Skocz do zawartości
wili

Prosba o cenę oferty / sprzedawcy - R1200GS

Recommended Posts

Był jeden ładny gs 2007 w Rzeszowie, oglądałem go i wizualnie 5+ jednak bez ABS.... Może dalej jest w ofercie, szukaj na allegro....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Z uwagi na brak intersujących mnie ofert 1200GS na warsztat biorę poniższą aukcje. Proszę Was o ocenę oferty i samego motocykla.

http://olx.pl/oferta...html#d551a7eb5d

Pozdrawiam

Mój czochrany w błocie był bardziej doczyszczony, cena pewex, ale na nią wpływ pewnie mają też względy sentymentalne sprzedawcy, jak dla mnie to żadna okazja :roll: no ale to nie ja kupuję :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Abo Ty Dakarowy to się i błota i rdzy czepisz, a ludzie chcą potwierdzenia, że piękny, tani i w świetnym stanie technicznym. Nie znasz się na psychologii ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wili, nie chcę być namolny, ale jeśli nie przeraża Ciebie 1200 to mój jest ciągle do sprzedaży :-D I też umyty!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy, zupełnie się z Tobą zgadzam okazja żadna... ale wszyscy wiemy jak to jest z okazjami. Może lepiej ich nie szukać.

Jarek, czy w świetnym stanie technicznym to się okaże, zmierzam go obejrzeć.

Może jest ktoś ze Zgierza i mógłby zalukać?

Cykli, dziękuję. Pamiętam o Twojej ofercie. 1200 raczej mnie nie przeraża, przeraża mnie „rocznik”. Chciałbym dostać „ostatnie rozdanie” z serii 2004-2007. Być może mój plan jest zbyt ambitny i nie zdążę nawet do przyszłej jesieni…

Co tam umyty a gdzie wosk… ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodziło mi bardziej o to że jest drogi, nawet bardzo, jak za ten rocznik i to co widać na zdjęciach (stan i wyposażenie), ale wiem jak to jest jak coś komuś w oko wpadnie, ciężko wtedy racjonalnie myśleć, a cała reszta to inna kwestia, która wyjdzie jak się ochłonie ;-) :-) Powodzenia w zakupie :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, znasz Kogoś z takim motkiem we Wrocławiu. Chciałbym "pomacać" i obejrzeć taką sztukę - nie salonową.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jako że zostałem wywołany do tablicy... wili spoko wpadaj do mnie w odwiedziny na przymiarkę ;-) info na PW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl pokazany przez Wili w pierwszym poście to Angol. Jako, że poszukuję, to zauważyłem, że często angole są tańsze niż podobne modele z Europy kontynentalnej. I dzisiaj przypadkowo poruszając ten temat ze znajomym, dostałem taką odpowiedź "angole są tańsze, ponieważ ...... rdzewieją bardziej. Na skutek klimatu wyspiarskiego mają tendencję do korozji lub są już skorodowane"

czy to ma sens, czy jest to bzdura ?????

dodam, że opinia pochodzi od mechanika

cena przełożenia lampy, podobno nie jest tu kluczowa

Edytowane przez Francuz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To oczywista oczywistość. m.twojapogoda.pl/wiadomosci/106659,cala-prawda-o-angielskiej-pogodzie

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Francuz, od tego motocykla ja trzymałbym się daleko. Abstarchując, że to z Wysp mam podejżenie, że składa się z niewłaściwych elemetów. Zwróć uwage na kolor półki przy goleniach, Czy pownna byc czarna?

Edytowane przez wili

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ben, raczej "macam" się z tematem. Nie moge znaleźć tej wypatrzonej 1200 i gdzieś schodzę na manowce... i rozglądam się za 800. Jednak musze pamiętać o mojej "Małży" (Plecaczku). Muszę trzymać się budżetu a plan ambitny, może zbyt ambitny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ben, jak dobrze rozumiem kategorycznie odradzasz rozwiązanie aby w dwie osoby dosiadać 800GS. Dlaczego?

„kierownik + plecak”, ja ujął bym to nastepująco -> motorniczy + plecak (kierownik zaprzęgu) ;-)

Edytowane przez wili

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl pokazany przez Wili w pierwszym poście to Angol. Jako, że poszukuję, to zauważyłem, że często angole są tańsze niż podobne modele z Europy kontynentalnej. I dzisiaj przypadkowo poruszając ten temat ze znajomym, dostałem taką odpowiedź "angole są tańsze, ponieważ ...... rdzewieją bardziej. Na skutek klimatu wyspiarskiego mają tendencję do korozji lub są już skorodowane"

czy to ma sens, czy jest to bzdura ?????

dodam, że opinia pochodzi od mechanika

cena przełożenia lampy, podobno nie jest tu kluczowa

nie zapominaj z której strony mają kierownicę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ben, jak dobrze rozumiem kategorycznie odradzasz rozwiązanie aby w dwie osoby dosiadać 800GS. Dlaczego?

„kierownik + plecak”, ja ujął bym to nastepująco -> motorniczy + plecak (kierownik zaprzęgu) ;-)

Ja kategorycznie nie odradzam . Powiedziałem , zapomnij o tym rozwiązaniu .

Każdy dokonuje wyborów sam . Można jedynie podpowiedzieć .

Ja jeżdżę sam i mnie by 800 wystarczyła . Ale jeżeli myślisz jezdzić we dwoje to 1200 jest dobrym optymalnymi komfortowym rozwiązaniem. Nie chcę za bardzo cisnąć kijka w mrówki , bo się zaraz zwolennicy i przeciwnicy odezwą .

Np Paweł już się odezwał :D

Edytowane przez ben

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×