Motocykl i tu pytanie czy może ktoś z Was może zna ten egzemplarz ? http://allegro.pl/bmw-650gs-i1979811020.html Będę wdzięczny za opinie i podpowiedzi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×