Skocz do zawartości

Recommended Posts

To mialoby sens gdybym chcial zmieniac moto od razu. Natomiast ja nie planuje na razie sie go pozbyc, mysle, ze te 2 lata pojezdze. Potem, przy sprzedaży, albo akcesoria pójda osobno albo zwiększą trochę wartość moto.

Uwierz - majac w planach zmiane moto na wiosne, to bym sie nie pierdzielił z tymi dodatkami. A ja chce przynajmniej te 2 sezony na nim pośmigać :)

Ja tam zawsze kupuje na co najmniej dwa sezony... a wychodzi jak zwykle.. :lol:

Ale jak to mówią.. jeden kocha teściową, a drugi jak mu skarpetki śmierdzą :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eszcze na halba wszystkich musisz zaprosić.. bo inakszy to ci to długo nie podzierży. :mrgreen:

Ci co nie wiedzom co to je halba to niech weznom lepi od razu dwie..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jak to mówią.. jeden kocha teściową, a drugi jak mu skarpetki śmierdzą :lol:

Dakarowy, myślę, że powinieneś wydać tomik przysłów, Zarobiłbyś przynajmniej na 1200 ADV :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

halba to mi trąci "alhoholem" :)

Tak samo jak "sznylcug" baną. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

halba to je halba.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale masz racje, "halb" w niemieckim znaczy "pół' tzn. 0,5l ..z tond to ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest i patent dla niepijących. Odrobiną wódeczki zwilża się kawałek waty. Następnie ten kawałeczek waty niezwłocznie wkładamy sobie do tyłka. Alkohol wchłania się bezpośrednio przez błonę śluzową jelita grubego. Można wstawić się 1-2 kieliszkami. :D

Koleżanki i kolegów znających się na anatomii i innych tego typu historiach, proszę o korektę, jeśli pomyliłem jakieś części ciała lub ich funkcje, niezbędne do nawalenia się bez moczenia mordy w gorzałce. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak również podobno można się upić w saunie:)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będzie szybszy!

Jasne, z takim dodatkowym śmigłem na zadupku :-D

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest i patent dla niepijących. Odrobiną wódeczki zwilża się kawałek waty. Następnie ten kawałeczek waty niezwłocznie wkładamy sobie do tyłka. Alkohol wchłania się bezpośrednio przez błonę śluzową jelita grubego. Można wstawić się 1-2 kieliszkami. :D

Koleżanki i kolegów znających się na anatomii i innych tego typu historiach, proszę o korektę, jeśli pomyliłem jakieś części ciała lub ich funkcje, niezbędne do nawalenia się bez moczenia mordy w gorzałce. :lol:

już myślałem że znasz to z autopsji :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

swego czasu jak napisałem, że nie piję alkoholu Alik skierował mnie do działu forumowych odmieńców ;-)

a tu okazuje się ze więcej takich odmieńców :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak również podobno można się upić w saunie:)

To znam z autopsji

Jest i patent dla niepijących. Odrobiną wódeczki zwilża się kawałek waty. Następnie ten kawałeczek waty niezwłocznie wkładamy sobie do tyłka. Alkohol wchłania się bezpośrednio przez błonę śluzową jelita grubego. Można wstawić się 1-2 kieliszkami. :D

Koleżanki i kolegów znających się na anatomii i innych tego typu historiach, proszę o korektę, jeśli pomyliłem jakieś części ciała lub ich funkcje, niezbędne do nawalenia się bez moczenia mordy w gorzałce. :lol:

A tego wolę nie poznawać, wolę w tym miejscu pozostać dziewicą :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktos musi pamietac droge do i ze zlotu ;)

hmmm... to nie od tego jest nawigacja GPS? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×