Skocz do zawartości

Recommended Posts

i jakie wrażenia z jazdy na żółtku? :)

Do MeJustine.

Moto stało, trzeba było je odpalić, sprzedawca odpalił na pych. Po kilku jazdach moto dało się odpalić z rozrusznika. Jazda ok, przyspieszenie ok, dziwnie za sterami, ale ok. Wszędzie wychodzi rdza. Dwa kluczyki, podnóżki kierowcy zdarte, brak przedniego błotnika, Wygląda na jeżdżone przez jednego gościa. mały przebieg i raczej prawdziwy. Cena bez "tłumaczeń dokumentów". W sumie chwilę się zastanawiałem nad zakupem. Bity nie był, nie wygląda, spawy i łączenia, połączenia w oryginale. Więcej na prw. Trudno do gościa trafić Orang. i Plu. prawie nie łapią zasięgu na miejscu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja dzisiaj oglądałem "pomarańczę" bliźniaczkę stonerowej pomarańczy. Tylko przebieg okazało się, że nie 900 km, ale 511 km. Stoi od roku w garażu nie jeżdżona. Cena trochę bolesna, bo 26 tys. a moto golutkie jak noworodek. Tylko GPS-a ma przy kierze i być może GPS byłby w cenie. W niedzielę jak dobrze pójdzie będzie jazda testowa i jeśli zachoruję, to Giselle może trafić na rynek...

W KTM-ie trzeba by jednak dokupić centralny stojak, grzane manetki, wyższą szybę, jakieś stelaże na kufry albo szmaty i prawdopodobnie "uwygodnić" kanapę, bo od samego patrzenia już mnie bolała dupa. Jak to wszystko podsumuję, to robi się ok. 30 tys. zł a to już nieco bolesne. :(

Pomarańcza jednak śliczna i rwie oczy...ale Giselle taka jakby bardziej dostojna...Ot zagwozdka...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
.

W KTM-ie trzeba by jednak dokupić centralny stojak, grzane manetki, wyższą szybę, jakieś stelaże na kufry albo szmaty i prawdopodobnie "uwygodnić" kanapę...

Czyli ujdzie jak się zrobi z niej GSa? :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja dzisiaj oglądałem "pomarańczę" bliźniaczkę stonerowej pomarańczy. Tylko przebieg okazało się, że nie 900 km, ale 511 km. Stoi od roku w garażu nie jeżdżona. Cena trochę bolesna, bo 26 tys. a moto golutkie jak noworodek. Tylko GPS-a ma przy kierze i być może GPS byłby w cenie. W niedzielę jak dobrze pójdzie będzie jazda testowa i jeśli zachoruję, to Giselle może trafić na rynek...

W KTM-ie trzeba by jednak dokupić centralny stojak, grzane manetki, wyższą szybę, jakieś stelaże na kufry albo szmaty i prawdopodobnie "uwygodnić" kanapę, bo od samego patrzenia już mnie bolała dupa. Jak to wszystko podsumuję, to robi się ok. 30 tys. zł a to już nieco bolesne. :(

Pomarańcza jednak śliczna i rwie oczy...ale Giselle taka jakby bardziej dostojna...Ot zagwozdka...

Leff na takim Kacie? :ugeek: Eee chyba nie chcesz sobie zrobić takiego prezentu pod choinkę, co Ty chcesz zaorać Poznań? Wg mnie lepiej pozostań przy Twej Giselle, albo zmień na 8-setkę jak nie masz co z kasą robić, taki Kat to tylko w las :twisted: a nie dla Pana w gajerku od ubezpieczeń :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja dzisiaj oglądałem "pomarańczę" bliźniaczkę stonerowej pomarańczy. (...)

Pomarańcza jednak śliczna i rwie oczy...ale Giselle taka jakby bardziej dostojna...Ot zagwozdka...

No, no... Zależy czy bardziej ma być do jazdy czy do lansu. ;) poza tym jak sobie dodasz te bajery to aż tak drogo nie będzie. Myslę, ze nie trzeba az 4 tys. Moze 1500. Raczej zamaist centralki wolalbym plyte pod silnik. A jako znany minimalista moglbys jezdzic z rogalem zamaiast sakw. Wtedy nie trzeba stelazy. Ponadto jak chcesz miec wielka szybe to moze autobus albo tramwaj? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...taki Kat to tylko w las :twisted: a nie dla Pana w gajerku od ubezpieczeń :lol: :beer:

A to może być właśnie dźwignia reklamy - Leff podjeżdża w gajerku bez ochraniaczy na takim narowistym wścieklaku - a klient patrzy i myśli.. Kurde, ten to musi mieć zajebiste ubezpieczenie :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O to, to, to Jackx! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taaa...garniturek z materiału C-Change, białą koszula z kołnierzykiem z coolmaxu i krawat z polaru. To byłoby to! :lol:

Może i motek jest do lasu, ale z drugiej strony ma lampę, kierunkowskazy, i nawet światło stopu.

