Skocz do zawartości
tomasz0803

Płyta ochronna pod stopkę centralną.

Recommended Posts

Dzisiaj można było popracować przy motku, pogoda dopisała.. troszku wiało ale to nic. Przez tydzień ciężko bo kończymy semestr i nauczycielom potrzebne są oceny, co chwila jakieś sprawdzian i pytania. Musiałem dorobić, tzn. dopasować i odpowiednio skrócić nową dużą sprężynę, ta mniejsza została oryginalna.

7a1a0ceaea.jpg

..ładny mam kubek? :mrgreen:

342f312298.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osłonka bardzo zgrabna. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mogę zapytać po co te otwory po środku osłony? Sama osłona wyszła git.

Co do zakładania sprężyn to ja sobie zrobiłem z mocnego drutu średnicy 4-5mm, z jednej strony jest haczyk potem jakieś 15-20cm prostego odcinka i na końcu jest wygięty w rękojeść,na którą można założyć kawałek tulejki z tworzywa lub drewna żeby drut nie wpijał się w dłoń. Bardzo łatwo i błyskawicznie naciąga się tym sprężyny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tam zamontuję sobie ledy, tak co bym w czasie jazdy widział co się dzieje pod motkiem.. :mrgreen:

A tak na poważnie, to wycinałem ten kawałek blachy z arkusza, na którym były już wcześniej nawiercone otwory.

I tylko takie rozwiązanie wchodziło w grę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tam zamontuję sobie ledy, tak co bym w czasie jazdy widział co się dzieje pod motkiem.. :mrgreen:

Zaczynam obserwować temat ;D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tam zamontuję sobie ledy, tak co bym w czasie jazdy widział co się dzieje pod motkiem.. :mrgreen:

Paweł mi coś ostatnio imputentował, żebym zrobił fioletowe podświetlenie podwozia, możesz to wykorzystać :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko ładnie a przez te otwory będzie wyciekać błoto i woda podczas mycia lub jazdy. Po 500km sprawdz nity bo im lepiej nie ufac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz cena motka podskoczyła o kolejne 450 złotych.. ;)

Bez kozery powiem "pińćset". :lol:

Tylko, żeby TT nie zrobił ci awantury o bezprawne wykorzystanie nazwy i znaku firmowego. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez kozery powiem "pińćset". :lol:

Tylko, żeby TT nie zrobił ci awantury o bezprawne wykorzystanie nazwy i znaku firmowego. ;)

Na szczęście Tomek zastosował kursywę, a TT ma proste i już się nie mogą dop....ić :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na szczęście Tomek zastosował kursywę, a TT ma proste i już się nie mogą dop....ić :-D

Swoją drogą ciekawe ile takich pseudo Touratechów jest w obrocie? :) a nie jeden świeży nabywca się jara że ma supermegahiper wypasione dodatki :) i to gratis :mrgreen:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na razie to tylko projekt.. być może będzie tam inna naklejka, np. ACERBIS ..zobaczy się :mrgreen: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrób napis "Dakarowy & Co." Myślę, że będzie to powód do dumy i zaskoczenie dla "lajkoników" mających pojęcie tylko o TT, Acerbisie i Wunderlich-u... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to na Zlocie opijemy, o ile jeszcze napis nie zetrze się od piachu i kamieni... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×