Skocz do zawartości
evita

Zamierzam kupić moto... i potrzebuję przymiarki.

Recommended Posts

Mało oryginalna podpowiedź - Jedź do salonu BMW we Wrocławiu może mają (a powinni) nowy model G 650 GS - to jest prawie to samo. Wysokość siedzenia jest taka sama.

Byłam jakiś czas temu. Nie mieli. Jedyny który był, był już sprzedany i nie można go było "dotykać".

Kilka tygodni w Nowym Tomyślu - Pawelec - mieli jako demo.

Hehe, niezłe rady ;-)

W ten deseń to mogę teź podpowiedzieć, że w Monachium w BMW Welt stoi trochę tego - można macać, siadać - 1000RR, HP2, 1200LT, 1600GTL, 1200GS, 1200R, G650, F800GS i K1300R (ten ostatni to jest sprzęcior... ;-))

pozdrawiam z wygnania ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem Yamahę Virago 535 - to bardzo niski motorek, ale oprócz wygodnego trzymania moto pomiędzy nogami na postoju nic innego nie było fajne. Niby małe i niskie ( polecane dla początkujących ) nie prowadziło się dobrze, stabilnie i bezpiecznie. Zamieniłem Virago na eFkę i zupełnie inna bajka. Jak przełamiesz opór i stres pierwszego kontaktu to powinno być naprawdę OK! Raczej nie podejmuj decyzji na podstawie tylko siedzenia - to bardzo złudne odczucie. Na moto się jeździ, a nie przepycha nogami, ale decyzja oczywiście należy do Ciebie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe, niezłe rady ;-)

W ten deseń to mogę teź podpowiedzieć, że w Monachium w BMW Welt stoi trochę tego - można macać, siadać - 1000RR, HP2, 1200LT, 1600GTL, 1200GS, 1200R, G650, F800GS i K1300R (ten ostatni to jest sprzęcior... ;-))

pozdrawiam z wygnania ;-)

Trzeba było to zrobić. Jak dziewczyna pisze, że wyjeżdża z Wrocławia to nie będę jej pytał dokąd. Może będzie gdzieś w okolicy i skorzysta z podpowiedzi bo jakoś koledzy z Wolnego Śląska się nie podstawiają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miałem Yamahę Virago 535 [..]

Jechałam kilka "metrów" - ten typ mnie nie przekonuje i na pewno nie kupię niczego w tym stylu. Ja choruję na F650GS od miesięcy i nie wyobrażam sobie, żebym miała decydować się w przyszłości na coś innego. Może nawet dam radę z F800GS, kto wie.

A teraz po prostu szukam czegoś na 1-2 sezony. A może wrócę do Hiszpanii i wtedy sezon będzie oznaczać 350 dni w roku i motocykl zmienię po pierwszym roku... nie wiem... Tak czy owak chcę się przymierzyć do tego, co zamierzam kupować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ten deseń to mogę teź podpowiedzieć, że w Monachium w BMW Welt stoi trochę tego - można macać, siadać - 1000RR, HP2, 1200LT, 1600GTL, 1200GS, 1200R, G650, F800GS i K1300R (ten ostatni to jest sprzęcior... ;-))

Tak tak, zaraz się zbieram na pociąg do monachium :D:);)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LOTem bliżej. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak tak, zaraz się zbieram na pociąg do monachium ;):);)

a tak na serio to po 22.VII mogę ew. zaoferować przymiarkę do f650cs.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy się kobieta o kamiennej twarzy działa na męską część tego Forum ;)

Wszyscy chętni do pomocy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już dwa razy mnie tu wspomnieli, więc się włączam do dyskusji.

1. Mam 158 cm i rozmiar 32/34. Coś jeszcze dodać ;) ?

2. Właśnie wróciłam do normalnego amortyzatora, bo wkurzało mnie zaczepianie " podwoziem" o krawężniki. Czyli 3 cm do góry

3. mam butki wersja lejdis, dzięki którym jestem jakies 5 cm wyższa oraz obniżoną kanapę(ze 2 cm mniej). Jak się dobrze umoszczę na kanapie, to prawie całe stopy mam na ziemi.

