Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sprawilem sobie prezent na święta :)

W porównaniu z oryginalną jest ciut niżej, ale niewiele. Natomiast materiał jest porowaty więc moja Justyna przy hamowaniu przestanie na mnie wpadać z tylu ;)

I ogolnie fajniej wygląda niż taka zwykła czarna ;)

imag00482780080.jpg

imag00492794654.jpg

Edytowane przez Marcin
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wow - nieźle wygląda.

A swoją drogą, to rzeczywiście chyba chcesz wszystko podrasować ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki ;)

Nie, nie Mario Moto. Kupiona na allegro, prawdopodobbnie z jakiegoś rozbitka albo coś, bo koleś miał jeszcze duzo innych części do innych moto. Jak nazbieram jeszcze 350 zl to kupie u niego stelaż Monolock albo Monokey (ten lepszy) na boczne kufry ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będzie szybszy!

Od najszybszych! :-)

Ps.

Fajna kanapa :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kanapa wygląda kozacko, a moto przez te wszystkie ulepszenia niedługo przestanie przypominać seryjny egzemplarz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eee no Marcin - super - jeszcze tylko jakieś ledy, żeby Justyna wiedziała dokąd może się posunąć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dochodzę do wniosku, że jesteśmy fetyszystami. Podniecamy się fotkami z wojaży na 2oo, a najbardziej, gdy na fotce widać motocykl. Teraz ślinimy się na widok nowej kanapy Marcina (przyznaję, że wygląda zajebiaszczo), a ja sam na jej widok delikatnie przylizuję brwi językiem. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znając Marcina to jeszcze nie koniec, za miesiąć będzie podgrzewana a na sezon fluorescencyjna :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bedzie zadnych diodek ;P Obiecuję.

Dlubię jak mogę, a, że niewiele potrafię, to dlubię, gdzie umiem. Obawiam się tylko, żeby na początku sezonu nie wyszedł jakiś mechaniczny bubel ktory mnie uziemi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obawiam się tylko, żeby na początku sezonu nie wyszedł jakiś mechaniczny bubel ktory mnie uziemi :)

To wtedy dopiero ożyjesz - tyle dłubania :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlubię jak mogę, a, że niewiele potrafię, to dlubię, gdzie umiem. :)

To lepiej niż ja - nie wiem gdzie umiem, więc po kolei coś psuję. :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin a nie myślałes żeby sprzedać ten motocykl, w takim stanie jak jest, a kasę którą pompujesz dołożyc i kupic nowszy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To mialoby sens gdybym chcial zmieniac moto od razu. Natomiast ja nie planuje na razie sie go pozbyc, mysle, ze te 2 lata pojezdze. Potem, przy sprzedaży, albo akcesoria pójda osobno albo zwiększą trochę wartość moto.

Uwierz - majac w planach zmiane moto na wiosne, to bym sie nie pierdzielił z tymi dodatkami. A ja chce przynajmniej te 2 sezony na nim pośmigać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin a nie myślałes żeby sprzedać ten motocykl, w takim stanie jak jest, a kasę którą pompujesz dołożyc i kupic nowszy?

Chyba starszy, a kasę przeznaczyć na zmiany i adaptacje ;)

Tak żeby nic się nie psuło, nic nie przerabiać - to po co motocykl ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym tak nie demonizowal starszych konstrukcji. Osobiscie mam wrazenie, ze im nowszy motocykl albo samochod, tym wiecej rzeczy ktore moga sie popsuc, i naprawa ktorych jest trudniejsza, jesli nie niemożliwa ;)

A pozatym u mnie z akcesoriami do moto jest tak samo jak u kobiet z biżuterią i ciuchami. Nigdy za wiele ;P

Pawel - pompowanie kasy po trochu tak nie boli jak wyskoczenie z 8 - 10 tyś za jednym zamachem. A postanowilem, ze jak sobie odloze te 10k przez dwa lata to tak akurat za 15 tys kupie juz cos fajniejszego ;)

Edytowane przez Marcin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin a nie myślałes żeby sprzedać ten motocykl, w takim stanie jak jest, a kasę którą pompujesz dołożyc i kupic nowszy?

Ty Paweł zaraz byś chciał sprzedawać i kupować ;) Raptus z Ciebie pierwszej wody. Chłopakowi zimową przyjemność chcesz odebrać? ;) A może zazdrościsz?? :D :drinkbeer: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znasz mnie, ja tam nie podchodze emocjonalnie do swoich pojazdów. I tak powinny być wdzięczne że je myje czasami :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×