Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

Ja tam jestem skąpiradło. Tyle to mozna za motocykl dać :lol:

A za 1650 to kupilbym sobie na ebayu.de BMW Rallye 2 bez wielkich problemow. Tak samo za 999 spodnie. Ale rozumiem, że ktoś chce przymierzyć, mieć nowe, etc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przy temperaturze powyżej 25 w mieście we wszystkim się ugotujesz.

W takich temperaturach lub wyższych to tylko w kurtkach letnich można wytrzymać.

Sorki, ale za Helda nigdy nie dałbym takiej kasy. Tyle dałem za BMW Streetguard :lol:

Znam bardzo dobrze tą kurtkę, jej wyposażenie i wiem, że będzie zadowolona (jeżeli ją kupi). BMW Streetguard 3 też jest fajna :lol: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny, ta koleżanka jeżdżąca w "damskiej" zbroi to dziewczyna z DoctorRiders. Ja nie mam do niej kontaktu ale na pewno ma Bawarka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale się rozpętała dyskusja- ja ze swoich ciuchów Halwarsona z Outclastem jestem zadowolona. Do tej pory tylko raz było tak gorąco że nie dało się w tym jeździć no i pojechałam bez. Mam też zbroję ale jak potrzeba mogę wysłać namiary na taką ładną, która wszystkie krągłości pokrywa :lol: - sorry jak piszę nieskładnie ale jestem po dyżurze

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja ze swoich ciuchów Halwarsona z Outclastem jestem zadowolona.]

Bardzo dobre kurteczki. Nigdy nikt jeszcze nie narzekał na produkty tej firmy (przynajmniej u mnie)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wcześniej miałem Reise i total porażka. Nawet nie przemakała ale i tak mokro było w środku od potu.

Prawda ale na zimę (może to też kwestia mojej kurtki) dobrze trzyma ciepło w środku i człowiek nie marznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przy temperaturze powyżej 25 w mieście we wszystkim się ugotujesz.

Na takie temperatury to tylko kurtka z meshem i jeansy motocyklowe. Może się powtórzę ale moim zdaniem nie ma stroju całorocznego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na lato inna kurtka. Jasinek ma fajnego Probikera. Kupiłem podobną Ojcu na wyprzedaży w moto-akcesoriach. Chwalił sobie. Tylko protektory musiałem dokupić porządne - szczególnie na plecy, ale to reguła w dużej części kurtek, szczególnie tych tańszych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tylko protektory musiałem dokupić porządne - szczególnie na plecy, ale to reguła w dużej części kurtek, szczególnie tych tańszych.

To się zgadza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tak RUKKA robi dobre ciuchy ale drogie no cóż takie życie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

etam tekstylne.. dziewczynom ładniej w skórze :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w to nie wątpię :lol: ale kurtke mam, potrzebuję teraz stroju tekstylnego. na niemieckich stronach mają dobre ceny IXS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak chcesz pomierzyć ixs to motostyl na targowej. Przyzwoita klasa średnia bez fajerwerków. Używam ich rękawiczek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki za cynk. przejadę się i zobaczę. póki co znalazłam buty w dobrej cenie :>

i spodnie alpinestar z gore za 650

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w akcesoriach mocno się targuj. Teraz mają jakąś chyba 15% promocję hallowinową. CZasem można niezłe ceny dostać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam !

Nie zlinczujcie mnie za kolejny temat o stroju. Chciałbym prosić Was o poradę w sprawie zakupu spodni, kurtki i kasku. Nie chce kombinezonu,ale zastanawiam się nad skórą..tylko czy pasuje do starej F ki ? Czy praktyczniej i lepiej byłoby mi kupić jakiś materiałowy komplet ? Chciałbym o wskazanie konkretnych modeli najlepiej na allegro. Na spodnie + kurtka chce przeznaczyć 1000zł +/- 100zł. Chciałbym również dodać,że mam już buty spod znaku białej gwiazdy,które wymagają "szczupłych" spodni,żeby włożyć nogawkę do środka

Jeśli chodzi o kask,to podobają mi się kaski szczękowe,jednakże mam do przeznaczenia tylko 600 zł. Czy za te pieniądze kupie przyzwoity kask szczękowy,czy szukać zwykłego - zamkniętego. Tutaj też prosiłbym o konkretne modele i Wasze sugestie.

Z góry bardzo dziękuje za czas jaki zmarnowaliście przy odpisywaniu na tego posta. Moglibyście zrobić coś pożytecznego np. motor umyć :mrgreen:

pozdrawiam,Karol

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karol.

Skóry sa bajeranckie ale mało praktyczne. W chłodne dni zimno, w ciepłe leje się poy po plecach.

Zainwestuj w texy. Będą bardziej uniwersalne i łatwiejsze w konserwacji.

Ja mam erxy i skórę. Skórę zakładam kilka razy w sezonie od wielkiego dzwonu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko czy pasuje do starej F ki ?

Karol, ciuchy muszą pasować przede wszystkim na Ciebie

Skórę zakładam kilka razy w sezonie od wielkiego dzwonu.

Czasami Lans po mieście musi być :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×