Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kup moto i poszukaj ocieplanego garażu. Masz od razu z głowy problem bezpieczeństwa motka, tani nocleg, nie ma problemu wąskich drzwi. Wstawisz kanapę, kozę, raz na kilka dni wpadniesz do przyjaciółki i problemy z głowy. :)

alik, to nie takie łatwe w wawie z garażem, zwłaszcza jak się wynajmuje pokój :) a co do kupna, to prócz Filipowego Gs'a nie widzę od dłuższego czasu nic ciekawego (rocznik ok 2004-2006). mój ulubieniec z Rybnika zniknął niestety... a styczeń tuż tuż.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurde, dobry pomysł! ale właśnie znalazłam nice pokój i jest miejsce na parkingu, osiedle zamknięte,,, niestety targówek, ale osiedle nowe i wygląda super. no cóż :) grunt, że jest

Jak osiedle zamknięte, to i problem mniejszy. :) Kup kondoma na motka (mają jakieś fajne ceny w Moto-Akcesoriach) i na zimę będzie w miarę osłonięty od bezpośredniego wpływu czynników pogodowych. :D

Wyjdzie na pewno taniej niż wynajem garażu. Są jeszcze 4 opcje, oprócz kondoma.

1. Na zimę zawieź motek do Elbląga (masz 100% pewności, że nie będzie dawał :lol: )

2. Pogadaj z Fusem albo Inchcape albo Bavaria Motors, żeby ci przechowali maszynkę do wiosny.

3. Jak jużkupisz, to pogadaj ze sprzedawcą, żeby moto przechował do wiosny.

4. Zagadaj z jakimś forumowym warszawskim lokalesem, żeby moto ci przechował. :) Może Jolkary, może Stoner, może Jasinek, MTBIker...dużo ich tam. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak osiedle zamknięte, to i problem mniejszy. :) Kup kondoma na motka (mają jakieś fajne ceny w Moto-Akcesoriach) i na zimę będzie w miarę osłonięty od bezpośredniego wpływu czynników pogodowych. :D

Wyjdzie na pewno taniej niż wynajem garażu. Są jeszcze 4 opcje, oprócz kondoma.

1. Na zimę zawieź motek do Elbląga (masz 100% pewności, że nie będzie dawał :lol: )

2. Pogadaj z Fusem albo Inchcape albo Bavaria Motors, żeby ci przechowali maszynkę do wiosny.

3. Jak jużkupisz, to pogadaj ze sprzedawcą, żeby moto przechował do wiosny.

4. Zagadaj z jakimś forumowym warszawskim lokalesem, żeby moto ci przechował. :) Może Jolkary, może Stoner, może Jasinek, MTBIker...dużo ich tam. ;)

na zime ma gdzie stac ;) piękny parking w pracy :D całkowicie for free!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, a na osiedlu masz zamknięte wrota, więc siła spokoju. Poza tym i tak w sezonie będziesz zapodawać na 2oo więc problem nie istnieje... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ST, czyli jest niższe, no i dodatkowo małe kółko z przodu. Kanapa jakaś niska, jeśli masz 1,70 i okolice to będzie Ci OK. Natomiast wyższym osobom raczej bym nie polecał tej wersji - mało wygodnie będzie z ugiętymi kolanami.

Sam silnik wygląda na czysty, motek też. Przebieg ok. 40 tys. przy 12 letnim motku trochę mało prawdopodobny. Moto chyba z Niemiec, więc może nie kręcony licznik? Trzeba zobaczyć, przejechać się, poszukać luzów, patentów i zbijać cenę jak pasuje. Powodzenia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BMW dla kobiety, 175 cm wzrostu, dzwoniłem, rozmawiałem, niby wszystko ładnie itd, myślę, że i tak będzie wygodniejsze od CB 500 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

uprzedziłes mnie Aliku 8-)

Daniel, czyzbyś wpisywał w wyszukiwarke allegro hasło 1200 zamiast 650? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel, czyzbyś wpisywał w wyszukiwarke allegro hasło 1200 zamiast 650? :D

Taaa... pomarzyć dobra rzecz.. nie teraz niestety :) , a wrzuciłem bo cena chyba nawet przystepna, ciekawe jak w realu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mialem dwa angole i nie bardzo wiem co masz na myśli. Że niby są gorsze? Wolnejsze?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mialem dwa angole i nie bardzo wiem co masz na myśli. Że niby są gorsze? Wolnejsze?

Mają kierę po prawej stronie.... :lol:

Albo z prawej strony mają nóżkę bardziej. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz kiedys dyskutowalem z kims na ten temat, nie rozmumiem podejscia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, jest prawda czasu i prawda ekranu, prawda...? :D

Jeden ma takie doświadczenia, drugi inne i wot cała zagwozdka. :)

W UK i wew Italii można kupić doskonały motek, ale ponoć generalnie spotyka się maszyny niekoniecznie zadbane.

Wieści gminne są różne: poprzeczne i podłużne. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz kiedys dyskutowalem z kims na ten temat, nie rozmumiem podejscia

Ja nie dyskutuję i w tym przypadku też nie rozumiem - jestem z Tobą :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że z motocyklami z UK i z Włoch jest trochę jak z Włoszkami i Brytolkami po rozwodzie.

Włoszki mogą być, mimo upływu lat, wciąż piękne, ale wszyscy wiedzą, że to niewiasty nieco szalone i temperamentne, a po rozwodzie to już strach się bać. :D

Angielki po rozwodach są z reguły słabo zadbane, grube i tylko Triny i Suzannah mogą im jeszcze jakoś pomóc. Zawsze jednak może trafić się taka Cheryl Cole, a wtedy nikt mi nie powie, że używki (rozwódki) z UK są słabe. :)

Paweł trafił 2 x Cheryl Cole. :lol:

To w takim razie dla Pawła...

Edytowane przez leff

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pierdziu, Leff, czegoś Ty się znowu na żarł? Chyba byłes u Bajera :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie byłem, ale jadłem kuraka w jakichś włoskich ziołach... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty to wyjątek jesteś Pawel, bo wszyscy inni nalegają, żeby przywieźć na Zlot, tyle tego mięsa ile się tylko da. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Waham się między LSD a Absyntem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×