Skocz do zawartości
ZaToN

BMW F 650 1994r. - motocykl wyprawowy

Recommended Posts

Z tą ceną nieźle pojechałeś :) Ja za 01r. dałem czy stófki więcej:) Ale powodzenia w sprzedaży.

Zulus - mamy tutaj coś takiego jak przywitalnia - zwykle tam się poznajemy - zapraszam ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zulus, nie pouczaj, nie pouczaj... boś się nawet nie przywitał. :unsure:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zulus, pędź do Powitalni, bo to tak nijak będzie wyglądać. Czepiłeś się ogłoszenia i ceny. Nie przywitałeś się. Jak zostaniesz z jednym postem i to takim spod pachy wyrwanym, to wstyd będzie i obciach. Jak to kiedyś Gajos w jednym skeczu mówił: "Są te, no...bibloteki, muzea, fortepianino. Bo przede wszystkim KULTURA!" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tą ceną nieźle pojechałeś :) Ja za 01r. dałem czy stófki więcej:) Ale powodzenia w sprzedaży.

Po pierwsze, jak już napisali koledzy- przywitalnia.

Po drugie, jak za '01 nie kosztował minimum 9-10, to niezły strup :o

Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, zwróćcie uwagę na dodatki. Progresy, akcesoryjny bak, gmole, osłony mało nie kosztują.

Btw. jest gdzieś relacja z wyprawy w sieci? Może jakieś info jak się motocykl sprawował, spalanie, jakieś awarie? Na stronce nic nie ma :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motor zrobiony zajefajnie. pełny szacun dla ZatoN-a że wykłada kawę na ławę, a nie:"od kobiety, jeździła tylko w niedzielę do kościoła - nie paląca".

A cena, ceni ile uważa i nie nam to oceniać, zna wartość sprzęta to ceni, nikt nikomu nie karze kupować.

Powodzenia w sprzedaży.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hic transit gloria mundi...Zulus był i się zmył... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zulus nie mówi się "czy" tylko "trzy" :mrgreen:

Odnośnie samej oferty sprzedaży, bardzo w porządku zachował się sprzedający. Jestem pełen podziwu dla tych ludzi, którzy podjęli się tak wyczerpującej i ekstremalnej podróży przez świat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aleśta go zje$#li :) hehehe, i prawidłowo, wkońcu się NIE przywitał!:) osobiście kupowałem swojego z przebiegiem 650 tys km , bretyjczyka, 94 rok i dałem 4,500 i wcale nie był doskonaly, ale teraz przynajmniej wiem czym jeżdze, jednostka napedowa nie do zarzniecia, przejehcałem juz 15 tys km w tym sezonie, i sprawuje sie elegancko

jednym słowem gościu wie co sprzedaje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jak na samochod sporo a co mowic na moto :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

15tys, ok, ale podejrzewam błąd rzędu wielkości w tych 650 ;) Natomiast 65 jak najbardziej prawdopodobne- moje 70k się dalej świetnie trzyma :D

na przebieg 650 tys. od '94 trzeba by trzaskać w roku średnio ponad 38tys.

Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co nie znaczy, że nie do zrobienia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co nie znaczy, że nie do zrobienia :)

A widział ktoś GSa w telepizzy? Chyba tylko tak można natrzaskać taki kilometraż :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Starszy pan, niepalący, bez psa, a nawet kota kupił motek co latał na hamowni całymi latami :lol:

Przebieg może duży, ale siedzenie jak nowe :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A widział ktoś GSa w telepizzy? Chyba tylko tak można natrzaskać taki kilometraż :)

Ja rocznie nawijam 15 tys. i to niemal wyłącznie po Poznaniu...Gdyby nie ostatnie 2 koszmarne zimy połamana w maju noga i wakacje w puszce, byłoby z 25 tys. na rok, wokół komina. Więc na pewno da się zrobić. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×