Zaletą w stosunku do Giselle jest waga. Poważną wadą mały zbiornik paliwa i większe niż u mojej Ślicznotki zużycie paliwa.

Z drugiej strony zaletą "pomarańczy" jest możliwość sprytniejszego przemykania w mieście i mniejszy ból głowy w razie gleby poza asfaltami.

Rogal na zadzie jakoś do mnie nie przemawia, ale może najpierw musiałbym spróbować jak to się je. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ad rem:

wypasiona Gilejza:

http://allegro.pl/sh...item=1955492501

Wyjątkowa oferta dla niewysokiego jeźdźca.

(Choć ja mam 180cm wzrostu i miąłem naprawdę super fun z jazdy, wyjaśnienie poniżej)

Model : BMW F650GS

zwracam uwagę, że od 2008 ten model ma pojemność 800 cm3 i dwa cylindry

(a nie jak poprzednik 650cm3, jeden cylinder)

Moc : 52kW / 71 KM

Rok Produkcji : 2008

Przebieg : 20.500 KM

Kolor : niebieski / błękitny

Pełna specyfikacja : http://www.rider.com...pl,bmw-f-650-gs

Opis testu : http://www.motocykl-...W_F_650_GS_2009

Motor firmowo zamówiony w BMW z zestawem obniżającym. W jego skład wchodzi obniżone zawieszenie (nie ściśnięte zawiasy czy inne patenty, ale niższe amortyzatory przód i tył - firmowe BMW) orazniskie siedzenie. Dzięki temu jego wysokość to 765mm. Jest to w kategorii tzw. „Small Adventure Tourers” najniższy możliwy moto w porównaniu do konkurencji tj. Suzuki V-Strom, Kawasaki Versys i Honda Transalp. Jednym słowy gratka dla niewysokiego jeźdźca – koniec z tańczeniem na palcach i glebach parkingowych bo zabrakło paru cm żeby się podeprzeć. Od 2 lat nie widziałem takiego na Allegro czy też OtoMoto, więc wyjątkowa oferta.

Motor dobrze znany serwisowi BMW Inchcape Wrocław bo tam był serwisowany (książka serwisowa). Na życzenie kupującego możliwość wglądu w historie serwisu. Po gwarancji serwisowany w serwisie Brados BMW Wrocław. Dzięki uprzejmości serwisanta Pana Artura, podaję telefon do niego w przypadku pytań - kom. 727526570.

Wyposażenie oryginalne BMW zamówione przy zakupie motoru:

ABS z możliwością wyłączenia 2.650 PLN

Czujnik ciśnienia opon RDC (rzadkość w tym modelu) 790 PLN

Komputer pokładowy (pełny) 560 PLN

Podgrzewane manetki 760 PLN

Białe kierunkowskazy 140 PLN

RAZEM 4.900 PLN

(ceny podaje takie jak były w BMW w chwili gdy kupowałem moto 2009 r. obecnie są sporo wyższe – kurs EUR)

Dodatkowe wyposażenie (podaje ceny zakupu po rabatach, które mam w Moto Akcesoria i w Touratechu)

Wydech Remus Hexacone tytan i karbon najlżejszy i najdroższy :) ale jak brzmi ! 2.200 PLN

Gmol – produkcja Hepco & Becker dla Wunderlich 600 PLN

Płyta mocowania TopCase/ kufer centralny (najnowszy model / aluminium) – H&B 175 PLN

TopCase/ kufer centralny Hepco & Becker model Gobi pojemność 42 litry 807 PLN

Oparcie dla pasażera - Hepco & Becker 100 PLN

Poszerzenie pedału hamulca – Touratech 94 PLN

Szyba przednia wysoka wygoda i komfort podróży– Wunderlich 470 PLN

Płyta / osłona silnika (od spodu) – Touratech 347 PLN

Osłona dłoni / Handbary – Touratech 303 PLN

Osłona pięty / kostki pasażera z karbonu – Touratech 216 PLN

Osłona zbiorniczka płynu hamulcowego na kierownicy – Touratech 56 PLN

Uchwyt GPS Garmin Zumo 500 / 550 – mocowanie centralne jak w Touratech – ok. 200 PLN

