Skocz do zawartości
JolKar

Szukamy GSa

Recommended Posts

Chłopaki się spisali na medal z tym moto pod Poznaniem :!: Na podstawie ich wizji lokalnej odpuszczamy sobie tego GSa, choć z bólem :D Aż tak duży wkład finansowy na start nam się nie uśmiecha :D

Szukania c.d.n...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chłopaki się spisali na medal z tym moto pod Poznaniem :!: Na podstawie ich wizji lokalnej odpuszczamy sobie tego GSa, choć z bólem :D Aż tak duży wkład finansowy na start nam się nie uśmiecha :D

Szukania c.d.n...

Czemu nie sprawdzicie, tego z Warszawy?:

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-2005r-i1312982913.html

Cena? Myślę, że coś zejdzie z ceny:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chłopaki się spisali na medal z tym moto pod Poznaniem :!: Na podstawie ich wizji lokalnej odpuszczamy sobie tego GSa, choć z bólem :D Aż tak duży wkład finansowy na start nam się nie uśmiecha :D

Szukania c.d.n...

Czemu nie sprawdzicie, tego z Warszawy?:

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-2005r-i1312982913.html

Cena? Myślę, że coś zejdzie z ceny:)

Mocno podpada brak nalepek, to tak na pierwszy rzut oka....

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chłopaki się spisali na medal z tym moto pod Poznaniem :!: Na podstawie ich wizji lokalnej odpuszczamy sobie tego GSa, choć z bólem :lol: Aż tak duży wkład finansowy na start nam się nie uśmiecha :lol:

Szukania c.d.n...

Czemu nie sprawdzicie, tego z Warszawy?:

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-2005r-i1312982913.html

Cena? Myślę, że coś zejdzie z ceny:)

Trochę pognaliśmy z tymi cenami i po głębszym zastanowieniu musimy pozostać przy 10tys :?

Poza tym tylko połowa z nas ma obiór :?

Tak więc bez szaleństw i rocznika 2004 :D Jak na pierwsze moto to i tak dla nas majątek :D

Ps. Gratulacje GSka :D :o :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę pognaliśmy z tymi cenami i po głębszym zastanowieniu musimy pozostać przy 10tys :?

Poza tym tylko połowa z nas ma obiór :?

Tak więc bez szaleństw i rocznika 2004 :o Jak na pierwsze moto to i tak dla nas majątek :D

Tak, czasem człowieka ponosi :D

Ps. Gratulacje GSka :lol: :lol: :D

Dzięki, waśnie o tym wyżej wspomniałem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jeżeli chodzi o tego czerwonego, (...) Trzeba by zobaczyć, na zdjęciach wygląda nieźle, ale strasznie ich mało więc podejrzewam, że w realu będzie gorzej.

No wlasnie - czy ktos wie jeszcze cos wiecej o tym moto albo go widzial? Widze ze gosciu dodal wiecej zdjec do aukcji (http://allegro.pl/show_item.php?item=1308890817)

Generalnie szukam moto dla siebie i mam budzet rowny 15k i ani zlotowki wiecej (bo moj facet ez zmienia motor i juz kupno 2 motorow to powanzy wydatek dla budetu domowego ...) - na moto i jego serwis i ewentualne doposazenie w gmole, wiec albo kupie moto tansze i mam spory zapas na doprowadzenie go do stanu w pelni sprawnego albo kupie cos drozeszego, ale i tak bedzie mnie czekala wizyta w serwisie na sprawdzenie wszystkiego i podstawowe wymiany.

Generalnie moto nie musi byc "piekne" tzn nie przeszkadza mi ze bedie mialo gdzies bardziej matowy plastik lub przytarcie - za to ma byc proste, sprawne i bezpieczne. No i musi miec gmole i grzane manetki... ABS tez mile widziany :)

Jak czytam opisy ogladanych motocykli to wynika, ze w ogloszeniach nie ma ani jednego wartego kupienia sprzetu... :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach wygląda ładnie ale to tak ma być, że jak nie ma ABS-u to nie ma środkowego panelu z przełącznikami (np do grzanych manetek)? Myślałem, że jak jakaś opcja nie występuje to są zaślepki w miejscu przełączników.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj oglądałem dla Rene Gs z Siedlec i w nim mimo braku ABS był po środku panel z przełącznikiem do grzanych manetek, a drugi przełącznik bez oznaczeń "nieczynny".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

UWAGA! UWAGA! Ogłaszamy wszem i wobec, że poszukiwań naszych nadszedł kres!

