Skocz do zawartości

Recommended Posts

Alik tego twojego C2 to wytargales za na prawde grosze! :shock: teraz obserwuje kilka aukcji i nizej 120-130 juro nie schodza! :? Wiec chyba dobra opcja jest troche dorzucic i miec nowke 8-) Raz na 3 lata mozna sie szarpnac na 1000 :-P Schubi to schubi :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Caberg znaczy...

a czym on się od Kondy różni? poza ceną... jeśli taka sama skorupa to będzie mało przewiewny, wiem bo mam Kondę, poza tym w miare ok za ta cenę (o cenie Kondy mówię/piszę)

znaczy - Caberg :beer:

rożni się wagą Konda 1750g Duke 1550g, poprawioną wentylacją - Duke ma przemodelowane co zresztą widać wloty powietrza(góra kasku),

Jak wiadomo pasowanie wązne. Jednak Conda to Conda a C2 to C2… Jak ma być to nie będzie przynajmniej Schuberth. ;) 200 więcej i będziesz zadowolony. Poza wielkością, proszę Króla Apsika. ;)

wiem wiem, że Schuberth to Schuberth, ale jest cięższy o 200g i nie ma pin locka, i szczęka nie trzyma się w pozycji otwartej w taki sposób, który by umożliwiał jazde...

Edytowane przez klansman

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eee… to jakiegoś innego Schubertha oglądałeś ;) - moja trzyma się bez większych problemów.

Czy wagę sprawdzałeś na wadze czy uiwerzyłeś producentowi? Ja sprawdziłem ;)

W Schuberthach są pinlocki albo ichni anti-fog - do wyboru. Są nawet deflektory oddechu dla Leffa, który ma jak napisał koński oddech i mu paruje szybka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik tego twojego C2 to wytargales za na prawde grosze! :shock: teraz obserwuje kilka aukcji i nizej 120-130 juro nie schodza! :? Wiec chyba dobra opcja jest troche dorzucic i miec nowke 8-) Raz na 3 lata mozna sie szarpnac na 1000 :-P Schubi to schubi :twisted:

Czekałem na niego z pół roku. Raz na jakiś czas trafia się okazja, ale zazwyczaj czarne, szare… Białe są bardzo rzadko. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdby ktoś potrzebował to może się przydać przy kupowaniu motka:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2165589793

Pomiar komputerowy geometrii ramy.

USŁUGA POMIARU GEOMETRII RAMY/PODWOZIA MOTOCYKLA

Jako jeden z niewielu serwisów w Polsce dysponujemy zaawansowanym optycznym systemem do pomiaru geometrii ram motocyklowych.

1.jpg

Mega-m.a.x. firmy Scheibner wykonuje pomiary w przestrzeni 3D za pomocą kamer czułych na podczerwień a także przy pomocy lasera co w efekcie daje możliwość szybkiego sprawdzenia czy wymiary pokrywają się z danymi fabrycznymi w granicach dopuszczalnych odchyłek. Obliczeń dokonuje dedykowane oprogramowanie i porównuje wyniki z wewnętrzną bazą danych obejmującą prawie 100% seryjnie produkowanych motocykli w tym BMW (zawieszenie Telelever, Paralever i Duolever) oraz Harley-Davidson. Większość motocykli nie wymaga nawet demontażu owiewek ani innych części, wystarczy tylko dostęp do osi wahacza tylnego oraz półek przedniego zawieszenia lub główki ramy jako punktów kontrolnych. Jesteśmy w stanie zmierzyć zarówno motocykl jak i samą (gołą) ramę. Dzięki współpracy z producentem systemu pomiarowego możemy mierzyć nawet pojazdy które nie występują w bazie danych, ponieważ oprogramowanie jest ciągle rozwijane. W przypadku motocykli customowych budowanych indywidualnie istnieje możliwość wykonania pomiarów i zapisania ich jako dane referencyjne dla późniejszego wykorzystania. Pomiary są niezwykle precyzyjne i powtarzalne, a do tego zawsze potwierdzone wydrukiem certyfikowanym.

Serwis Motorland, Wrocław.

Podobne usługi świadczy w Poznaniu, Honda Karlik w Baranowie. Pracownicy znają się na rzeczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pod Lesznem jest firma która prostuje ramy motocyklowe więc pewnie już ten sprzęt koleś posiada.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobne usługi świadczy w Poznaniu, Honda Karlik w Baranowie. Pracownicy znają się na rzeczy.

o tak... Alik ich przepytał wnikliwie ;-)

zreszta rama pomiarowa też scheibner'a

Edytowane przez Marcin N72

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bartek... cena będzie rewelacja jak spadnie poniżej 200jurków... a uwierz mi ze potrafi... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny artykuł w motocyklu :-D

image001525_pg1.jpg

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe, gazata wychodzi pomiędzy 10 a 14 każdego miesiąca czyli w przyszłym tygodniu będziesz miał okazję kupić noiwy numer :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam ichniejszy pas nerkowy - jest grubszy i szytwniejszy, niż neoprenowe "jelitka" w podobnej cenie [np. Louisa].

:-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tego nie napisał. Wejdź i spytaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam tam konta ;-) stelaza bocznego w sumie tez. A cena raczej za jeden ;-)

Edytowane przez Marcin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×