(wykonane we własnym zakresie część stalowa)

RAZEM 5.568 PLN

Akumulator wymieniony 04.2009 (poprzedni właściciel chyba dopuścił do całkowitego rozładowania w zimie, czym go skutecznie załatwił. Wymiana gwarancyjna)

Układ napędowy wymieniony przy przebiegu 13.500 km – akcja serwisowa BMW, więc kupujący dostaje spokój z napędem na wiele tysięcy kilometrów.

Klocki hamulcowe przód wymienione przy przebiegu 13.800km

Motor jest w stanie idealnym. Nie zaliczał żadnych ślizgów czy wypadków. Kupujący znający się na rzeczy z pewnością to potwierdzi, bo nie da się tego ukryć przed wprawnym okiem. Nic nie było malowane – wszędzie oryginalny lakier itp. Kupujący dostaje oryginały f-ry za przeglądy i dodatkowe zakupy wyposażenia. Motor pochodzi od dbającego właściciela, nie od handlarza. Oczywiście jest zarejestrowany (a koszt rejestracji to kolejne 500-600 zł). OC opłacone na kolejne 6mcy. Zapraszam do obejrzenia we Wrocławiu.

Jeśli uważasz, że cena jest za niska lub za wysoka, daj znać zawsze można porozmawiać, ale porównując do innych aukcji pamiętaj o 5500zł wydanych na bardzo użyteczne i stylowe dodatki np. Tłumik Remusa – szeroko chwalony na forach za jakość wykonania, dźwięk i poprawę mocy. Ponadto, jak podano powyżej został bogato wyposażony przez BMW „na starcie”.

Na zdjęciach jest pokazany deflektor na przedniej szybie oraz firmowy plastikowy uchwyt do GPS’a , których to elementów nie sprzedaję.

1955492501_1

1955492501_2

1955492501

1955492501_3

1955492501_4

1955492501_5

1955492501_6

---

No Leffku trudno będzie Ci sprzedać Gizelkę w tej cenie jaka Ci się marzy :( - skoro takie motki chodzą w tej cenie ;)

Edytowane przez alik
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, wiem, ale za 24 tys., to raczej swojego nie oddałbym. Jak znam życie, to może skończyć się tym, że będę jeździł Giselle jeszcze przez wiele, wiele lat. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno dodatki na to też wpływają.

Tak, tak, głównie dywaniki w kufrach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam, pomieszałem, myślałem, o dodatkach z tego, ale przy roczniku widzę, że jest za pół-darmo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Justyna, no cóż cena taka jak za zadbany w Niemcowni. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z włoskiego jebaja przypadków kilka : http://www.ebay.it/i...=item3a6d15c095 Zastanawia mnie przebieg.Tam też kręcą ??? :shock: :D i jeszcze jeden http://www.ebay.it/i...=item2316811ea5 :?: :?: Tu trochę tańszy http://www.ebay.it/i...=item43ab394ec8 i jeszcze tańszy http://www.ebay.it/i...=item3a6ce0deb2 I duże zwierzę http://www.ebay.it/i...=item2c60fabe81

Edytowane przez mirek2404

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z włoskiego jebaja przypadków kilka : http://www.ebay.it/i...=item3a6d15c095 Zastanawia mnie przebieg.Tam też kręcą ??? :shock: :D

Kręcą liczniki jak makaron :)

BTW: wie ktoś skąd biorą się włoskie motki sprawne techniczne ale bez możliwości rejestracji???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

UWAGA !!!!

To jakiś wariat !!!

próbowałam go przekonać do obniżenia ceny jakiś miesiąc temu, ale nawet nie chciał o tym słyszeć :) powiedział, że mu nie zależy i może sobie stać u niego. no to niech mu stoi ;}

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postoi,postoi i będzie chciał wepchnąć byle gdzie i wtedy opadnie :lol: cena znaczy

Edytowane przez mirek2404

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kręcą liczniki jak makaron :)

BTW: wie ktoś skąd biorą się włoskie motki sprawne techniczne ale bez możliwości rejestracji???

Pewnie nie wszystkie ale z garażu Włocha bez jego wiedzy?

Jeden już był kiedyś taki KTM na allegro :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×