4. Chwilowo śmigam GSem za granicą, ale po 18stym zapraszam do Zielonej Góry na przymiarki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaga, Ty w Hameryce na moto jesteś...?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie w Europie ;) Hameryka w sierpniu dopiero ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dałabym, dała do przymiarki moje moto:) ale akurat parę dni temu wyjechałam na mojej F650 ST do Kostrzyna n.O i termin powrotu do Wrocławia bliżej nieokreślony. Ja mam jakieś 172cm i spokojnie sięgam całymi stopami ziemi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tropicielko, może w sierpniu powtórzymy rzepińskie spotkanie? ;)

Może tym razem w Kostrzynie albo i gdzie indziej (do wyboru). Jak tam miewa się twoja przyjaciółka?

;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Większość wakacji i tak zamierzam spędzić w Poznaniu więc myślę, że jak powtórka to właśnie tam w Twoich stronach ;)

Moja przyjaciółka eFka? czy Brunetka? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jola (JolKar) jeżdzi na abniżanym F650GS i uważam, że świetnie razem wyglądają 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie się przekopałam przez wiele postów na forum i natrafiłam na ten :D

Miło powitać na forum nową kierowniczkę :D

Ja mam 162cm wzrostu i nie jestem sztangistką ;) .Kupiliśmy z mężem motocykl, który miałam dać radę oswoić - F650GSa. Zupełnie przypadkowo natrafiliśmy na model z obniżoną kanapą i tylnym niskim amortyzatorem (laidis).

Pierwsze moto, świeżo po kursie, żadnego doświadczenia (nawet jako pasażer) oprócz kursowej Yamahy YBR 250.

Pierwsza jazda - dopiero po zakupie ;) Wydawał mi się ogromy! Miałam wrażenie, że jestem do niego za krótka! Pierwszy skręt w prawo i gleba :roll: Nie umiałam go jeszcze wtedy podnosić. Ale niezrażona pojechałam później jako pasażerka na pusty parking i tam sobie do woli potrenowałam. A już miesiąc później pojechałam nim z Warszawy na nasz Zlot pod Trójmiasto :lol: Ostatnio wymieniliśmy amortyzator na normalny i jest super!

Jeśli dosięgasz stopami na GS800, to pewnie dasz i na tym radę :D Bawarka śmiga bez problemu :D

Jola

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Większość wakacji i tak zamierzam spędzić w Poznaniu więc myślę, że jak powtórka to właśnie tam w Twoich stronach :D

Moja przyjaciółka eFka? czy Brunetka? ;)

Nie pamiętam dokładnie czy eFka, czy Brunetka, ale nieźle nawijała i lubi taplać się na moto w błotku. :D

Jeśli większość wakacyjnego czasu spędzasz w Poznaniu, to proponuję sierpień. Zaraz wyjeżdżam na zasłużony urlop i wracam za 2 tyg. Odezwę się ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
(...) więc myślę, że jak powtórka to właśnie tam w Twoich stronach ;)(...)

(...) Brunetka, (...)nieźle nawijała i lubi taplać się (...) w błotku. (...)

...takie tematy to może załatwiajcie na PW :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miałem Yamahę Virago 535 [..]

Jechałam kilka "metrów" - ten typ mnie nie przekonuje i na pewno nie kupię niczego w tym stylu. Ja choruję na F650GS od miesięcy i nie wyobrażam sobie, żebym miała decydować się w przyszłości na coś innego. Może nawet dam radę z F800GS, kto wie.

Jeśli chcesz się przymierzyć do F650GS, nie ma problemu, daj znać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ups, to prywatny wątek. Już sobie idę...

Przepraszam!

tu nie ma nic prywatnego, tu "wszystkie dzieci nasze są" :) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani, ja dopiero wracam do świata żywych - nie było mnie przez ostatnie kilka dni. Jutro lecę do Zaragozy na tydzień i po tym tygodniu będę mączyć o te przymiarki, o ile wrócę z odpowiednią gotówką...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Większość wakacji i tak zamierzam spędzić w Poznaniu więc myślę, że jak powtórka to właśnie tam w Twoich stronach :(

Moja przyjaciółka eFka? czy Brunetka? :)

Nie pamiętam dokładnie czy eFka, czy Brunetka, ale nieźle nawijała i lubi taplać się na moto w błotku. :lol:

Jeśli większość wakacyjnego czasu spędzasz w Poznaniu, to proponuję sierpień. Zaraz wyjeżdżam na zasłużony urlop i wracam za 2 tyg. Odezwę się :)

Eeeej, to weźcie mnie ze sobą :)

Leff, miałeś dać cynka jak odrzucisz kule i przejdziesz na stałe z 400 na 200

Jak tam nasz wypad :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli dobrze liczę Leff wraca dopiero w przyszły czwartek z urlopu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×