Skocz do zawartości
Seb

Aprilia Pegaso vs Suzuki DR650 :)

Recommended Posts

Kiedy kupiłem dt miała dwa komplety kół... kombinowane 17 i standardowe 21 z przodu.

Co tu dużo pisać...hmm... to co na 17 jest sufitem, na 21 jest już tylko podłogą... Chodzi mi tutaj o teren, bo na szosę mi bieżnika szkoda :)

SEB kup se jakiegoś 125 pojeździj.... na wiosnę sprzedaj bez utraty wartości... Sam się przekonasz.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

griso jest piękniutkie . ja już pomału dojrzewam do gutka , ale nie wybrałem do końca czy wolę stelvio czy norge :beer: . jest wybór w tej chwili stelvio na olx-ie , wybór czyli dwie sztuki ;-) ... . oba salon pl i oba podobno bezszlifowe . tylko to nie jest na pierwsze moto rozwiązanie ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, koło tu, koło tam... A tak na prawdę, jakie to ma znaczenie? Jakieś? Minimalne? Przepaść? Nie wiem, nie znam się, o tego typu motocyklach wiem tyle co wyczytam, dlatego zastanawiam się czy różnica pomiędzy kołem 17 a 19 z przodu jest na tyle radykalna w terenie że dyskwalifikuje motocykle z mniejszym rozmiarem z przodu? Zdroworozsądkowo patrząc to nie chce mi się wierzyć, nie wiem czy ogarnięty kierownik na odpowiednich gumach nie poradzi sobie lepiej w terenie na 17" z przodu, niz pizdencja kierownik na 19"? Może ktoś używał obu rozmiarów w terenie i może coś miarodajnego na ten temat powiedzieć?

A druga sprawa, to nie mam 12 lat i blond loków i zdaję sobie sprawę z tego że na dzień dobry nie zostane królem bezdroży, więc może po prostu nie zwracać uwagi na tego typu niuanse jak mniejsze o dwa cale koło z przodu???

A jakbyś postawił przed tym ogarniętym kierownikiem 3 motki, z przednim kołem 17, 19 i 21 to jak myślisz, który by wybrał do jazdy w terenie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jakbyś postawił przed tym ogarniętym kierownikiem 3 motki, z przednim kołem 17, 19 i 21 to jak myślisz, który by wybrał do jazdy w terenie?

Ja 4x4, ale czy ja jestem ogarnięty? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to temat o.... ? o wszystkim tylko nie o pegaso . osiem stron o niczym cztery czy pięć postów o pegaso . spam pierwszej kategorii - zima jest więc wszyscy się nudzą i pitolą co im na język przyjdzie :-D . i dobrze .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli zaczynasz w terenie to 17" na przodzie szczerze nie polecam. Jest powód dla którego wytrawni kierownicy męczą sie nad wstawieniem 21" do takich motkow jak V strom czy GS.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzisz MT, widzisz.

Każdy męski motocykl musi mieć 21 na przedzie ;-)

wysłano z daleka

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzisz MT, widzisz.

Każdy męski motocykl musi mieć 21 na przedzie ;-)

wysłano z daleka

Hmm... coś mi sie jednak widzi, że jak motocykl męski to staje. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... coś mi sie jednak widzi, że jak motocykl męski to staje. ;-)

Ale tylko wtedy, kiedy chce tego kierownik :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DL'a ?

Miałem, nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki w tych samych gaciach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DL-a wszyscy mają , to nudne jest mieć to samo co pół polski i europy . a stelvio /wracając do gutków i innej włoszczyzny / to ma paru gości w polsce . i to jest mój kierunek na przyszłość :) . natomiast jak komu służy off to rzecz jasna nigdy tego nie kupi , ale jako zamiennik GS-a 1200 to ja to widzę . każde moto ma jakieś wady i jakieś zalety - zima jest po to żeby podyskutować , popiermandolić o głupotach :beer: .

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Seb qr.... Suzuki w barwach BMW. Lepiej trafić nie mogłeś. Jeszcze tylko karabin maszynowy na kierę i będzie git. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I to jest bardzo dobry zwrot akcji!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kontynuujcie towarzyszu, kontynuujcie... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb, załóż nowy wątek ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślisz? :D Niedługo dzięki moim wątkom to forum stanie się "Kompendium wiedzy o motocyklach pojemności 650cm" :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb, załóż nowy wątek ;)

Dajże chłopu spokój. Całe życie nasłuchuje co rybki powiedzą zza szkła akwarium, a tu nagle coś przemawia zza szkła komputera. Jest reakcja. Można oszaleć :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisz dziadek, pisz :) miałeś? Znasz? Jak oceniasz? :)

Edytuje tytuł wątku :-D :-D :-D

Edytowane przez Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×