Skocz do zawartości
Wsitek

Naklejki na motory, dowolny projekt, tanio

Recommended Posts

Widzę, że chandra jesienna wiekszości się udzieliła :beer: Trzeba iść na spacer wieczorny, jakieś pifffko i to mija. 8-) . Wiadomo, że dopiero z czasem :drinkbeer: Pozdawiam i życzę miłego dnia :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Jarkiem sytuację udało nam się wyjaśnić.

Chciałbym go tutaj również przeprosić za moje wypowiedzi które go uraziły a które były wynikiem tego iż po prostu źle odebrałem jego post. Niestety pisanie na forum budzi czasami niejasności czy dwuznaczne sytuacje. Cieszę się że sytuacja została wyjaśniona.

Więc przepraszam Jarku mam nadzieję że urazy nie żywisz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mówi przysłowie: co cię nie zabije to cię wzmocni ;)

PW to dobra rzecz , a jak się jej użyje to działa cuda :)

Na niedzielę mamy pokój ;) - o jakim urazie mówisz :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uffff. No jak dobrze, że w końcu wszystko sobie wyjaśniliście i to napięcie z naszego forum zniknęło :D

Przyznajcie sobie sprawiedliwie rację, że nikt nie miał do końca100% racji i pomyślcie o zlotowym browarku przy ognisku :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uffff. No jak dobrze, że w końcu wszystko sobie wyjaśniliście i to napięcie z naszego forum zniknęło :D

Przyznajcie sobie sprawiedliwie rację, że nikt nie miał do końca100% racji i pomyślcie o zlotowym browarku przy ognisku :beer:

Jackx - nie zaczynaj, a raczej kup nam po stosownej nalepce ;) :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jackx - nie zaczynaj, a raczej kup nam po stosownej nalepce ;) :lol:

Kupie wam 2 flaszki do bruderszafta :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupie wam 2 flaszki do bruderszafta :D

Dobrze że wódka nie jest w czopkach :-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieję że na zlot uda mi się dojechać i poznać towarzystwo :)

I my też tają nadzieję mamy :) Wtedy najlepiej i najszybciej wyjaśnia się wszelkie wątpliwości. Tylko do tego czasu możesz popracować nad statystyką, żeby w Twoim profilu nie było - 90% postów w "Naklejki na motory, dowolny projekt, tanio" :) zdrówka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Przywitalni byłeś? :D

Gdzie się podział Dakarowy? :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Przywitalni byłeś? :D

Gdzie się podział Dakarowy? :beer:

Był, byl :D

higieniści :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pierdzielę, ale rozwój wydarzeń :mrgreen:

Czytałem te 6 stron jak Dana Browna, z zapartym tchem :twisted: już myślałem, że będzie jakieś morderstwo, albo chociaż pobicie, a tu znowu DUPA blada - pogodzili się :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pierdzielę, ale rozwój wydarzeń :mrgreen:

Czytałem te 6 stron jak Dana Browna, z zapartym tchem :twisted: już myślałem, że będzie jakieś morderstwo, albo chociaż pobicie, a tu znowu DUPA blada - pogodzili się :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

E tam - zwrot akcji jest potrzebny :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stwierdziłem, że już czas :)

Kwestię tego czy te naklejki robię charytatywnie czy za zwrot kosztów czy może z zarobkiem uważam za niewymagającą komentarza - kwestia względna. Dodam tylko, że zarobek jest symboliczny (powiecie - kwestia względna:) ).

Staram się nie zaśmiecać forum, za brak szybkiego przywitania się żałuję - przywitanie miało miejsce dużo później niż post informujący o możliwości zamówienie naklejek.

Nie uważam też, że uprawiam agresywny handel czy coś w tym stylu - podałem dane kontaktowe, regularnie odbieram wiadomości na PW, mailu, gg i pod telefonem - staram się dbać o to by nie odświeżać wątku sztucznie poprzez pisanie "Hej pamiętacie mnie - mam EKSTRA NAKLEJKI - dzisiaj wyprzedaż świąteczna! Dorzucam Mikołaja z czekolady!" ;).

Pozdrawiam wszystkich czynnie udzielających się, macie mój naprawdę szczery szacunek za zaangażowanie i powagę z jakim traktujecie Wasze forum i temat ukochanych maszyn.

PS. Fajny nowy wygląd forum :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Wsitek!

Niektórzy z nas korzystają z Twoich usług - nie słyszałem też o jakiś problemach związanych z tym co robisz. Z tego, co wiem dobrze wykonujesz swoją pracę, a za pracę należy się wynagrodzenie. Z wynagrodzenia można zrezygnować, ale to jest indywidualna decyzja każdego. W komunikacji pisanej często idziemy na myślowe skróty i to czasem powoduje jakieś zgrzyty, ale mam nadzieję, że wszystko już się wyprostowało i nie ma co patrzeć wstecz. Fajnie by było jakbyś częściej bywał tutaj z nami, czasem pożartował, a czasem podzielił się doświadczeniem, ale to nie jest jakiś wymóg - jak będziesz robił dobre nalepki to wieść o Tobie i tak się rozejdzie - bo zadowolony klient to najlepsza reklama ;) - tak samo jak będą one złe, ale lepiej rób dobre :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wsitkowi jestem winien przeprosiny - przepraszam.

Z Arkiem mam nadzieję pogadać na Zlocie. A potem może nawet wspólnie się napić. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wsitkowi jestem winien przeprosiny - przepraszam. Z Arkiem mam nadzieję pogadać na Zlocie. A potem może nawet wspólnie się napić. ;)

No, no, Ty za dużo na tym zlocie nie pij, bo mamy trasę do pokonania po zlocie :-D a na kacu się niefajnie jeździ po Jeuropie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w sprawie takiej technicznej, bo widze, ze moje naklejki w paru miejscach delikatnie sie odklejają. Są to same koncowki literek, gdzie powierzchnia kleju jest juz minimalna. - jak zabezpieczyc takie naklejki? Cos mi sie obilo o uszy, ze po prostu pokrywa sie to bezbarwnym i juz. Bo najprosciej to zamowic naklejke nie wycinana na ploterze ale drukowana na folii samoprzylepnej i wtedy jest spokoj, ale to dosc drogo wychodzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tyle ze np. srebrny wtedy odpada.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Narożniki można zabezpieczyć kroplą lakieru bezbarwnego. Takie sztuczki robiłem z literami na przedniej szybie w moim zajebistym red maluchu wieki temu. Chodziło o to żeby wycierczki nie odrywały folii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×