Blisko dwa tygodnie temu dołączyliśmy do zacnego grona GSowców! ( Potrzebowaliśmy trochę czasu, żeby ochłonąć i odlepić się od siodła) :mrgreen:

Nasze moto jest najpiękniejsze, najfajniejsze, najszybsze, najzwrotniejsze, najwygodniejsze, najbardziej kozackie i najbardziej moto ze wszystkich moto na prawo i lewo od Mlecznej Drogi (oraz wzdłuż niej :lol: ).

Jego posiadanie zawdzięczamy bezpośredniej pomocy (obejmującej miedzy innymi wywołanie nerwowego drżenia rąk poprzedniego właściciela, obserwującego ewolucje testowe) Jackxa, który poświecił na ten zbożny cel znaczną cześć niedzieli. Chwała mu za to!

W osiagnięciu efektu końcowego poszukiwań pomagali nam także tacy znamienici forumowicze jak Leff, Jarnotp, TomaszI oraz wielu innych. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!

Jola I Karol (ze względu na niewielka ilość miejsca na siodle znani jako JolKar)

Zdjęcia za chwilę, jak tylko założymy album w Picasa :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uff… kamień z serca… łup! :lol:

Czekamy na foty czanrej (?) strzały :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się zastanawiałem dlaczego JolKary zamilkły, po kupnie moto, a oni ganiali przez 2 tygodnie wokół komina :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W samą porę bo wiosna już na drogach...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

uff, a już się bałem, że była jakaś nieprzyjemna przygoda.. odpukać.

Fajnie, że się cieszycie z motka. Naprawdę, oprócz tego że jest różowy, nic mu nie można zarzucić :lol: no możne tylko brak klikającej kulki od regulacji zawieszenia :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

różowy? taki na prawde różowy? Jak ten kat? :lol:

KTM-Pink.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dość podobny.. chyba :lol: Normalnego koloru nie szukaliby przecież tak długo :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eee… 1 kwietnia za 2 dni dopiero?! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ładne, szeczegółnie to ostatnie zdjęcie :lol:

ps.

A gdzie ten róż o ktorym wspomniał jackx?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratuluję zakupu :lol:

PS. z tego co widzę po zawiasie i siedzeniu to wersja obniżona tzw. "lejdis" jak coś to mam amor do standardowej wersji za dobrą kasę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje i witamy w gronie :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gratuluję zakupu :lol:

PS. z tego co widzę po zawiasie i siedzeniu to wersja obniżona tzw. "lejdis" jak coś to mam amor do standardowej wersji za dobrą kasę :lol:

O ile pamiętam początki poszukiwań Państwa JolKarów, to miał być motocykl dla Joli, czyli Karol jeździ z tyłu a tam kanapa jest wyższa. A tak poważnie, to jak usiadłem na moto to nie zauważyłem, żeby to była niska wersja - a taką miałem pierwotnie - wciąż mam jeszcze przednie lagi od lejdis.

IMG_0788.JPG

moim zdaniem JolKarowy GS ma standardowe zawieszenie.

JolKar - zmierzcie proszę ile chromu widać na lagach przednich miedzy uszczelniaczem a dolną półką gdy moto stoi na bocznej podstawce to porównam z zawieszeniem leidis i sie okaże.

PS: W cieniu faktycznie wygląda bardziej na orient blau metalic niż pink floyd :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chromu jest 195 mm. A to różowe cudo to prawie jak my, z przodu Jol a z tyłu Kar :lol:

Kanapa na pewno jest obniżona, dzięki czemu Jola dosięga stópkami ziemi :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×