Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

Ja mam mottowear.

W użytkowaniu super, ale na drugi raz wolałabym coś solidniejszego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam mottowear.

W użytkowaniu super, ale na drugi raz wolałabym coś solidniejszego.

Np.?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie z mocniejszego dżinsu.

Chociaż mam wątpliwości, czy ten 2x droższy będzie na pewno te 2x lepszy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam alpinestars denim i teraz dostałem mottowear. Będę mógł teraz porównać w sezonie, które lepsze :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szukałem i w sumie nadal szukam ciągle czegoś dla mojej Anii, miałem okazję porównać spodnie MottoWear, Held, Vanucci, Bulletproof i jeszcze parę innych... m.in w Larssonie

we wszystkich wypadkach materiał był cieńszy, podobnie jak sam kevlar

nawet rozpatrywaliśmy opcję kupna samego kevlaru i wszycia go w spodnie... ten co znaleźliśmy na alledrogo miał duzo niższą gramaturę od tego co ja mam wszyty

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

501, też nie złe

nie stać mnie emocjonalnie na taką ekstrawagancję

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pytanie - nie mam pomysłu jakie rękawice kupić :/ podobno modeka robi bdb,

do latania po mieście jakieś tam mam, ale przydałyby się w trase. tak do 300zł.

co polecacie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a w jakim przedziale temperatur zamierzasz latać? i czy należysz do zmarzlaków czy nie?

i tak będziesz musiała kupić 2 pary

przewiewne

z membraną

Edytowane przez Marcin N72

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pytanie - nie mam pomysłu jakie rękawice kupić :/ podobno modeka robi bdb,

do latania po mieście jakieś tam mam, ale przydałyby się w trase. tak do 300zł.

co polecacie?

Ja od dwóch sezonów użytkuję rękawice bullet proof i o ile odzieży tej marki polecić nie mogę (choć w zimne dni się sprawdza) to rękawice są spoko. Kosztują koło 200 zł i latem są milutkie (wykonane z dobrej jakości skóry), a jesienią z grzanymi manetkami dają radę. Poza tym mają porządne wzmocnienia na stawy palców i kostki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hein Gericke.

patrzyłam za tą firma i nie wiem gdzie w Wawie mają ich rzeczy :/ był motostore ale ani nie odbierają ani strona nie działa więc nie wiem czy jeszcze istnieje czy już nie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Henia można kupić wysyłkowo. Z ew. odsprzedażą nie powinno być problemu. Wysyłka do Polski 10 EUR ryczałtem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurczę, mnie też czeka kupno butów... dwa sezony w glanach jeździłam, ale najwyższa pora zmienić na motocyklowe... i też nie wiem co wybrać... muszę się zacząć doktoryzować w temacie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli pasuke Ci rozmiar to polecam te Hein Gericke, do ktorych link podeslalem. To wloskie buty robione takze pod inna nazwa dla bmw jako Santiago otaz Tcx jako infinity. Mieli killa dni temu male rozmiary, damskie.

Oczywiscie co do butow to najwazniejsze by byly wygodne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiscie co do butow to najwazniejsze by byly wygodne.

Widziałeś kiedyś szpilki wygodne, ale prawdziwa moto-kobieta nigdy się do tego nie przyzna - bo mają być piękne ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurczę, mnie też czeka kupno butów... dwa sezony w glanach jeździłam, ale najwyższa pora zmienić na motocyklowe... i też nie wiem co wybrać... muszę się zacząć doktoryzować w temacie

osobiście przywiązuje się do butów, więc zazwyczaj kupuje lepsze, żeby mieć je dłużej :D, swoich szukałam on line chyba z pół roku i wybór padł na Sidi Adventure, nie są tak sztywne jak buty crossowe, bezpiecznie się w nich człowiek czuje, solidnie zrobione, fajnie oddychają, no i ogólnie są fajne :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hein Gericke (http://www.hein-gericke.de/tuareg-rallye-ii-gtxr-stiefel-schwarz-15195.html) mi się bardziej podobają... ale tak be zmierzenia to nie wiem choć 38 powinno pasować... z drugiej strony 99E + 10E przesyłki to dobra cena... i chyba nietrafione można by odsprzedać...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieśmiało mogę zaproponowć wycieczkę do Berlina po ciuchy. Do Kostrzyna dojazd dość dogodny z całej Polski ( ew Rzepina ) Na pokład mogę zabrać 6 osób. Jeśli się tyle dogada na jeden termin to wyjazd niewiele będzie kosztował . W piątek wszystkie motoszopy czynne do 20 w soboty do 18 . Wyprzedaże jeszcze trwają. Każdy sobie buty i ciuszki pomierzy , ( kask w tunelu osłucha) .

Cel podróży Polo i Luis bo blisko ( z mojego domu ok 80 km .) A jak jeszcze czasu styknie ew Hein Gericke ( bo trochę dalej i w centrum . Trzej Królowie odpadają bo chyba u nich też wolne , ale nie wiem czy w Branderburgi - muszą dopytać .

Tylko mam dylemata czy tu to pisać czy może w planowanych voyage . Ale pewnie tu też jest do znalezienia.

Edytowane przez komir
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hein Gericke (http://www.hein-geri...warz-15195.html) mi się bardziej podobają... ale tak be zmierzenia to nie wiem choć 38 powinno pasować... z drugiej strony 99E + 10E przesyłki to dobra cena... i chyba nietrafione można by odsprzedać...

Jest tabela rozmiarów. Można pomierzyć stópkę i strzelić. ;) IMO super oferta - gore, sprawdzony model. Oczywiście Marcin N zaraz mnie zakrzyczy i powie, że są be ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieśmiało mogę zaproponowć wycieczkę do Berlina po ciuchy. Do Kostrzyna dojazd dość dogodny z całej Polski ( ew Rzepina ) Na pokład mogę zabrać 6 osób. Jeśli się tyle dogada na jeden termin to wyjazd niewiele będzie kosztował . W piątek wszystkie motoszopy czynne do 20 w soboty do 18 . Wyprzedaże jeszcze trwają. Każdy sobie buty i ciuszki pomierzy , ( kask w tunelu osłucha) .

Cel podróży Polo i Luis bo blisko ( z mojego domu ok 80 km .) A jak jeszcze czasu styknie ew Hein Gericke ( bo trochę dalej i w centrum . Trzej Królowie odpadają bo chyba u nich też wolne , ale nie wiem czy w Branderburgi - muszą dopytać .

Tylko mam dylemata czy tu to pisać czy może w planowanych voyage . Ale pewnie tu też jest do znalezienia.

Pomysł świetny - trzeba tylko być świadomym, że czasem w sklepie jest co innego przecenione aniżeli w necie i vice versa. Ale jak się nie nastawiać super konkretnie tylko ogólnie "na pakupki” to idea jest słuszna!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tak i nie. Kupiłem 2 rzeczy u nich wysyłkowo - kalesony były za wąskie w łydce - opchnąłem wysokiej i szczupłej koleżance a kosztowały całe 10 EUR i rękawiczki za 30 EUR dla Małży. Świetne, pasowały jak ulał tzn. wg rozmiarówki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×